Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Konečně zrušená hra. *5*

    Ušetřím si práci s vymýšlením hádanek při darovaní.
  • když už, tak lepší model by byl dát ten bonusovej obsah sem na web jako spoplatnenej
    • A nebo zpoplatněný.
  • To ze Level prestal davat hru zdarma mi nevadi. Stejne mi z tak z 5 kodu 2 nefungovaly *1* To vem cert. Ale ze snizi ani trochu cenu, to je celkem skandal imho.
    • Jack1947
      Takto snad řeší podpora ne, nefunkční kody na hry
  • Dogkiller
    Jack1947 ty jsi co za internetovou chudinku, že tady každému jen nadáváš?
    • Miserius
      On se jen zoufale snaží někam zapadnout... Jako když byla ve škole parta kamarádu a jeden podivín chtěl být součástí... Určitě to tak bylo všude... Jack tu zkouší každy tyden jinej pristup, jednou je hater na vsechno, pak zase vse miluje, pak urazi veskoslava, pak urazi s veskoslavem ostatni ale porad je to jen nějakej pomatenec kterej nikam nepatri
    • Vypadá jak insider :DDD
    • Jack1947
      Předně o tobě jsem nic nenapsal tak nevím proč se ptáš a pak, mě k tomu dohnali ale s partou nýmadnů se nemá smysl hádat ty umí jen křičet kopat a a nadávat. Takže si užijte, tu chvíly co vám zbývá a ahoj.
    • On každému nadává protože všichni nechtějí kupovat Level...
  • Jentak redakci
    - osobně nejsem předplatitelem a koupuji si Váš časopis vždy vyloženě kvůli nějakému taháku - rozhovoru, retro tématu apod. (naposledy tedy Sine Mora - nechápu jak jsem to mohl minout).. Nejsme ovšem ani Vaše cílová skupina. Předplatitelé jsou domnívám se (žádnou statistiku jsem nikde nečetl) náctiletí. Berou plné hry jako velmi příjemný bonus, stejně jako já v jejich věku. Každý měsíc mi časopis o počítačových hrách dělal malé vánoce (skutečně) a jakákoliv sebestarší hra, byla nakonec "dopařena", abych se o zážitky z ní mohl dělit s kamarády, kteří ji měli jednoduše v ten daný měsíc také. Proto si myslím, že rozhodnutí o zrušení plných her (přidané hodnoty) může vést k přechodu pravidelných čtenářů ke konkurenci. Vedete skvělý web a časopis se Vám podařilo vzkřísit a omladit vskutku zdařile, proto doufám že se tak nestane.
    Přeji hezký den.
    • dnes to ozaj imho nema velky vyznam ta free hra (niekoho to ale isto potesi), na amazone alebo na steame v sales prip v dakom bundly si dnes kupis kadeco. Aj tak tam ziadne velke trhaky nedavaju (co ani nikto necaka, kto by to platil ze jo).
      Jediny level ktory som za posledny rok kupil kvoli hre bol ten s giana sisters (hlavne kvoli machinae supremacy hudbe, hru som nepoznal) , vlastne primarny dovod bol, ze som chcel podporit novy level a Giana ma len presvedcila :)
      ostatne hry by som zrejme ani kody neaktivoval ak by som aj mal vsetky ostatne cisla. Ono asi fakt kazdu jednu hru budu hrat len tie decka ako pises.
      Ja som sa tiez vzdy tesil na plne hry kedysi, lenze vtedy bola aj ina doba a hlavne si nemal internet a torrenty. Dnes si mozu decka natahot co len chcu.

      Ja by som skor privital keby sa cena v EUR viac priblizila k tej CZK :)

      PS:I kdyz pozeram ze sine mora z minuleho cisla stoji momentalne 10$ , coz neni zrovna malo, myslel som ze tam davaju len dake lacne sunty :)
    • Nu, nactiletej uz dlouho nejsem. Ale casopisy si kupuju kvuli jejich stylu a obsahu... musi mi sedet. Stejne tak, jako mam predplaceny edge, mam predplaceny i level. Byt elektronicky. Az po zmene, sedi mi. Score mi naopak vetsinou nesedelo, kdyz jsem ho koupil kvuli nejakymu tematu vytazenymu na obalku.
      Lidi, kterym zalezi na priloze, moc nechapu. Kdyz se zamyslim nad tim, co bylo za poslednich par let prilozeno, a jak se to postupne stridalo, opakovalo... Tady se zbrojeni v prilohach hrozne zvrtlo - v dobach, kdy se k demum spatne dostavalo, mely smysl placky s nima. V dobach, kdy hry byly drahy, tak melo smysl obcas nejakou prihodit. Ale v dobe, kdy se overlord v ty ci ony podobe obevil trikrat za rok v ruznych casopisech, a kdyz se nudim, muzu si poridit nekolik her za radove dolary, v tom smysl nevidim.
      Zruseni prilohy je dobrej, byt v nasem prostredi docela odvaznej krok. Za sebe muzu rict, ze by me potesilo jednou za rok nejaky zajimavy prekvapeni, jakym pro mne bylo trebas gemini rue v levelu - ne samotna hra, ale jeji ceska verze. Takovy prekvapeni se mi libi a zrovna to pro mne byla jedna z mala smysluplnych priloh - a) dostala gemini rue k lidem, a b) na ni nekdo odvedl vic prace, nez jen prosty predhozeni kodu (a to je mi proste sympaticky. Ostatne, stejne sympaticky mi byl kdysi Fallout v cestine).
    • "koupuji si" no nejsem já fakt jelito :D Jestli takhle odpovídám na maily, tak to potěš :D
  • Dogkiller
    Zajímavé... Score má už tolik let 5 plných her při ceně 200 Kč, Level za stovku neutáhne ani jednu indiovku, kterých koupím v bundlu 5 za jeden doláč? Podle mě se nad Levelem opět vznáší umíráček a Score ho válcuje, což ostatně není nic nového, takhle to bylo vždycky... *6* Jak by řekl Pepa, už aby vyšlo nové Score - to bude panečku nášup! *4*
    • Vogon
      Má Score pavlač? Ne. Takže mě žádných pět her nezajímá.
    • To neni tak snadne bundly jsou jen pro jednotlivce,nesmi se to kupovat ve velkem a prodavat,
      to by tak mohl delat kazdy a navic uz davno zrusili keye a je to vazane na ucet.
      Kvuli chytrakum co prodavali bf 3 za "velkou slevu" 500,kdyz to v bundlu stalo 100.
    • Veskoslav
      No ono když ti 50% časopisu tvoří reklamy a děti slyší na 4 hry ZDARMA (co na tom, že většinu už minimálně jednou dávaly, ostatní v Humble za Euro a samé tuctovky), tak se není čemu divit, že Score pořád má peníze. A kupovat si papírový časopis v dnešní hře kvůli hře může opravdu jenom pako.

      P.S: Jestli opravdu považuješ Dead Space a Fable za kvalitní přílohu u nového čísla, která stojí za tu 100 Kč navíc, tak ti to brát nebudu.
      • zdeeneek
        Hele, ja bych nekoho neodsuzoval za to, ze mu jde u casaku primarne o hry. Tezko muzes ocekavat ze nactilety deti budou mit penize na to, aby si kupovaly originalni hry. Takhle jednou za mesic ukecaji rodice na casak za 2 kila a maji aspon co hrat.
        Pro cloveka, kterej uz vydelava, je to samozrejme neco jinyho - ten si koupi hry sam a neni na prilohach k casaku zavislej.
        • Nactilety, ktery dostane za dva roky stejnou hru s drobnou obmenou v tom, kolik je pridano datadisku, a nema s tim problem, je trochu divnej, pokud mu jde jen o ty hry. Kdyby seskladal placky do rady a cetl nazvy, mel by mit problem.
      • čísla mluví jasně, hrát si na herní časopis pro dospělé je blbost. Podobné časopisy jsem si kupoval taky jen jako děcko..
        • Mart9
          Spíš ti ho kupovali rodiče. Teď už nic zadarmo nemáš, tak pliveš okolo sebe.
        • Veskoslav
          Score nekupuji kvůli ceně a tomu, že nemám rád "dětský" styl psaní článků. Navíc 200 Kč za něco, kde jsou hry už dávno někde jinde rozdané a obsahová forma a obsah nic moc, to se mi fakt nechce.
          • Jack1947
            Není to jen o tobě, já to beru všeobecně tady takto prosím na sebe nevztahuj jo. Proč bych měl psát na novinky? ty tam si nebo co. Mě zajimají hry takže jsem tady.
          • No jo, ale pár takových jako si ty level nezachrání.
            • Radost, nenávist ?? pane jo, to se o sobě dovídám věci. Ty by ses se svými dedukčními schopnostmi uchytil i v diskusích na novinky.cz..
            • Jack1947
              To jsou zase kecy... *7*

              Dneska to je neskutečný tady achjo... to se děje jen v čr nenávist vůči nečemu.
              Bez zjevného důvodu a ještě např mít radost že se něco chýlí ke konci. Já taky Veskoslava moc nemusím ale má pravdu. Tím že SCORE si občas koupím ale většinou ho moc nečtu... nelíbí se mi ten barevnej font a chaotickej text přečtu jen něco atp...
  • Papírové časopisy jsou mrtvé, pokud budou kopírovat web. Z mého pohledu nemá moc smysl psát na papír recenze her. Naopak má smysl psát na papír rozhovory, analýzy, prostě delší články nebo takové, co nejsou až tak časové závislé jako recenze, kterých jsou navíc všude tuny.
    Zrušení plné hry mě vůbec nepálí
    • Veskoslav
      Což právě Level nedělá. Zaprvé většina recenzí, co tam je, tak buď na netu je v omezené míře nebo není vůbec a zbytek článků od rozhovorů až po Retro na netu není. A občas je fajn nechat odpočinout oči od monitoru a mít v ruce papír. A ano, některé témata jsou v angličtině, ale ruku na srdce, já si to přeložím, ale co ten zbytek?
    • Tak nějak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit