Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Mě by zajímalo kolik si vyplácej za články, kolik mají z reklamy a kolik stojí samotný tisk/distribuce. Evidentně rozfofrovali prachy od předplatitelů (není to podvod když si člověk něco předplatí a pak to nedostane?) a teď musejí dělat škrty. Rozhodně jim, ale nadále držím palce. LEVEL 4EVER
    • jak podvod, predplatitele dostanou tolik cisel, kolik si predplatili
      • Draken69CZ
        Ano (pokud se něco nezvrtne), ale když si to předpláceli tak s vědomím že u každého čísla bude hra nebo tam byla nějaká poznámka že se to může změnit? Kouknul jsem se a vyloženě je tam uvedeno "Každý měsíc nová plná hra". Takže?
        • jo to je fakt. ale zas verim, ze kdyby to nekdo chtel kvuli tehle zmene odhlasit, tak to umozni a vrati prachy. takhle to nabidli i tehdy, kdyz casak prebirali od stare redakce...
          • Draken69CZ
            Tak to bylo prvotní zapálení a evidentně měli prachy kterýma teď asi zrovna nedisponují,
        • Mart9
          No tak teď máš tři, takže dvě vrať.
          • Draken69CZ
            Trefný, ale nemám předplaceno :D tak si je měli nechat na další měsíce. Já do nich nechci rejt jen jsem se zeptal. Na jednu stranu je to trochu podraz na druhou se to dá chápat, ale ty finanční poměry ve fungování LEVELu by mě opravdu zajímali.
            • @draken: ach jo sry, tak vasa diskusia skoncila. Tak ste si mali locknut thread..oh wait a minute
            • Jack1947
              Je pravda že dneska jsem to tady překrmil, tak možná bys mohl zas přispět nečím ty. Btw já to nemyslel špatně napsal jsem to na tvou obranu že troll nejsi. *3* Taky se divím proč řešit něco co je vyřešené to že to někdo nepochpil /pochopil už je jedno.
            • Není troll. Jen ho zajímá, jak se v tohle konkrétním případě vyřeší nesplnění smluvních podmínek.
              Mě plná hra chybět nebude, ale je fakt, že někdo se může cítit podvedený.
            • Draken69CZ
              razor a ty seš co že se cpeš do diskuze která právě skončila? Džeku Džeku tak dnešní poslední krmení běž už spát.
            • Jack1947
              On není troll jen má vlastní hlavu no. Zato nemůže, je mladý a hloupý. *3* On z toho vyroste.
            • @draken ty si troll? zwei ti to dvakrat vysvetlil co znamena podvod.
            • Draken69CZ
              Ano pokud je tu možnost vrácení peněz tak vše beru zpět a omlouvám se to je jasný, ale ani zmínka o této možnost a trochu se obávám že by jim to s rozpočtem moc nepomohlo. Džeku mysli si co chceš, ale věř že myslíš špatně.
            • Pokud můžou lidi požádat o odstoupení od předplatného a vrácení zbylých peněz tak je to naprosto v pořádku a vůbec nemůže být řeč o podvodu.
            • Jack1947
              Já si hlavně myslím že ti hlavně vadí že ti zrušily plné hry tak, si na to jaksi stěžuješ a atak. Chceš náhradu ale nepříjde mi moc adekvátní vracet peníze za pár her co na netu se dají sehnat za méně než pár éček či D.

              Kroupy? nám jen prší... ale jsem rád už to bylo k nevydržení.
            • Draken69CZ
              Klidně piš rychle mě čtení nedělá problém :D Tak úplně na začátku jsem se ptal zda se nejedná o podvod. A ano máte pravdu že to neměli v plánu, ale pořád je tu to že něco slíbili a nedodrželi. Myslím, že se tomu říká Dobrý podnikatelský záměr který nevyšel. Takhle hezky se u nás pojmenoval "podvod" ať už malej nebo velkej. Ať se na to každej dívá jinak na popularitě a věrohodnosti jim to nepřidalo. Dneska spíš z těch krup.
            • Jack1947
              Tady je někdo mimo, asi z toho sluníčka no... no stává se no. *3*
            • Draken69CZ
              Ok když vám to jako podvod nepřijde pošlete mi 6,5 tisíce a já vám pošlu PS4 :)
              • Reakce na příspěvek:

                tak jeste jednou a pomalu: podvod je vedome podvedeni nekoho. myslis, ze kdyz rozjizdeli level tak uz planovali, ze po roce zrusi plnou hru?
            • no podvod je, kdyz nekoho vedome podvedes. to neni tenhle pripad, tady se proste situace vyvinula a to vraceni penez by samozrejme bylo v poradku
            • Jack1947
              Vidíš a to mně jako podvod nepříjde no, holt to někdy nevýjde no... co bys chtěl nějaké odškodnění snad? *7*
            • Draken69CZ
              A jak by jsi pojmenoval když z někoho vymámíš peníze za něco co mu pak nedá? Ani bych se nedivil kdyby se pár lidí naštvalo a chtěli to zrušit a vrátit peníze za ty čísla u kterých nebude hra.
            • Jack1947
              Máš zajimavej pohled na slovo podraz, když to nevěděli tak co jím zbývalo. Prostě se to nák vyvrbylo no., a výsledek je že budem bez plné hry (kdybych to věděl dřív vždy bych si všechny hry aktivoval a hrál ale nebyla chut no).
  • Tak docela mě vyděsilo "musíme si promluvit" jen, aby to nebyl začátek konce Levelu. To, že nebude plná hra to mi vůbec nevadí, ale jak by šla součastná kvalita časopisu dolů to už by byl problém. Level se mi moc líbí, působí daleko lépe než konkurenční časopis, kvalitní čtění, uspořádání atd. Prostě hra nebude, ale latku udržte kluci stále tam kde je !!! A myslím si, že by nebyl problém i upravit cenu nahoru, ale to je pouze můj názor. Držím palce....
    • Keyz
      Tak v nejhorším případě začnou vydávat další časopis o politice s názvem Plevel...
      *3*

      Level stojí málo tedy i zisk nebude tak velký jako kdyby stál více. Jestli jím vynechání jednoho čísla ušetří čas i prachy, tak mi to nevadí. I když tématy by se to zaplnit dalo.
  • Ahoj, vysvětlete mi prosím místní diskutující jednu věc. Píšete časopis jde do kopru, čísla mluví za všechno... Level se prodává a prodává se slušně, ta čísla mi nepřijdou špatná. Redakce reaguje na nezájem o plné hry, ale časopis normálně frčí dál a třeba v tomhle čísle je ten rozhovor s Brabenem luxusní. Tak proč všechny ty kecy, které tu dělají jako by byl konec světa?! Level funguje, kluci to nějak zkoušejí upravovat za pochodu a ta snaha je mi sympatická, i když zdaleka ne všechny články dosahují kvalitou třeba rozhovorů. Ty bývají super. Tak co tu dokola melete jak Nostradamové, že něco nemá smysl? Smysl to má, vy to třeba nekupujete, to je vaše věc samozřejmě. Jiní to kupujeme a baví nás číst o hrách i na papíru. Hotovo.
    • Protoze konkurecne ma neustalou potrebu zakladat tady ucty a psat kraviny. To je cele. Ignoruj to.
    • Paulcz
      Sami píšou, že jim to nevynáší.. což je u podnikání priorita :)
      • taky pisou, ze to delaji z nadseni... zisk je prijemnej vždycky, ale pokud něco delas, protoze chces aby to bylo, tak je priorita to udrzet v provozu, ne na tom ziskat
        • Paulcz
          Vydávání herního časopisu není charita a jak je vidět tak to nestačí ani na ten provoz, když spojí dvě čísla do jednoho. Pokud někdo něco nedělá s nadšením tak to nemá smysl, To bych spíše bral jako základ.A bez zisku se nedá inovovat, motivovat zaměstnance, najmout lepší lidi, koupit techniku atd.
    • Jack1947
      +1 *5*
  • po zruseni plne hry k dokonalosti este treba:
    vratit format na level mini
    znizit cenu na level mini
  • Mart9
    Trochu vám vylepším prodeje:

    Milí čtenáři, v aktuálním čísle najdete i téma: Hry, p o r n o a jiná intelektuální potěšení
    • Asharak
      "Jak zhubnout a nabrat svalovou hmotu za 3 dny?"; "Jako 1000000 čtenář vyhráváte nový iPad!"; "LoLko nebo DotA2? Známe vítěze!"; "Šok! Anonymní prohlížení webu není vůbec anonymní."; "Chcete vydělat balík peněz za pouhých 10 minut?"; "Letošní slevy na steamu byly poslední, tvrdí Gabe Newel."; "EA Games v mínusu, víme proč!"; ...
      • Jack1947
        Tak takhle by to bylo jak z nějakého deníku Šíp nebo lidových novin to radši vůbec ne. *7*
        • vonTossis
          Jako Lidové noviny? Ty jsi vážně tak hloupý, že se vyjadřuješ i tam, kde absolutně nevíš, která bije ...
  • Podobný ústup z "kvality" (či jak to říct) jsem vysledoval i u Fullmoon. Tam třeba snížili kvalitu zpracování.
  • samuel.polak
    level mam rad ale co tak uz sa vykaslat na mrtve medium a vymakat digitalny obsah a byt iba na webe... ved uz aj tak vsetci len do displejov cumia
    • Dogkiller
      Vím že je to blbost, ale já bych naopak zrušil herní weby a dal přednost časákům. Není nad to sednout si pěkně s časopisem na lavičku za krásného počasí. Nebo v zimě v posteli před spaním přečíst si pár stránek, pak zhasnout lampičku a ještě nad tím chvíli přemýšlet. Listovat si časopisem a zastavit se u toho, co mě právě zajímá. Ono i to počteníčko je často mnohem kvalitnější a pestřejší v časopise než na webech, jakoby si autoři dávali víc záležet. Přijít z práce a najít ve schránce nový výtisk, tomu říkám paráda. *5* A žádné diskuze, další výhoda! *15* Jó, až jednoho dne herní časáky úplně zmizí... to mě bude fakt mrzet. *13*
      • Mart9
        Ty seš ale romantik *4*
        Bejvávalo.... Co si dnes nevezmu na hajzl, to si nepřečtu.
      • Neprožíváš to nějak ?
      • Jack1947
        Aha, takže jen Level ti vadí nebo plné hry já vlastně tě nechápu. Zrušil herní weby? nechtěl bys zrušit i hry a třeba zrušit celý herní průmysl a nebylo by nám bez toho lépe?

        Nebo zrušit internet a jen aby se četla jak za bolševika... jo to by bylo ono. Ještě aby byli zredukované články tak jak se líbí lidem atp... Já bych si přál aby ubylo dementů hlupáků a imbecilů ale jak známo nikdo nemůžeme mít všechno a taky jen něco je pořádná fuška.
        Ano v diskuzi mě občas docela slušně vytáčí někteří souhlas. Rušit bych je ale nechtěl to néé vubec.

        Ono je problém rozlišit jestli se jedná o srandu nebo je to myšleno vážně.
        • Dogkiller
          No v prvé řadě bych nechal zrušit tebe, celkem síla co tu předvádíš. Tvé urážlivé, hysterické a chaotické reakce napříč celými Games.cz... Z tebe tu musí mít ostatní diskutéři vážně radost, co? Proč jsi už dávno nedostal permaban je mi záhadou, ale asi budeš příbuzný někoho z redakce...
          • Jack1947
            Né si mimo, mám to tady jako práci. Notně podplacenou a za co bych měl být banován a permaban dát nejde to už se to tady řešilo. Takže když mně někde otravuje a první mi nadává tak to je v pořádku ne, občas něco napíšu na okraj a jinak co... zalez zpátky do díry a neprud.
    • Veskoslav
      Až budeš čumět celý den v práci do monitoru, občas uvítáš i něco jiného než digitální formu. Jinak o knihách se cca 3 roky zpátky mluvilo taky o mrtvém způsobu, že elektronická forma do 5 let jej vytlačí z trhu. Co na tom, že nakonec je to naopak a papírové knihy opět posilují právě na úkor těch elektronických.
      • samuel.polak
        level je periodikum a kniha je kniha... porovnavas "serial s filmom"
        level proste dopadol na fenomen internetu... uz je docela dostupny a proste level neotoci tolko vytlackov ako kedysi ked som chodil na CSko do herny... to bolo este ked som nechodil do prace... teraz ked sedim v ruke s niecim co nema vela s PC tak nech je to uz nieco ine ako herny casak... rad si vsetko precitam na webe... ako tu
      • Paulcz
        Z čtečky se čte stejně dobře jako z papíru.
        • Čte se to dokonce lépe, protože při čtení nemusím hodiny držet kilogramové bichle.
          • Dogkiller
            Ježíši Kriste, držet kilogramové bichle? Proč? Dnešní knihy mají v průměru nějakých 5 cm. Samozřejmě najdou se i výjimky, ale těch opravdu kilogramových bychlí je pouze malé procento. Mimochodem, od člověka s tvým profilem bych očekával větší úctu ke knihám... (pokud to tedy není jen nějaká póza)
            • No pekne dekuju, vlacet na zadech batoh s technikou a drzet v rukou na cestach trikilovou bichli, nedejboze si ji pak prihodit taky na zada... pak prihodit nakup pro rodinu... bichle budiz doma, ale jinak rozhodne kindle (uz proto, ze vetsinou ctu veci, co tu nevysly a priplacet za postovny se mi moc nechce... a do UK uz nejezdim, abych tam vzdycky vybral knihkupectvi a ztrojnasobil vahu kufru..)
              Doma zavisi na tom, co zrovna ctu... bud sahnu do knihovny, nebo pro kindle. Ale protoze vetsinou ctu hlavne pri cestach, tak vetsinou i tam nacinam novy knizky.
            • Dogkiller
              Já tě chápu. Je to pro tebe pohodlnější, zvykl sis na to a ke klasickým knihám se už nejspíše nikdy nevrátíš. Je to něco podobného jako si kupovat hry v krabičce na pevném médiu versus digitální distribuce např. Steamu. Udělat pár kliků a za chvíli mít hru v počítači je pohodlnější než vyplňovat adresy, čekat na pošťačku až přinese balík, rozbalovat, manipulovat s disky atd. Zároveň to ale má i něco do sebe. A když jdu ke kamarádovi a vidím u něj plné poličky nádherných krásných originálek, tak mu i trochu závidím. A i když se osobně k nakupování krabicovek už nevrátím, tak to rozhodně nebudu zatracovat nebo zesměšňovat a rozhlašovat, jak je to zbytečné. Každý člověk má holt jiné priority. A je lepší mít poličky plné zaprašených her nebo knih než nějakých kýčů nebo než aby zely prázdnotou.
            • A nyní si představ, že takových "bichlí" musíš s sebou tahat třeba tři, čtyři, pět. A argument kdy povídáš, že máš knihu "správně uchopit" neberu. Váha Kindlu 4. a 5. generace je nějakých 170g. Tomu může konkurovat leda velice útlý titul. Nehledě na to, že ve čtečce těch titulů můžeš mít stovky, ne-li tisíce a to kdykoliv při sobě. Jistý čas jsem pracoval v knihovně a i přes kladný vztah k literatuře nedám na čtečky dopustit. Další věc je ta, že zřejmě nejsi seznámen s technologií e-ink displejů. Příteli, jeho vlastnosti jsou naprosto totožné s klasickým papírem. Ke zvýšené únavě očí tedy nedochází (ne takové jako u displejů LCD). Osobně jsem při psaní těchto řádků velice klidný, o to nemusíš mít nejmenší starost. Věc se má tak, že kniha je jenom nosným médiem (a tento názor není pouze z mé hlavy, ale sdílejí jej i někteří filologové) a adorace knihy, jako relikvie, nemá daleko k fetišismu. Jestliže je někdo sběratel a dělá mu radost mít ty knihy nebo cokoliv jiného doma na poličce, je mu milé utírat z nich prach a ukazovat je návštěvám tak budiž, proti gustu žádný dišputát. Pro mě osobně jsou však důležitější ty informace v knize obsažené, než její forma.
              PS: větou s tělními tekutinami jsem si dovolil parafrázovat jistou vědeckou kapacitu z FF MU.
            • Dogkiller
              I kdyby ta kniha vážila třeba 3 kila, stačí ji správně uchopit a čte se dobře. Rozhodně 100x lepší než si namáhat oči nějakým displejem, od kterého se mi odráží slunce a okolní prostředí. Mně se tvoje komenty povětšinou líbí a souhlasím s tebou, ale co jsi napsal zde, tak to fakt neberu. Tento druh zveličovací argumentace jako "kilogramové bichle, tělní tekutiny na stránkách, čichej si k bločku z papírnictví..." bych očekával spíše od nějakého nervního prosťáčka typu Jack1947... ale ne od tebe.
            • Je to otázka toho co čteš. Jestliže čteš paperbacky do 300 stran, je pochopitelné, že jejich váha bude zanedbatelná. Nejen takové tituly však existují a jestliže četba patří neodmyslitelně k tvé profesi, bude ti pak ebook ve spojení s jednoduchým a praktickým zařízením, na kterém si je budeš moci číst, připadat jako učiněný zázrak.
              A k úctě ke knize? Jsou knihy, které mají umělecko-historickou či sběratelskou hodnotu. Nic proti tomu a určitě první ze jmenovaných kategorií uznávám, kulturní dědictví by se mělo zachovávat. Ne však všechny knihy si toto výsadní postavení zaslouží a je nutné si rovněž uvědomit to, že nejvíce se produkuje brak. Nic proti němu, jednou za čas není od věci přečíst si něco lehčího, ale určitě nebudu automaticky z každé knihy dělat relikvii přirovnatelnou ke svatému grálu. Osobně bych byl daleko radši, aby se tento brak začal publikovat (alespoň pro bohatý západní trh), pouze v elektronické podobě anebo na recyklovaném papíru.
          • Veskoslav
            No každý nečte ten blábol tvého otce a tvých následovníků;) Většina knížek se vejde do půl kila maximálně. Navíc nic nenahradí tu "vůni" papíru.
            • Většina knížek? Příteli, nevím co studuješ, ale pokud se většina knih, které musíš přečíst vlezou do půl kila, tak ti závidím.
              A vůně papíru? Kup si ke čtečce malý, lehce přenosný bloček v papírnictví a přičichávej k němu, když ti to tak chybí. Bez urážky, ale připadá mi to jako jedno velké cliché, kterým se všichni bez ohledu na to, jestli skutečně nějakou vůni vnímají ohánějí .
              Edit: jen by mě zajímalo, jestli alespoň jeden z těch "tradicionálů" někdy alespoň měsíc aktivně čtečku využíval.
            • samuel.polak
              ale papier nie je moc user friendly :D môzes sa porezat :D
          • Coffin.Corner
            No teď jsem si koupil dvě staré knížky v antikvariátu a tu vůni nic nenahradí....
            • Ano, mám přítele, který se také zaklínal podobnými "frázemi". Poté si pořídil Kindle a hádej co? Čte už jen na něm. Ano, pořád si z nostalgie kupuje knihy v antikvariátu, ale jenom proto, aby si je vystavil v poličce (je to částečně způsobeno jistou dávkou pozérství).
              Vždycky když se hovoří o knize z antikvariátu, vzpomenu si na jednoho nejmenovaného profesora z ústavu jazyka českého, který hovořil o tom, jak je úžasné, když se prokusujete knihou, kterou již někdo před vámi vlastnil a na každém kroku můžete spatřit skvrny od vína či tělních tekutin, které to dokazují.
            • samuel.polak
              myslis pliesen ? :D
  • Takze ban pro Jacka nebude? Zase ta slepa spravedlnost.Redakce se zase vyznamenala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit