Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem dal Levelu druhou sanci. Casopis jako celek je ok, zajimave clanky a tema, ale recenze na Valiant Hearts je prinejmensim podivna. Rict, ze k prvni svetove nema clovek skoro zadne emocialni vazby a ze pro lidi nema puvab ( jako napr. vietnam, korea, irak apod.) je fakt des. Navic nazor ze prvni svetova "nemela efektni hracky" je v roce oslav steho vyroci mirne kontroverzni.
  • Tak docela mě vyděsilo "musíme si promluvit" jen, aby to nebyl začátek konce Levelu. To, že nebude plná hra to mi vůbec nevadí, ale jak by šla součastná kvalita časopisu dolů to už by byl problém. Level se mi moc líbí, působí daleko lépe než konkurenční časopis, kvalitní čtění, uspořádání atd. Prostě hra nebude, ale latku udržte kluci stále tam kde je !!! A myslím si, že by nebyl problém i upravit cenu nahoru, ale to je pouze můj názor. Držím palce....
    • Keyz
      Tak v nejhorším případě začnou vydávat další časopis o politice s názvem Plevel...
      *3*

      Level stojí málo tedy i zisk nebude tak velký jako kdyby stál více. Jestli jím vynechání jednoho čísla ušetří čas i prachy, tak mi to nevadí. I když tématy by se to zaplnit dalo.
  • Draken69CZ
    Mě by zajímalo kolik si vyplácej za články, kolik mají z reklamy a kolik stojí samotný tisk/distribuce. Evidentně rozfofrovali prachy od předplatitelů (není to podvod když si člověk něco předplatí a pak to nedostane?) a teď musejí dělat škrty. Rozhodně jim, ale nadále držím palce. LEVEL 4EVER
    • jak podvod, predplatitele dostanou tolik cisel, kolik si predplatili
      • Draken69CZ
        Ano (pokud se něco nezvrtne), ale když si to předpláceli tak s vědomím že u každého čísla bude hra nebo tam byla nějaká poznámka že se to může změnit? Kouknul jsem se a vyloženě je tam uvedeno "Každý měsíc nová plná hra". Takže?
        • jo to je fakt. ale zas verim, ze kdyby to nekdo chtel kvuli tehle zmene odhlasit, tak to umozni a vrati prachy. takhle to nabidli i tehdy, kdyz casak prebirali od stare redakce...
          • Draken69CZ
            Tak to bylo prvotní zapálení a evidentně měli prachy kterýma teď asi zrovna nedisponují,
        • Mart9
          No tak teď máš tři, takže dvě vrať.
          • Draken69CZ
            Trefný, ale nemám předplaceno :D tak si je měli nechat na další měsíce. Já do nich nechci rejt jen jsem se zeptal. Na jednu stranu je to trochu podraz na druhou se to dá chápat, ale ty finanční poměry ve fungování LEVELu by mě opravdu zajímali.
            • @draken: ach jo sry, tak vasa diskusia skoncila. Tak ste si mali locknut thread..oh wait a minute
            • Jack1947
              Je pravda že dneska jsem to tady překrmil, tak možná bys mohl zas přispět nečím ty. Btw já to nemyslel špatně napsal jsem to na tvou obranu že troll nejsi. *3* Taky se divím proč řešit něco co je vyřešené to že to někdo nepochpil /pochopil už je jedno.
            • Není troll. Jen ho zajímá, jak se v tohle konkrétním případě vyřeší nesplnění smluvních podmínek.
              Mě plná hra chybět nebude, ale je fakt, že někdo se může cítit podvedený.
            • Draken69CZ
              razor a ty seš co že se cpeš do diskuze která právě skončila? Džeku Džeku tak dnešní poslední krmení běž už spát.
            • Jack1947
              On není troll jen má vlastní hlavu no. Zato nemůže, je mladý a hloupý. *3* On z toho vyroste.
            • @draken ty si troll? zwei ti to dvakrat vysvetlil co znamena podvod.
            • Draken69CZ
              Ano pokud je tu možnost vrácení peněz tak vše beru zpět a omlouvám se to je jasný, ale ani zmínka o této možnost a trochu se obávám že by jim to s rozpočtem moc nepomohlo. Džeku mysli si co chceš, ale věř že myslíš špatně.
            • Pokud můžou lidi požádat o odstoupení od předplatného a vrácení zbylých peněz tak je to naprosto v pořádku a vůbec nemůže být řeč o podvodu.
            • Jack1947
              Já si hlavně myslím že ti hlavně vadí že ti zrušily plné hry tak, si na to jaksi stěžuješ a atak. Chceš náhradu ale nepříjde mi moc adekvátní vracet peníze za pár her co na netu se dají sehnat za méně než pár éček či D.

              Kroupy? nám jen prší... ale jsem rád už to bylo k nevydržení.
            • Draken69CZ
              Klidně piš rychle mě čtení nedělá problém :D Tak úplně na začátku jsem se ptal zda se nejedná o podvod. A ano máte pravdu že to neměli v plánu, ale pořád je tu to že něco slíbili a nedodrželi. Myslím, že se tomu říká Dobrý podnikatelský záměr který nevyšel. Takhle hezky se u nás pojmenoval "podvod" ať už malej nebo velkej. Ať se na to každej dívá jinak na popularitě a věrohodnosti jim to nepřidalo. Dneska spíš z těch krup.
            • Jack1947
              Tady je někdo mimo, asi z toho sluníčka no... no stává se no. *3*
            • Draken69CZ
              Ok když vám to jako podvod nepřijde pošlete mi 6,5 tisíce a já vám pošlu PS4 :)
              • Reakce na příspěvek:

                tak jeste jednou a pomalu: podvod je vedome podvedeni nekoho. myslis, ze kdyz rozjizdeli level tak uz planovali, ze po roce zrusi plnou hru?
            • no podvod je, kdyz nekoho vedome podvedes. to neni tenhle pripad, tady se proste situace vyvinula a to vraceni penez by samozrejme bylo v poradku
            • Jack1947
              Vidíš a to mně jako podvod nepříjde no, holt to někdy nevýjde no... co bys chtěl nějaké odškodnění snad? *7*
            • Draken69CZ
              A jak by jsi pojmenoval když z někoho vymámíš peníze za něco co mu pak nedá? Ani bych se nedivil kdyby se pár lidí naštvalo a chtěli to zrušit a vrátit peníze za ty čísla u kterých nebude hra.
            • Jack1947
              Máš zajimavej pohled na slovo podraz, když to nevěděli tak co jím zbývalo. Prostě se to nák vyvrbylo no., a výsledek je že budem bez plné hry (kdybych to věděl dřív vždy bych si všechny hry aktivoval a hrál ale nebyla chut no).
  • Jack1947
    Takže mně ta zpráva upřímně zklamala *9* , budu chtít číst váš časopis i nadále a ani tahle trojice her není k zahození. Jen už to nebude takové překvapení, pokud tedy ty bonusy nebudou např. ( nějaké ty hry) docela mě to mrzí, že jste je museli vypustit. Njn, tak v dnešní době každá koruna se hodí i tak to zamrzí... doufám zato že pak nák nabidnete dvojnásobnou nálož v časopisu... hmm to asi ne tak aspn at jste tak skvělí jaci jste. Rozhodně!.
  • Na steamu vyšel blood jupííííííí.
  • Herní Forbes, jasně, a kdo tam bude psát a co ? Bach o nějakých mobilních hovadinách ? Nějaký průměrný český vývojář, který vyvíjí nějakou podprůměrnou blbost za pár korun? Na takové názory jsem fakt zvědavý. Už vidím, jak se zaplní tolik stran opravdu kvalitním čtením.
    • ...... měsíc co měsíc. Na to nejsou podmínky na tomto trhu a redakce na to nemá peníze, pořádné konexe, nic, to nejde tohle takhle. Si to tady někdo zase představuje jak Hurvínek válku.
      • To co jsi napsal, musi vedet i samotni tvurci LEVELu, ne? Takze kdyz se z nostalgie rozhodli pro reanimaci mrtveho caspoisu, tak si to jako "Hurvinek valku" predstavovali oni, ne?
        • Aha jasně, snad si nemyslíš, že ty peníze dávají ze svého.
      • Ronox
        Žádný měsíc co měsíc. Jednou za dva měsíce. Na tom ta myšlenka staví. Znají se i se zahraničními vývojáři. Dneska není problém udělat rozhovor skrze mail/skype. To s tím Forbesem jsem myslel, aby se soustředili jen čistě na témata. Na co recenze a případně dojmy? To si všichni najdeme na netu.
  • Papírové herní časopisy jsou už mrtvé...
    • Jack1947
      Ještě tu chybí pepa, se svým měsíčním ale SCORE má 5plných her a Level už nebude mít žadnou" a budete všichni - blbecci pohromadě ... ay jste se poplácali krátkými udy po hlavě vzájemně jací jste borci. *7*
  • zruseni plny hry dobry tah, uprimne receno se tam neobjevil za rok zadnej AAA titul a to co se tam objevovalo bylo vzdycky uz driv nekde skoro zdarma v ramci nejakejch bundlu, priklad za vsechny treba Inquisitor... nebylo by spatny davat sem tam promo kody na 75 procent slevu treba v Green Man Gaming nebo na podobnejch webech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit