Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvolit si jako svoji novou cilovku duchodce je docela odvazny napad, nebo nevim, koho jinyho budou zajimat nejaky kupony na slevu misto plny hry.
    • Veskoslav
      A vidím, že Master opět v plné síle, kde máš své dvojče GGG? A myslím, že je největší debilita si myslet sleva=důchodce. Chápu, že máš kapesné 100 Kč/rok a citíš se jako největší zabiják, ale tak to nefunguje.
      • Samozrejme jeste plati sleva=TruePCfan, ktery uz se klepe nedockavosti, aby ve steam sales za jedno ecko zlegalizoval svoji sbirku warezu a pak mohl rvat, jak ma na steamu tisice her...
  • Kdyby nebyla elektronická verze přes ten paskvil Publero, hned bych si vás předplatil. Aspoň kdyby byla možnost stáhnout z Publera PDF, to bych vám líbal nohy, ale takhle je to čtení v MHD naprosto pasé a na kompu doma to číst nebudu.
    • Mas O2? Stahni O2 Active aplikaci (iOS/Android) a kup Level tam. Mnohem lepsi nez Publero.
      • Nemám. Jedu na Windows Phone :/
        • Asharak
          Tady mě to štve hned bych publero vyměnil za cokoli jiného :D
          • Ma to jeste jednu vyhodu, stazena data se nezapocitavaji do FUP. A je to nastesti bez registrace, platbou rovno do kreditu/ fakturu operatora.
    • Mimochodem, plná hra mě nezajímá, takže mě to nějak nezasáhlo.
  • tonnymontana
    Takze na zacatek jsem predplatitel elektronicke verze na 1rok:) ale strasne me zklamalo ze na 7ce tabletu se to cte neuveritelne spatne takze kdyz si chci precis nejaky ten clanek hold musim vyuzit PC. vetsi tablet nepotrebuju. Ocenil bych kdyby byla nejaka verze na ctecky Kindle jelikoz i kdyz porad ctu klasikce knihy a knihovnu mam pres nejvetsi stenu v dome tak me ctecka dostala:) hodne povidek ktere nejsou knizne k dopstani treba jako uvod uvedu kratsi lovecraftovske kousky se na tom ctou proste paradne. zadne podsviceni a pocit hoodne podobny papiru. diky tomu na delsi cesty nenosim jednu tasku knih ale jen male kindle:)

    k te situaci okolo levelu. byla to jedna z moznosti aktualni pozadi lidi a redakce se snazila nahodit srdce levelu snizeni cenou a plnou hrou ktera spise potesi nez ze by to byl nejaky trhak coz mi prislo velice rozumne a cekal jsem ze pri cene 99kc oproti jinym drazsim casopisum (nemluvim jen o hernich) si to najdse sve ctenare. ale pokud level skonci bylo to proste jen spatne odhadnuti trhu a to se stava mnoha podnikatelum. Doufam ze level udela zmeny ktere odlisi casopis od prime konkurence jelikoz i tu si obcas koupim a bohuzel i kdyz maji vetsi cenu mam pocit vetsi uzitne hodnoty i za ty prachy. nekdo to tady psal nahore. me jako 25+ by zajimal hlavne pohled za oponu her, ruzne hodne zajimave rozhovory a napad na "zaklady grafiky" nebo "v cem se dela grafika +rovnou si to zkuste" je zajimavej. stejnet tak bych ocenil miniLEVEL kterej jsem fakt mel rad:)
  • Jak tak čtu několik stránek komentářů, tak by si uživatel Jack1947 měl najít jinou zábavu, než celodenní posedávání u PC a bránění jeho oblíbeného časopisu :D
    • Jack1947
      Ne, neměl a nevíš ani o co šlo tak mlč. (hlavně to promazaně). *3*
  • Jak tak čtu několik stránek komentářů, tak by si uživatel Jack1947 měl najít jinou zábavu, než celodenní posedávání u PC a bránění jeho oblíbeného časopisu :D
  • Nedovedu si představit život bez časopisů o hrách , jestli level nebo score a další padnou tak už ani nemá cenu žít ... dmti
    • Tak sbohem *2*
  • MUSÍME SI VÁŽNĚ PROMLUVIT.Nejsem sice prorok ale bylo mi hned jasný že je zle.Není totak dávno co nás redakce hrdě informovala že "časopis se prodává" a ted tohle.časopis level byl a bude ztrátový s přílohou nebo bez.Nalijme si čistého vína.My čtenáři L představujeme už jen menšinovou skupinu věrných čtenářů a to je dost málo pro byznys.Vše do sebe logicky zapadá.Score je na tom lépe,jejich čtenáři netrpí migraci.cena vzhled názor sympatie to jsou atributy co ovlivnují a rozhodují pro jaký produkt se člověk rozhodne.Merchandising/trička atd/ možná pomůže udržet projekt na živu.Jestli L nebude mezi námi rozhodujeme mi sami.Chcete aby level stabilně vycházel?tak ho kupujte.budete se muset rozhodnout:bud budeme level dlouhodobě finančně podporovat s tzv. nadhodnocenou vyšší cenou,která poskytne draken týmu nezbytné rezervy pro fungování v dohledné době.Nebo se na to CENZUROVáNO a necháme L chcípnout.Varianty mini level atd dále nepřichází v ůvahu.příliš riskantní.když vidím v jakých hrozných nejistých podmínkách L vzniká je mi k pláči.

    p.s. přílohu jsem vnímal jako bonus co potěší.Nemám možnost nakupovat online přes steam,tudíž byl level pro mne kauf alternativou bez rizika.Zpráva mě moc nepotěšila,ale co... ve srovnání s katastrofami co se dějí každý den je to jen mikroskopické zrnko v hlubokém a tmavém moři.
    • Jsem trošku googlil.. a ty čísla mi nepříjdou až tak hrozná, za tento rok 6000-7500 prodáných čísel měsíčně. V měsící 5/20014 je Score jen o cca 600 čísel popředu..
      http://www.abccr.cz/overovana-data/periodicky-tisk-1/?notVerified=1&filterMonth=5&filterYear=2014&filterNamePublisher=&filterType=periodicky-tisk-casopis&filterNameTitle=&filterGenre=casopisy-pocitacovych-her
    • "Nemám možnost nakupovat online přes steam"

      nechápu... kupony paysafecard se dají koupit skoro na každé benzínce. nepotřebuješ žádný bankovní účet, kreditku... jen zadáš kód z kuponu a to je všechno. naprosto bezpečné.
    • Jak nebude Martin ludvík,taj jsem všemi deseti pro to chcípnutí.
      • Jack1947
        Dej už pokoj s nákým ludvíkem, beztak to je jen ztroskotanec co moc toho nedokázal. *3*
        • Jen blazen... ale na druhou stranu casaky tu rozjel... tim ci onim, primym ci neprimym zpusobem (.
    • Jack1947
      Souhlas, doufám že nás kdo Level budou i nadále podporovat bude stále dostatek a rozhodně když se přidají další nebude to vůbec na škodu. *4*
  • Plnou hru vem čert, v dnešní době se dá koupit legendární hra která vydrží desítky hodin za pár eur a to nemluvím o slevách a všemožných akcích, takže nemá smysl abyste vy za zprostředkování průměrné indie záležitosti vyplázli každý měsíc desítky tisíc korun. Já bych poradil redakci soustředit se na "obsah který nestárne" - právě ta témata, rozhovory, sloupky vývojářů, analýzy, to dělá váš časopis jedinečným. Speciáně retro je podle mě dost "chabé" ve smyslu objemu. V žádném, ani zahraničním časopise, jsem neviděl nic jako zpětné rozbory ne úplně starých her, ale třeba hlubší analýzy titulů řekněme z let 95-2005 - to jakým způsobem ovlivnily další generace apod. Zajímavé že tyto hry se masivně hrají dodnes, možná ještě více než současné tituly. Dále třeba historie jednotlivých herních týmů - hodně zajímavých intrik, obchodů a roztržek se odehrálo v herní společnosti... Klidně bych ještě nabídl dalším českým herním vývojářům prostor pro nějaké své sloupky, co víc, dokázal bych si představit nějaký workshop - dílnu na pokračování. Třeba "Designérskou školu" od D.Vávry nebo V.Bocana, těch zkušených lidí je u nás fakt neskutečně moc, klidně řešit grafiku, nastínit problematiku programování... proč ne. Ty mladý lidi tohle zajímá a dnešní počítačová mládež se učí takovým tempem, že se kolikrát nestačím divit. Jinak se mi líbí že hodně článků necháváte na externistech - jen tak dále, kouknul bych se po dalších odbornících, klidně i akademicích, znáte třeba tuhle pani: http://cas.famu.cz/gameart ? Tohle všechno by však asi znamenalo obětovat nebo výrazně přehodnotit recenze... přijde mi, že se pořád nemůžete rozhoupat jakým směrem se vydat - zda to táhnout klasicky jako Score přes recenze a "obsah který každý najde na webu" anebo se naplno vrhnout směrem, kterým se předtím ještě nikdo nevydal, což je, chápu, risk. Tak to v mých očích zatím jedete pro obě publika na jistotu... Mně se to těžko kecá, moje prachy do toho nejdou, nadruhou stranu pokud dobře chápu, tak vás z větší části živí provoz Games.. další varianta by byla pojmout Level úplně jinak, třeba jako dvouměsíční sborník autorských textů, což zní asi hodně punkově, ale solidní základnu máte - nepočítám 15ti leté ichtyly kteří denně zaplavují diskuze nesmyslama, ty stejně Level nekupují, protože kapesné od maminky utratily za drogy. Pokud byste to drželi cenově na těch 100kč a nabídli ještě více toho, co nikdo jiný nenabízí, jsem si celkem jistý, že by to mohlo klapat. To je jen několik mých postřehů a názorů. Jo a jinak nevim proč víc nepíše M.Bach, P.Poláček, L.Grygar, P.Dobrovský... vlastně celé osazenstvo Fight Clubu. Právě tyhle lidi mají u nás nejvíce zkušeností a přehledu, tak je škoda toho nevyužít.. nechal bych je prostě psát o čem chtějí a jak chtějí, už si něčím prošli tak na tohle myslím mají nárok. Ale nepsat vůbec, na to nemá nárok nikdo kdo se věnuje herní žurnalistice ;)
    • Skvělý námět!! Taklhe bych si to předplatné i dokázal představit, ovšem udržet tempo a kvalitu zdrojů k takovým tématům není nic jednoduchého... Ta dvouměsíční periodika taky stojí za úvahu. Plácám po rameni!!
    • Draken69CZ
      Postřehy pěkný, ale úplně mimo většinu co hraje hry a zároveň je ochotná koupit si časopis, ale pokud to pro tebe a ty co ti dají plus udělaj proč ne.
      • No z osobní zkušenosti vim, že hry nehrajou žádný socky který by nepustili kilo za časopis a znám dost lidí kolem 25-35 kteří berou hry fakt seriozně a se vší úctou. Mají sice rodiny a nepaří 12 hodin denně Call of Duty, ale vychutnávají si videohry podobně jako Francouzi víno, berou to jako přirozenou součást moderní společnosti a jsou ochotný do toho vrazit peníze. Na druhou stranu jsou odkázaný na zahraniční weby pokud je fakt zajímá něco víc než jen recenze - chtějí podobně jako bych chtěl já takovej ten přesah, třeba do byznysu, umění, dozvědět se něco ohledně zákulisí a "making of", prostě jak jsem psal nahoře. Protože hry už dneska nejsou jen pro nerdy, hraje svym způsobem každej protože "hrát si" je pro člověka přirozený a prospěšný a hlavně videohry jsou nový médium, který spojuje spoustu starších médií jako film, literaturu, komiks, stolní hry, což je pro mnoho lidí fascinující a chtějí o tom číst a vědět víc, ne jen dojmy autora z aktuálně vydané hry (=recenze). Hlavně dnes kdy jsou i betaverze her letsplayovaný na YouTube pár hodin po vydání a to dá za padesát recenzí.
        • Draken69CZ
          Ano hraje skoro každej, ale většina si ani ty recenze nečte natož něco o pozadí her. Kouknou na web hodnocení 8-10 oblíbenej žánr, známá série a jde to koupit. Já si LEVEL koupil první tři čísla, přečetl jsem jen první a ne, že by mě to nebavilo, ale nemám na to čas, nemám skoro ani na to hraní takže si raději zahraju hru než abych si četl o jejím vývoji.
    • dobre podnety... kluci podle me ale nepisou, protoze maji plno prace s casakem a webem samotnym a na psani uz nezbyva. i kdyz pavel dela treba rozhovory, retro... nejvic me na tom ale dostava, ze to delaji zadarmo, ve volnem case. a misto aby to lidi ocenili, tak se skodolibe posmivaji a mluvi o potapejici se lodi. ceska zavist a neprejicnost v praxi... *9*
      • Jasně že třeba šéfredaktor nemá na psaní tolik času jako "řadový redaktor"... mimochodem, dneska jsem na WC pročítal starý Level tuším z roku 2001 a fakt jsem čuměl kolik toho napsal jeden jediný člověk - Michal Štika, nebo Michal Sumec, to jméno si přesně nepamatuju :) .. ale byly tam od něj recenze, preview, hardware a asi tři druhy slohů/témat, asi 3/4 jen od něj. Prostě nářez, když se někomu chce a baví ho to....
        • tak zalezi, jestli to byla jeho jedina prace vid... a taky se to podle me pak podepise na kvalite, radsi jeden velky dobry text, nez psat polovinu casopisu
        • Draken69CZ
          Tak ono když se koukneš na net tak Rybka toho píše pořád hodně a i přes kritiku, že toho už je trochu moc mi to přijde pořád čtivé a kvalitní.
      • Draken69CZ
        No na začátku se kasali že se to vzájemně ovlivňovat nebude. Co konkrétně dělají zadarmo? FC a TC to je aby natáhli lidi na web, mají za to (práce na webu) placeno a jako v každé lepší firmě máš základ + osobní ohodnocení (prémie) kde se jim to určo projevuje, proč myslíš že tam Grygar vysedává a mlčí?
        • kde co mlci? a nemaji zaplacenou praci na levelu. nevim, kolik berou na games, ale level není financovany tiscali, alespon to rikali. jestli mají nejake premie za vyssi navstevnost, no to nevim, to jsem v zadne netove redakci nevidel a par jsem jich zazil
          • Draken69CZ
            Aha na LEVELu trochu jsem to poplet, no to pak už dělaj jen z kamarádství, ale tak trochu jejich problém.
  • Fordzy
    Začněte vydávat Level ve formátu mini za cenu kolem 60 Kč. A hned si vás předplatím. Kupovat časopis bez hry za 99 Kč je moc drahej špás.
    • alladjex
      Což takhle Elektronická verze za 79? V předplatným tuším vychází ještě levnějc.
  • Mart9
    Docela by se mi líbilo, kdyby vyšel Level speciál, kde by nebylo nic jiného, než všechny články - Téma, které se objevily v posledních 12 číslech. Bez recenzí, bez rozhovorů, jen ta témata. A důvod? Například v předminulém čísle mě zajímalo téma Dívčí válka, ale celkově to nebylo až tak zajímavé číslo, abych ho musel koupit celé. A dala by se najít i další témata. V Levelech mě většinou příliš nezajímají rozhovory, recenze ani rubrika retro, ale spíš to ostatní, co se samotných her spíš jenom dotýká. A možná je nás takových víc...
    • Draken69CZ
      Věř tomu, že je vás sakra málo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit