Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lynch
    Poslední rok kvalita her u LEVELu nebyla nijak valná ale alespoň to byl bonus. Hry jsem mohl někomu darovat a nebo je s někým vyměnit. Teď už tam nic nebude. Bohužel mám pocit, že i kvalita článku šla dolů. Tohle už prostě není LEVEL co býval. Velká škoda.
  • ea rozdává zdarma sims2 včetně všech balíčku stačí na originu zadat I-LOVE-THE-SIMS jako redeem kod máte to doma *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ja som si naposledy kúpil level číslo, kde bola plná hra Warband. Snažil som sa aj čítať články, ale spolu tam boli možno 2, ktoré ma zaujímali. V časopise Level neočakávam, že obsah 90% článkov bude o indie hrách, technológiach, pohľadu naspäť do minulosti, hardware, a podobne. Mal to byť časopis, v ktorom sa pravideľne píšu reporty z TOP očakávaných a internetovo hraných hier. Jediné, čo ma v tom časopise potešilo, bol práve Warband.

    No téma vesmírne hry ma nesmierne zaujíma, takže číslo 244 idem kúpiť hneď teraz.
  • Článek o YouTube od Martina Bacha zaslouží pochvalu. Plno zajímavých informací které mě mnohem víc zaujalo než téma o vesmírných hrách.

    celý článek pěkně vystihuje toto video od TotalBiscuita
    http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/komu-dluzite-za-hrani-her
  • Inquisitor na rozlučku s plnejma hrama mě potěšil. Chystal jsem se na něj tak dlouho, až jsem se prochystal, a teďka se k tomu snad konečně dostanu. Ale jinak tu hru k Levelu fakt nepotřebuju. Už nejsou devadesátý léta, jakákoliv hra, na kterou si vzpomenu je dva kliky daleko a jedinej přínos plný hry u časáku je v tom, že bych jí jinak moh minout. Takže za mě dobrý, pěkně se věnujte článkům, to je koneckonců důvod, proč ten časák kupuju. A nebudu sám.
  • Mart9
    Docela by se mi líbilo, kdyby vyšel Level speciál, kde by nebylo nic jiného, než všechny články - Téma, které se objevily v posledních 12 číslech. Bez recenzí, bez rozhovorů, jen ta témata. A důvod? Například v předminulém čísle mě zajímalo téma Dívčí válka, ale celkově to nebylo až tak zajímavé číslo, abych ho musel koupit celé. A dala by se najít i další témata. V Levelech mě většinou příliš nezajímají rozhovory, recenze ani rubrika retro, ale spíš to ostatní, co se samotných her spíš jenom dotýká. A možná je nás takových víc...
    • Draken69CZ
      Věř tomu, že je vás sakra málo.
  • Chce to pořádnou novinařinu, takový titulek "exkluzivní rozhovor s hlavním vývojářem Doom 4" a pak jsem se probudil :D
  • kdyz vysel v levelu fallout snad dvojka tak do tisku slo 76 tis casaku a inquisitor je stejne genialni tah *13*
    • F2 tam vysel v roce 2000 pokud se nepletu, ted mas rok 2014 a kdyz nemas Fallouta na CD, tak si ho nekde ziskal ve sleve za ecko nebo v bundlu s dalsima falloutima hrama jako bonus... dneska je jina doba, uz ani nema smysl piratit, pac za kredit na webech pro stahovani zaplatis kolikrat i vic, nez za top AAA hru v nejaky steam sleve ci na bundlu
  • samuel.polak
    level mam rad ale co tak uz sa vykaslat na mrtve medium a vymakat digitalny obsah a byt iba na webe... ved uz aj tak vsetci len do displejov cumia
    • Dogkiller
      Vím že je to blbost, ale já bych naopak zrušil herní weby a dal přednost časákům. Není nad to sednout si pěkně s časopisem na lavičku za krásného počasí. Nebo v zimě v posteli před spaním přečíst si pár stránek, pak zhasnout lampičku a ještě nad tím chvíli přemýšlet. Listovat si časopisem a zastavit se u toho, co mě právě zajímá. Ono i to počteníčko je často mnohem kvalitnější a pestřejší v časopise než na webech, jakoby si autoři dávali víc záležet. Přijít z práce a najít ve schránce nový výtisk, tomu říkám paráda. *5* A žádné diskuze, další výhoda! *15* Jó, až jednoho dne herní časáky úplně zmizí... to mě bude fakt mrzet. *13*
      • Mart9
        Ty seš ale romantik *4*
        Bejvávalo.... Co si dnes nevezmu na hajzl, to si nepřečtu.
      • Neprožíváš to nějak ?
      • Jack1947
        Aha, takže jen Level ti vadí nebo plné hry já vlastně tě nechápu. Zrušil herní weby? nechtěl bys zrušit i hry a třeba zrušit celý herní průmysl a nebylo by nám bez toho lépe?

        Nebo zrušit internet a jen aby se četla jak za bolševika... jo to by bylo ono. Ještě aby byli zredukované články tak jak se líbí lidem atp... Já bych si přál aby ubylo dementů hlupáků a imbecilů ale jak známo nikdo nemůžeme mít všechno a taky jen něco je pořádná fuška.
        Ano v diskuzi mě občas docela slušně vytáčí někteří souhlas. Rušit bych je ale nechtěl to néé vubec.

        Ono je problém rozlišit jestli se jedná o srandu nebo je to myšleno vážně.
        • Dogkiller
          No v prvé řadě bych nechal zrušit tebe, celkem síla co tu předvádíš. Tvé urážlivé, hysterické a chaotické reakce napříč celými Games.cz... Z tebe tu musí mít ostatní diskutéři vážně radost, co? Proč jsi už dávno nedostal permaban je mi záhadou, ale asi budeš příbuzný někoho z redakce...
          • Jack1947
            Né si mimo, mám to tady jako práci. Notně podplacenou a za co bych měl být banován a permaban dát nejde to už se to tady řešilo. Takže když mně někde otravuje a první mi nadává tak to je v pořádku ne, občas něco napíšu na okraj a jinak co... zalez zpátky do díry a neprud.
    • Veskoslav
      Až budeš čumět celý den v práci do monitoru, občas uvítáš i něco jiného než digitální formu. Jinak o knihách se cca 3 roky zpátky mluvilo taky o mrtvém způsobu, že elektronická forma do 5 let jej vytlačí z trhu. Co na tom, že nakonec je to naopak a papírové knihy opět posilují právě na úkor těch elektronických.
      • samuel.polak
        level je periodikum a kniha je kniha... porovnavas "serial s filmom"
        level proste dopadol na fenomen internetu... uz je docela dostupny a proste level neotoci tolko vytlackov ako kedysi ked som chodil na CSko do herny... to bolo este ked som nechodil do prace... teraz ked sedim v ruke s niecim co nema vela s PC tak nech je to uz nieco ine ako herny casak... rad si vsetko precitam na webe... ako tu
      • Paulcz
        Z čtečky se čte stejně dobře jako z papíru.
        • Čte se to dokonce lépe, protože při čtení nemusím hodiny držet kilogramové bichle.
          • Dogkiller
            Ježíši Kriste, držet kilogramové bichle? Proč? Dnešní knihy mají v průměru nějakých 5 cm. Samozřejmě najdou se i výjimky, ale těch opravdu kilogramových bychlí je pouze malé procento. Mimochodem, od člověka s tvým profilem bych očekával větší úctu ke knihám... (pokud to tedy není jen nějaká póza)
            • No pekne dekuju, vlacet na zadech batoh s technikou a drzet v rukou na cestach trikilovou bichli, nedejboze si ji pak prihodit taky na zada... pak prihodit nakup pro rodinu... bichle budiz doma, ale jinak rozhodne kindle (uz proto, ze vetsinou ctu veci, co tu nevysly a priplacet za postovny se mi moc nechce... a do UK uz nejezdim, abych tam vzdycky vybral knihkupectvi a ztrojnasobil vahu kufru..)
              Doma zavisi na tom, co zrovna ctu... bud sahnu do knihovny, nebo pro kindle. Ale protoze vetsinou ctu hlavne pri cestach, tak vetsinou i tam nacinam novy knizky.
            • Dogkiller
              Já tě chápu. Je to pro tebe pohodlnější, zvykl sis na to a ke klasickým knihám se už nejspíše nikdy nevrátíš. Je to něco podobného jako si kupovat hry v krabičce na pevném médiu versus digitální distribuce např. Steamu. Udělat pár kliků a za chvíli mít hru v počítači je pohodlnější než vyplňovat adresy, čekat na pošťačku až přinese balík, rozbalovat, manipulovat s disky atd. Zároveň to ale má i něco do sebe. A když jdu ke kamarádovi a vidím u něj plné poličky nádherných krásných originálek, tak mu i trochu závidím. A i když se osobně k nakupování krabicovek už nevrátím, tak to rozhodně nebudu zatracovat nebo zesměšňovat a rozhlašovat, jak je to zbytečné. Každý člověk má holt jiné priority. A je lepší mít poličky plné zaprašených her nebo knih než nějakých kýčů nebo než aby zely prázdnotou.
            • A nyní si představ, že takových "bichlí" musíš s sebou tahat třeba tři, čtyři, pět. A argument kdy povídáš, že máš knihu "správně uchopit" neberu. Váha Kindlu 4. a 5. generace je nějakých 170g. Tomu může konkurovat leda velice útlý titul. Nehledě na to, že ve čtečce těch titulů můžeš mít stovky, ne-li tisíce a to kdykoliv při sobě. Jistý čas jsem pracoval v knihovně a i přes kladný vztah k literatuře nedám na čtečky dopustit. Další věc je ta, že zřejmě nejsi seznámen s technologií e-ink displejů. Příteli, jeho vlastnosti jsou naprosto totožné s klasickým papírem. Ke zvýšené únavě očí tedy nedochází (ne takové jako u displejů LCD). Osobně jsem při psaní těchto řádků velice klidný, o to nemusíš mít nejmenší starost. Věc se má tak, že kniha je jenom nosným médiem (a tento názor není pouze z mé hlavy, ale sdílejí jej i někteří filologové) a adorace knihy, jako relikvie, nemá daleko k fetišismu. Jestliže je někdo sběratel a dělá mu radost mít ty knihy nebo cokoliv jiného doma na poličce, je mu milé utírat z nich prach a ukazovat je návštěvám tak budiž, proti gustu žádný dišputát. Pro mě osobně jsou však důležitější ty informace v knize obsažené, než její forma.
              PS: větou s tělními tekutinami jsem si dovolil parafrázovat jistou vědeckou kapacitu z FF MU.
            • Dogkiller
              I kdyby ta kniha vážila třeba 3 kila, stačí ji správně uchopit a čte se dobře. Rozhodně 100x lepší než si namáhat oči nějakým displejem, od kterého se mi odráží slunce a okolní prostředí. Mně se tvoje komenty povětšinou líbí a souhlasím s tebou, ale co jsi napsal zde, tak to fakt neberu. Tento druh zveličovací argumentace jako "kilogramové bichle, tělní tekutiny na stránkách, čichej si k bločku z papírnictví..." bych očekával spíše od nějakého nervního prosťáčka typu Jack1947... ale ne od tebe.
            • Je to otázka toho co čteš. Jestliže čteš paperbacky do 300 stran, je pochopitelné, že jejich váha bude zanedbatelná. Nejen takové tituly však existují a jestliže četba patří neodmyslitelně k tvé profesi, bude ti pak ebook ve spojení s jednoduchým a praktickým zařízením, na kterém si je budeš moci číst, připadat jako učiněný zázrak.
              A k úctě ke knize? Jsou knihy, které mají umělecko-historickou či sběratelskou hodnotu. Nic proti tomu a určitě první ze jmenovaných kategorií uznávám, kulturní dědictví by se mělo zachovávat. Ne však všechny knihy si toto výsadní postavení zaslouží a je nutné si rovněž uvědomit to, že nejvíce se produkuje brak. Nic proti němu, jednou za čas není od věci přečíst si něco lehčího, ale určitě nebudu automaticky z každé knihy dělat relikvii přirovnatelnou ke svatému grálu. Osobně bych byl daleko radši, aby se tento brak začal publikovat (alespoň pro bohatý západní trh), pouze v elektronické podobě anebo na recyklovaném papíru.
          • Veskoslav
            No každý nečte ten blábol tvého otce a tvých následovníků;) Většina knížek se vejde do půl kila maximálně. Navíc nic nenahradí tu "vůni" papíru.
            • Většina knížek? Příteli, nevím co studuješ, ale pokud se většina knih, které musíš přečíst vlezou do půl kila, tak ti závidím.
              A vůně papíru? Kup si ke čtečce malý, lehce přenosný bloček v papírnictví a přičichávej k němu, když ti to tak chybí. Bez urážky, ale připadá mi to jako jedno velké cliché, kterým se všichni bez ohledu na to, jestli skutečně nějakou vůni vnímají ohánějí .
              Edit: jen by mě zajímalo, jestli alespoň jeden z těch "tradicionálů" někdy alespoň měsíc aktivně čtečku využíval.
            • samuel.polak
              ale papier nie je moc user friendly :D môzes sa porezat :D
          • Coffin.Corner
            No teď jsem si koupil dvě staré knížky v antikvariátu a tu vůni nic nenahradí....
            • Ano, mám přítele, který se také zaklínal podobnými "frázemi". Poté si pořídil Kindle a hádej co? Čte už jen na něm. Ano, pořád si z nostalgie kupuje knihy v antikvariátu, ale jenom proto, aby si je vystavil v poličce (je to částečně způsobeno jistou dávkou pozérství).
              Vždycky když se hovoří o knize z antikvariátu, vzpomenu si na jednoho nejmenovaného profesora z ústavu jazyka českého, který hovořil o tom, jak je úžasné, když se prokusujete knihou, kterou již někdo před vámi vlastnil a na každém kroku můžete spatřit skvrny od vína či tělních tekutin, které to dokazují.
            • samuel.polak
              myslis pliesen ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit