Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedovedu si představit život bez časopisů o hrách , jestli level nebo score a další padnou tak už ani nemá cenu žít ... dmti
    • Tak sbohem *2*
  • Kozy
    Ale jo, teď Level uvítám aby bylo na latře co číst.
  • Dogkiller
    Zajímavé... Score má už tolik let 5 plných her při ceně 200 Kč, Level za stovku neutáhne ani jednu indiovku, kterých koupím v bundlu 5 za jeden doláč? Podle mě se nad Levelem opět vznáší umíráček a Score ho válcuje, což ostatně není nic nového, takhle to bylo vždycky... *6* Jak by řekl Pepa, už aby vyšlo nové Score - to bude panečku nášup! *4*
    • Vogon
      Má Score pavlač? Ne. Takže mě žádných pět her nezajímá.
    • To neni tak snadne bundly jsou jen pro jednotlivce,nesmi se to kupovat ve velkem a prodavat,
      to by tak mohl delat kazdy a navic uz davno zrusili keye a je to vazane na ucet.
      Kvuli chytrakum co prodavali bf 3 za "velkou slevu" 500,kdyz to v bundlu stalo 100.
    • Veskoslav
      No ono když ti 50% časopisu tvoří reklamy a děti slyší na 4 hry ZDARMA (co na tom, že většinu už minimálně jednou dávaly, ostatní v Humble za Euro a samé tuctovky), tak se není čemu divit, že Score pořád má peníze. A kupovat si papírový časopis v dnešní hře kvůli hře může opravdu jenom pako.

      P.S: Jestli opravdu považuješ Dead Space a Fable za kvalitní přílohu u nového čísla, která stojí za tu 100 Kč navíc, tak ti to brát nebudu.
      • zdeeneek
        Hele, ja bych nekoho neodsuzoval za to, ze mu jde u casaku primarne o hry. Tezko muzes ocekavat ze nactilety deti budou mit penize na to, aby si kupovaly originalni hry. Takhle jednou za mesic ukecaji rodice na casak za 2 kila a maji aspon co hrat.
        Pro cloveka, kterej uz vydelava, je to samozrejme neco jinyho - ten si koupi hry sam a neni na prilohach k casaku zavislej.
        • Nactilety, ktery dostane za dva roky stejnou hru s drobnou obmenou v tom, kolik je pridano datadisku, a nema s tim problem, je trochu divnej, pokud mu jde jen o ty hry. Kdyby seskladal placky do rady a cetl nazvy, mel by mit problem.
      • čísla mluví jasně, hrát si na herní časopis pro dospělé je blbost. Podobné časopisy jsem si kupoval taky jen jako děcko..
        • Mart9
          Spíš ti ho kupovali rodiče. Teď už nic zadarmo nemáš, tak pliveš okolo sebe.
        • Veskoslav
          Score nekupuji kvůli ceně a tomu, že nemám rád "dětský" styl psaní článků. Navíc 200 Kč za něco, kde jsou hry už dávno někde jinde rozdané a obsahová forma a obsah nic moc, to se mi fakt nechce.
          • Jack1947
            Není to jen o tobě, já to beru všeobecně tady takto prosím na sebe nevztahuj jo. Proč bych měl psát na novinky? ty tam si nebo co. Mě zajimají hry takže jsem tady.
          • No jo, ale pár takových jako si ty level nezachrání.
            • Radost, nenávist ?? pane jo, to se o sobě dovídám věci. Ty by ses se svými dedukčními schopnostmi uchytil i v diskusích na novinky.cz..
            • Jack1947
              To jsou zase kecy... *7*

              Dneska to je neskutečný tady achjo... to se děje jen v čr nenávist vůči nečemu.
              Bez zjevného důvodu a ještě např mít radost že se něco chýlí ke konci. Já taky Veskoslava moc nemusím ale má pravdu. Tím že SCORE si občas koupím ale většinou ho moc nečtu... nelíbí se mi ten barevnej font a chaotickej text přečtu jen něco atp...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit