Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Trochu vám vylepším prodeje:

    Milí čtenáři, v aktuálním čísle najdete i téma: Hry, p o r n o a jiná intelektuální potěšení
    • Asharak
      "Jak zhubnout a nabrat svalovou hmotu za 3 dny?"; "Jako 1000000 čtenář vyhráváte nový iPad!"; "LoLko nebo DotA2? Známe vítěze!"; "Šok! Anonymní prohlížení webu není vůbec anonymní."; "Chcete vydělat balík peněz za pouhých 10 minut?"; "Letošní slevy na steamu byly poslední, tvrdí Gabe Newel."; "EA Games v mínusu, víme proč!"; ...
      • Jack1947
        Tak takhle by to bylo jak z nějakého deníku Šíp nebo lidových novin to radši vůbec ne. *7*
        • vonTossis
          Jako Lidové noviny? Ty jsi vážně tak hloupý, že se vyjadřuješ i tam, kde absolutně nevíš, která bije ...
  • Přesně, na co plnou hru...? Raději bych uvítal "silnější" level nebo poukázkovej kupon na origin ci jine sluzby.
  • Kisuke
    Pánové, díky za super časopis. Po letech jste mě vrátili ke čtení tištěného média (a publero nesmysly a spol. pro tablety, kde to každou chvíli padá a nefunguje korektně mě nezajímají, to tak leda nějaká DRMfree verze co bych nacpal do kindlu...).
    Nedali mi to a musím napsat. Hlavně teda pochválit, protože současná podoba časopisu se mi líbí, a zachoval bych ji.

    Co se plné hry týče, zrušení mi nevadí, skoro naopak :) Neboť krom her které si koupím (většinou právně v nějaké akci za pár korun/euro/dolarů) jste mě tímto zásobovali knihovničku spoustou her, které sem chtěl vyzkoušet, ale něměl na to pořádně čas.
    Uznávám však že některé kousky byly zajímavé. Například sem díky Vám pořídil letos v létě celou sérii Deponia, neboť mě zaujal první díl, který sem si zahrál právě díky Levelu.
    Myslím že v dnešní době by plnou hru lépe nahradilo nějaké doporučení vždy nějakého člena redakce, kterého v uplynulém měsíci nějaká hra nadchla tak, že by ji doporučil ke koupi. Což tedy do jisté míry dělají recenze, ne však úplně. Bylo by fajn něco takového jako náhradu přidat a neomezovat se na nové tituly (jako v recenzích), ale klidně sáhnout i po starším kousku. Taktéž by bylo fajn neomezovat se jen na PC platformu (mnoho z nás má platformu jinou, nebo dokonce více, což je i můj případ). Osobně mne mnohdy překvapí nějaká starší hra, o které sem buď nevěděl. Nebo mi ji naopak něco připomene, a já si pak s chutí najdu krabičku se starou hrou a znovu si ji zopakuji.
    Vzhledem k tomu, že dnes jsou hry v různých výprodejích a akcích opravdu za pár korun, je myslím si doporučení lepší než hra samotná (pak mám knihovnu plnou her co nehraji, neb mě nebaví). Pokud se doporučení redaktora setká se zájmem o tento typ her na straně čtenáře, je do dobrý námět na nákup, nebo alespoň přidání na wishlist (pokud již není hra za pár korun, v nějaké z akcí jistě budě)

    Jedna věc mi však na současné podobě časopisu trochu chybí. A to asi nejen mnou zmiňovaný hardware. Nepředstavoval bych si nějaké testy, nebo rozsáhlé články. Spíš jen shrnutí novinek, které mohou zaujmout - co zas ten Razer nasliboval za nesmysly, nebo nějaké exotické ovladače, i běžnější HW - nějaká lepší sluchátka, notebook, který by byl použitelný i na náročnější hry, přesto třeba kompaktní atd. Podrobnosti by si pak o každé té věcičce člověk dohledal na specializovaných webech, kdyby ho to zaujalo. Netřeba nějaké rozbory, jen to zajímavé, aby člověk věděl co třeba hledat. Ne každého baví prokousávat se specializovanými weby, nebo jimi mít zaspamované RSS, když se nechce zabývat tématem do hloubky.
    Jak sem uvedl, současná podoba časopisu mi vyhovuje. plánuji jej kupovat dále. Absencí plné hry jste mě rozhodně neodradili, možná i potěšili (prostě mi nevadila). Časopis jako tištěné médium kupuji kvůli textu, nikoli hrám. Pokud bych vyhledával hry zdarma/nejlevnější, četl bych agregátory slevových akcí ze všech možných portálů, ne Váš časopis. Díky a vydržte.
    • zdeeneek
      Mas asi nejakej divnej tablet. Mam v publeru 2 cisla levelu a obe mi jdou prohlizet/cist naprosto bez problemu.
  • Zvláštní je že Score nabízí 3-6 her s aktivací na steamu, A prodej vč. nákladů nijak neomezuje kvalitu časopisu. Zřejmě to nebude jen ve hrách. Ale v celkové úrovni časopisu a redaktorů. Měli by si hoši sáhnout do svědomí
    • No tak Score je známé tím že neplatí vývojářům za plné hry, to bych to tam taky sázel po šesti...
    • Nijak to neomezuje kvalitu casopisu delanyho pro jinou cilovou skupinu. Level pise pro starsi, odrostlejsi publikum a ty dobry clanky v nem, ted treba rozhovor s Brabenem, jsou NESROVNATELNY s tim, co vychazi za texty ve Score. Ano, je to v celkove urovni casopisu a redaktoru. Uroven Score je nastavena pro nenarocne publikum. (Navic Score stoji jednou tolik a vydava ho normalni nakladatelství ne one man show Draken...)
      • KIMCID
        co je v levelu najdu tady.....tak že kdyby nebyl vůbec nevadí
        • Kde tady najdeš třeba ten rozhovor s Brabenem? Nebo téma o letsplayích? Super rubriky jako retro nebo jukebox? To tu někde vychází? Jen občas vydají jeden starý článek na ukázku.
          • KIMCID
            mne zajimaji hry rozhovory ne *3*
  • tonnymontana
    Takze na zacatek jsem predplatitel elektronicke verze na 1rok:) ale strasne me zklamalo ze na 7ce tabletu se to cte neuveritelne spatne takze kdyz si chci precis nejaky ten clanek hold musim vyuzit PC. vetsi tablet nepotrebuju. Ocenil bych kdyby byla nejaka verze na ctecky Kindle jelikoz i kdyz porad ctu klasikce knihy a knihovnu mam pres nejvetsi stenu v dome tak me ctecka dostala:) hodne povidek ktere nejsou knizne k dopstani treba jako uvod uvedu kratsi lovecraftovske kousky se na tom ctou proste paradne. zadne podsviceni a pocit hoodne podobny papiru. diky tomu na delsi cesty nenosim jednu tasku knih ale jen male kindle:)

    k te situaci okolo levelu. byla to jedna z moznosti aktualni pozadi lidi a redakce se snazila nahodit srdce levelu snizeni cenou a plnou hrou ktera spise potesi nez ze by to byl nejaky trhak coz mi prislo velice rozumne a cekal jsem ze pri cene 99kc oproti jinym drazsim casopisum (nemluvim jen o hernich) si to najdse sve ctenare. ale pokud level skonci bylo to proste jen spatne odhadnuti trhu a to se stava mnoha podnikatelum. Doufam ze level udela zmeny ktere odlisi casopis od prime konkurence jelikoz i tu si obcas koupim a bohuzel i kdyz maji vetsi cenu mam pocit vetsi uzitne hodnoty i za ty prachy. nekdo to tady psal nahore. me jako 25+ by zajimal hlavne pohled za oponu her, ruzne hodne zajimave rozhovory a napad na "zaklady grafiky" nebo "v cem se dela grafika +rovnou si to zkuste" je zajimavej. stejnet tak bych ocenil miniLEVEL kterej jsem fakt mel rad:)
  • To ze Level prestal davat hru zdarma mi nevadi. Stejne mi z tak z 5 kodu 2 nefungovaly *1* To vem cert. Ale ze snizi ani trochu cenu, to je celkem skandal imho.
    • Jack1947
      Takto snad řeší podpora ne, nefunkční kody na hry
  • Jack1947
    Obálka pěkná - hezkej námět a tak celkově - Hry taky ok až na Gumboy tournament (ten už steam bohužel dal zadara dříve nevadí)

    Články taky brá hlavně ten o historii Vesmírnách simulátorů byl pěknej, rozhovor s Brabenem taky ušel. I to s těmi YT se dalo ( i když tomuto ostatně jako i autor tolik neholduji - fenoménu).

    Ten ko si prodlouží předplatné dostane tričko? no myslím že to je parádní zakončení éry plných her. Skvělá práce a budte dobří i nadále.
    *3*
  • když už, tak lepší model by byl dát ten bonusovej obsah sem na web jako spoplatnenej
    • A nebo zpoplatněný.
  • Ohledně plných her - o tom Level přece není, mě to vůbec nevadí, že už tam nebudou a jen dobře, když kluci budou mít klidnější spaní díky ušetřenejm penězům.
  • Keyz
    Konečně zrušená hra. *5*

    Ušetřím si práci s vymýšlením hádanek při darovaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit