Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Výborně, koneně bez hry. Teď ještě vrátit rozměr Mini-Levelu a máte o předplatitele víc. Číslo koupím, témata, až na jedno, pro mě zajímavá.
  • aj vdaka Gamestiscali uz roky nekupujem ani level ani score.
  • Level je časopis a smysl časopisu je, že vám v nějaké exkluzivní formě podá nějaké informace.

    Časopis je tu proto, abyste si k němu v klidu sedli, dali si kávu, cigaretu či cokoli máte rádi a listovali si v něm a četli, na co zrovna máte chuť. Tu a tam se vrátíte k zajímavým pasážím, podíváte se na obrázky, které vás zaujaly a po celou dobu cítili ten příjemný pocit z listování poctivím papírem. Tohle vám tablet ani počítač nedá.

    Dříve byly u časopisů hry, to je pravda. Ovšem vycházelo to ze situace, kdy většina z nás neměla dostatečný přístup ke hrám (žádný či pomalý internet, váznoucí herní trh atd.). Tehdy nikoli dnes mělo smysl k časopisům dávat plné hry, různá dema a další materiál jako videa, zvukové stopy atd. Dnes je situace naprosto jiná. Většina z nás má rychlý internet a skvělý přístup k levným hrám. Je tu množství služeb, které vám nabídnou hry tak levně, až z toho přechází zrak. Proto nemá smysl, aby se autoři Levelu zatěžovali s dojednáváním her do časopisu. Ať všechny své síly soustředí na skutečný smysl časopisů - na poskytnutí informací v exkluzivní formě. A to dělají.

    Měli bychom slavit, že hry v Levelu nejsou.
    • mne osobne nevadi ze level bude bez plnej hry.

      vadi mi iba ta cenova politika. 5 eur je dost za casopis, ale ta cena bola opodstatnena plnou hrou. teraz tam zrazu plna hra nie je, ale cena ostava.

      este neferovejsie je to voci predplatitelom, pretoze ja som si predplatil casopis ku ktoremu je plna hra, a teraz zrazu v polovici predplatneho plnu hru nemam... priznam sa, keby som to vedel v case predplacovania, tak mozno peniaze vyhodim radsej za nieco ine.

      proste si nemozem pomoct ale ako predplatitel sa citim oklamane.
  • konečne bez hier.
    dobrý krok
  • Jak ušetřit měsíčně 100kč *1*
    • tak tak
  • Slotermeyer
    Na hajzlu se to čte furt stejně dobře. I BEZ TÝ PLNÝ HRY VOE! A to je nejlepší indikátor kvality.
  • R.I.P. Level
  • Dogkiller
    Mám předplacené Score i Level, ale Level už si prodlužovat nebudu, končím. To už nemá cenu. Score má 4 plné hry, Level už ani jednu, tsss. Předplatné jsem platil s tím, že tam každý měsíc ta hra bude. Score má větší formát, kvalitnější papír, lepší recenze, vyšší spisovatelskou úroveň. Level je půlka časopisu retro, druhá půlka články plné spekulací co by kdyby, kalkulačky, feministky atd... prostě blbosti. Score je nabušený časák, kde si každý najde to svoje, z jejich článků a recenzí je cítit čirá radost z hraní a že ty hry opravdu hráli a dohráli. To u Levelu člověk nikdy neví, evidentně ho píší lidé v pokročilém věku, kteří se pořád ohlíží dozadu a které už to hraní spíš obtěžuje než baví. Score je úplně jiná písnička a válcuje Level na celé čáře... sorry chlapi, ale je to tak. *7*
    • Tobě musí být tak 16 nebo ještě míň.
      • Toho vola si nevšímejte.Jen kecá nesmysli,zbytečně provokuje a krade co se dá.Vid styxxi ty lidský nesmysle.A bacha jestli máte jen trochu zajímavý nick,hned si ho přivlastní.
    • Veskoslav
      Nabušený časák pokud je ti 10. Styl recenzí je otřesný, rozhovory pokud jsou tak jsou tragické. Kupovat si časopis kvůli hrám může opravdu jenom člověk jako ty. Evidentně jsi děcko, kterému je tak 10, takže styl Score je přesně pro něj.

      P.S: A válcuje ho? Proboha, kdyby nebyl Replay a Mikoláš v televizi, tak Score umře už dávno. Jeho kvalita šla za ty roky hodně dolů. Mám doma Score ještě z roku 2003 a z května 2014. Naprosto rozdíl, kdy dětský infantilní a hloupý humor je tam denní chleba a počet reklam snad tvoří 50% toho čísla. A hry ve Score?Většina už byla v nějakém Humble, Bundle nebo ještě lépe, ve Score nebo v Levelu ve starších číslech. A za to má člověk platit 100 Kč navíc? Chápu, jsi prostě typ člověka, co vidí 4 HRY ZDARMA, NABUŠENÉ ČÍSLO SUPER HYPER MEGA ULTRA, ROZHOVOR S MINECRAFŤÁKEM, TĚ PIC PÉRO SOMBPRÉRO....Čím větší reklama a slovo "zdarma", tak tím lépe pro takové lidi jako ty. A pro vydavatele. Porovnej si starší čísla Score s novějším "stylem" Score. Zaměřeno na děti do 15 let.
      • Dogkiller
        V čem je styl recenzí otřesný? Který rozhovor byl tragický a proč? Co má Mikoláš v televizi společného se Score? Vždyť tam žádná reklama na Score není. Zato tady je každý měsíc reklama na Level. Reklam je stejně ve Score jak v Levelu, vzhledem k poměru velikostí časopisů. 50% reklam je sprostá lež. Ve kterém Bundlu nebo starším čísle jsi viděl Red Faction Armageddon nebo Darksiders 2? Co je to za vykonstruovaný komentář, prosímtě? Jakých 10 let, jsi normální? Minecraft jsem v životě nehrál... Nebudeš ty náhodou tak trochu kkt?
        • Veskoslav
          Jsi tak blbý, že nevíš, proč je na Games reklama na Level? *7* A ano, v Bundle byl RF:A i kdyby ses na hlavu stavěl. A DS II? Tu jsem koupil v akci za 1,99 euro. A doporučuji si zajít někdy do Reload nebo na ten jejich Fanday od Replay. Nic jiného než Score tam neuvidíš. A v televizi také Score prezentovali jako dárky pro návštěvníky atd. A 50% reklamy je sprostá lež? V levelu jsou slovy klasika reklamy v počtu 5, květnové číslo Score má 26 reklam. Trochu nepoměr ne? Jestli nechápeš, co má Score a Replay společného, tak myslím, že nemá cenu se bavit:)A rozsah? To sis také naběhl. Score má 132 stran, Level 112 stran. Takže ano, Score má o 20 stránek navíc. Ale ty jsou reklamy, text je prakticky shodný v obou časopisech.
          • Dogkiller
            No pokud jsi tak blbý a rozhlašuješ tady, že 26 ze 130 stran = 50%, tak se vážně nemáme o čem bavit. *15* *15* *15* A taky je logické, že do krachujícího časopisu si nikdo platit reklamu nebude, že? *3*
            • Veskoslav
              Jestli je to trolení, klobou dolů. Dostal jsi mě. Pokud to myslíš vážně, tak potěš.... *7*
            • Dogkiller
              Čím přesně Score cílí na 10 - 15 let? Uveď už nějaká konkrétní fakta namísto prázdných frází. Zatím jsi zmínil jen humor, který má ale Score dospělý a inteligentní. Dětinský ti připadá nejspíše jen proto, že jsi zapčklý mrzout s absencí smyslu pro jakoukoliv srandu. Já za infantilní až trapný humor považuji Pavlač v Levelu. Score cílí na čtenáře všech věkových kategorií, Level pouze na vysloužilce a herní dinosaury. Číst Score je osvěžující a příjemný zážitek, číst Level je jako sledovat film pro pamětníky...
            • Veskoslav
              Omlouvám se, neměl jsem napsat 50%, chápu, že ses na to chytnul, takže si dál listuj reklamním letákem, kde každá 5. strana je reklama a dál si žij v blaženosti, jak je Score skvělé. Score skvělé bylo. Kdysi když necílilo na 10-15.
    • Keyz
      Já stále nechápu jak někdo řeší plné hry? Jsem snad cvok abych bral každou plnou hru? Jak to pak budu sakra hrát? I když staré levely měli plné tak hry jsem vše nehrál a to nebyla možnost to koupit v lehce jako dnes....Většinu her jsem zde daroval, protože bych je v dohledné době prostě nehrál. A když je budu chtít, tak vždy se dají sehnat! Protože v digitálním světě budou pořád.

      Jako být závislí na plné hře z časopisu je dost zoufalé...

      Jasně mohu machrovat před kámoši jak mám 500 her na steamu anebo 120 DVD doma co mi zabrali celou poličku. To je ale na ho*no.

      Jasně, je zde dost lidí kteří slyší na bonusy v časopisech a super. Já to nejsem, protože nechci dárky které mi jsou na ho*no.
      • porad? jednou mozna ten digitalni svet zanikne...
      • Dogkiller
        To je ale čistě tvůj problém, že si nevážíš her. Nebo že je nestíháš hrát. Nemůžeš přece svůj přístup paušalizovat na všechny hráče. Já dohraju každý měsíc průměrně 4 - 6 her, na Steamu mám 142 her a z toho 80% dohraných. Red Faction Armageddon jsem začal hrát okamžitě a teď jsem cca v půlce hry. Za ty 4 hry, které má tento měsíc Score, bys na Steamu zaplatil 32 €, tedy téměř 900 Kč. To je, co? Ale jak jsem psal výše, plné hry jsou jen jedna z mnoha věcí, v čem Score válcuje Level. *3*
        • Keyz
          Jo. Proto jsem psal, že je dost lidí kteří slyší na bonusy. :)
        • Veskoslav
          Red Faction Armageddon byl Humble, dal se získat už za jeden dollar, byl v základní nabídce.
          The Guild 2: Renaissance byl v Bundle v nabídce z 10 hrama za 3,49 euro.
          Painkiller Recurring Evil je otřesná parodie na Painkiller, kde se shodli jak hráči, tak recenzenti...
          A Elements of Destruction? Hra vyvíjená na PC a Nintento 3DS. A ještě 6 let stará.

          To je vážně pecka výběr, který za tu 100 Kč navíc 100% stojí....Většina těch her už byla za mízerný peníz, ve Score, v Levelu nebo v nějakém balíčku her.
          • Dogkiller
            Jasně, všechno bylo nebo bude v nějaké slevě. Což ale nic nemění na faktu, že momentálně mají ty hry hodnotu 32 € a Score je má za 200 Kč i s časopisem. Tady a teď! A taky ne každý sleduje kdejaký Humble Bundle, že ano? A na to už mi nemáš co říct... *3*
            • no, my dospeli si muzeme koupit kazdej mesic hru, kterou chceme a ne hrat to, co nam naserviruje nekdo jinej, to je prece dost blby, ze hrajes neco, co nekdo vybral ne ? proc nehrajes co chces ? a ted ? ja uz ted vim, ze hry ktery mi prijdou jako predobjednavky v rijnu, budu hrat az v ledu, pac toho je tolik a ty mi reknes, ze budes hrat stary hry, ktery vysly pred 5ti rokama a podle toho nalezite casto i vypadaji? nechapu, nechapu, jak dospelej clovek kterej o sobe dava dojem, ze je zapalenej hrac, se dobrovolne vzda moznosti hrat aktualni pecky :D a radsi si necha domu posilat v podstate "cokoli"...

              mimochodem ta pointa co tady kolega protiargumentoval - dyt ty hry jsi prece uz davno musel vsechny hrat proboha ne ? :D mrkni na vanoce na steam a kup si to vsechno s 75% slevama a nemusis pak utracet za predplatny ;)
            • Dogkiller
              Nikdy jsem nehrál žádnou hru na střední obtížnost, ta je určena pro holky. Vždy si volím tu nejvyšší možnou obtížnost, abych si hraní pořádně užil a herní doba se tím příjemně prodlouží z desítek hodin klidně i na stovky. A časopis coby toaletní papír nepoužívám, vždyť jsem psal, že s kupováním Levelu končím. *3* Jo, ty sis koupil zrovna číslo to Score, kde se čirou náhodou věnovali Minecraftu a teď to budeš omílat až do smrti. Jenže to byla jednorázovka, chápeš? A ne že bych Minecraft někdy hrál, chraň bůh... Ale aspoň se věnovali aktuálně hrané hře narozdíl od Levelu, který má půl časáku o pravěkých vykopávkách, které už sto let nikdo nehraje. A že prodáváš v trafice Score hlavně dětem, to je přeci naprosto logické. Dostaly od rodičů kapesné, tak si jdou koupit Score. My dospělí si můžeme dovolit zaplatit 2 tisíce předplatné a tak nám chození do trafiky odpadá, přijde nám až do schránky. Záhadá vyřešena, takže můžeš být spokojen a přestat šířit bludy. Score si kupuje každý rozumný člověk, který dokáže rozeznat zrno od plevelu. *3*
            • Veskoslav
              Desítky hodin? Je vidět, že jsi znalec. RF:A dojedeš ani ne za 5 hodin například. Pankiller dojedeš za 4 hodiny (obě hry na střední obtížnost), takže na ty dvě zbylé ti zbývají ty desítky hodin? Chlapče, nenech se vysmát. A pokud ty používáš časopis jako toaletní papír, tak budeš se divit, ale u nás, v civilizaci máme takový vynález. Toaletní papír se tomu říká. A stále jsi nepochopil, co jsem tím chtěl říct. Score je zaměřeno na cílovou skupinu 10-15 viz články o Minecraftu, rozhovory s Minecrafťákem atd. To jsou pak takové ty komentáře na Replay od 12 synka, co píše u fotky s Bětkou a PS4, že o Bětku by si zahrál. To je takový čtenář Score. Doporučuji se třeba zeptat trafikantky nebo kamaráda, co dělá brigádu v trafice a poví ti, jak a kdo si co kupuje. Neříkám, že Level je nějaký deník pro dospělé na vrchlolové úrovni, ale styl psaní je naprosto někde jinde u článků než u Score. Smiř se s tím, že Score je zaměřeno více na dětské publikum. Není to výtka, ale fakt. Tam je největší kupní síla.
            • Dogkiller
              Jasně, ty kup si Level kvůli dvěma článkům a pak si s ním vytři zadek, já si koupím Score, které si přečtu od začátku až do konce, protože je plné poutavého čtení v celém rozsahu a navíc mi daruje alespoň 2 kvalitní hry, se kterými si užiju desítky hodin kvalitní zábavy. Každému co jeho jest. *3*
            • Veskoslav
              V čem jsem si naběhl? Proboha Dogu, raději jdi zabíjet pejsky a čti si u toho Score. Já jsem si Level i Score kupoval vždy kvůli tomu, co se v něm psalo, ne kvůli hrám, což evidentně tvůj mozeček nechápe a nechápe to ani dole pepík, kdy bylo i napsáno, že aktivaci her v rámci Levelu nebyly nikterak závratné, proto se zrušily a ušetřily se prostředky. Takže ano, nech si Score pro puberťáky, já si přečtu Level, obzvlášť články Na život a skoro na smrt či My bychom vzhůru k nebesům a ty jsi hrej hry, co jsou za pakatel už nějaký ten měsíc, když je člověk chce či se jim v případě Painkiller vyhne. Já si časopis kupuji kvůli čtení, ty evidentně kvůli hraní. Myslím, že pro tebe by mělo Score vydat 5 her Zdarma+ přední strana čísla. Stačilo by ti to.
            • Dogkiller
              "Level rozdával..." Ano, rozdával, ale už nerozdává... A v tom je trochu rozdíl, že ano? *3* A pokud jsou 2 ze 4 her ve Score dobré, tak je to pořád super kšeft v porovnání s Levlem. Takže sis teď krásně naběhnul... *4*
            • Veskoslav
              Co ti na to mám proboha říct? Časopis kvůli hrám si v dnešní době koupí jenom děcko nebo člověk, co je mu to naprosto jedno, co tam ten měsíc je, protože chce nějaké hry. To, že 2 ze 4 jsou tragédie, to je věc druhá. Co na to chceš říct proboha? Tobě stačí kvantita za kvalitu, kdyby Score dalo jednu hru, tak věřím, že by jsi jim zrušil předplatné, protože jedna je málo, ale když vidíš 4 ZDARMA (sice z toho dvě sračky), tak to je jiná. Mimochodem, jestli vycházíš z cen na Steamu, tak Level rozdával jednu hru za 19,99 Euro měsíčně. Nejdražší dokonce byla za 24,99 euro;) Takže s cenami her se nějak neoháněj, že ušetříš. Nic neušetříš.
    • No vidíš a já bych zrovna recenze z časopisu vyházell úplně. Popravdě je čtu jen výjimečně, protože mě v podstatě vůbec nezajímají a jsou nuda. O hře si raději udělám obrázek sám.

      Kdybych se měl řídit hodnocením někoho jiného, tak hraju spoustu hnoje..
  • Nic v zlom, ale texty, ktore sa nachadzaju v casopise mozno vlozit na stranku, takto sa iba zbytocne plytva prostriedkami a energiami. Vo vseobecnosti, akekolvek noviny a casopisy patria do stredoveku. A ako autori by ste si mali dva krat rozmysliet ci ma zmysel v tychto nostalgickych veciach pokracovat, alebo nie.
    • https://www.youtube.com/watch?v=Syd1pKOJ__k

      Sice to není Level, ale možná pochopíš, co se tím snažím říct.

      *3*
  • Sice jsem si naposledy koupil časák asi tak před 10 lety, ale vyjádřím se. Zrušení hry je rozhodně plus, ne každý v této době hraje na PC, navíc tu máme zátoku, kde jsou hry bez DRM, čili zrušení hry je logický krok. Problém je zachování ceny, buď Level musí mít o cca 50 stránek víc nebo musí klesnout cena aspoň o 30%. Není možné nabízet méně za stejnou cenu než před pár měsící, to je prostě ekonomická sebevražda.
    • O 50 stránek navíc?Jsi upadl na hlavu?Score stojí 200 a má o 20 stránek reklam více nic víc.Hodnota přidaných her není 100 Kč navíc oproti Levelu.A klesnout o 30%?Tak to jsi definitivně upadl na hlavu.Ale co bych chtěl po "pirátovi" co nadává na kradení na pc a hraji si na konzoli. IQ nula, nula a pak možná jednička někde hóóódně vzadu.
      • Veskoslave ty jsi fanatický blázen, podívej se na to z pohledu zákazníka. Kupuje časopis za stejnou cenu jako před měsícem, ale tentokrát nemá ten bonus, přece ten bonus redakci něco musel stát neříkej, že ne, takže zákazník musí požadovat něco, co to kompenzuje - buď snížení ceny nebo více textu...
        • jenze znat souvilsosti, tak by ctenar vedel, ze level je par cisel v minusu a neni ho z ceho dotovat. a ze zruseni hry pomuze tomu, aby se nemusel casopis zdrazit. coz by byla prave ona ekonomicka sebevrazda. a pravdou je, ze jsem si ze vsech novodobych levelu nenainstaloval ani jednu hru, takze zruseni me vubec nevadi. navic autori maji k dispozici procenat aktivovanych her a z nich vedeli, ze vetsina her se ani neaktivuje. presne a rozumne vyjadreni najdete na strance levelu.
        • Hned po prvním slově jsem věděl že jsi takový blb jakým se prezentuješ.Jinak já zde vystupuji pod přezdívkou Smrtibudka už nějaký ten rok než pseudohaha vůbec přilezl a koule mu sestoupily a naučil se psát.Nemá cenu se bavit s bláznem jako ty.Stejně si Level nekupuješ,takže tě to nemusí trápit.A zákazník musí požadovat?Leč se a hned.Zákazník buď bere nebo nechá být.Jediní kdo by mohli něco požadovat jsou předplatitelé.Ostatní nemusí kupovat.Jinak když to bereš doslovně tak bys věděl že hra byla ZDARMA bylo to něco navíc co si zákazník nekupoval.Nebo když máš balení bebe a tam je 5+1 zdarma a další měsíc už není tak jdeš na zákaznické centrum požadovat kompenzaci v ceně nebo chceš zvětšit množství? *7*
    • Mart9
      Doporučoval bych zvětšit písmena, která jsou hrozně malá, čímž by se zároveň zvýšil počet stran.
      • frag.ment
        A co teprv tenkrát v tom mini Levelu, to jsem nikdy nepochopil, jak si u toho může někdo ničit zrak (rukama mi jich prošlo hodně, protože jsem dělal v tiskárně, kde sme tiskli jak malej tak velkej Level. Tím zdravím grafiky se kterýma sem pár let řešil chybky v tiskových datech :-) ).
        • Kde pořád berete ten nesmysl, že se čtením malých písmen kazí zrak...
        • MrSanta
          Mini-Level jsem kupoval po celou dobu co vycházel a se čtením jsem problémy neměl. Stejně tak ta malá Premiere. A to jsem to četl hodně v autobusu. I když pravda, oči byly tehdá mladší. Já bych za ten malej rozměr byl rád. Velkej Level se mi jenom těžko vejde do batůžku a velmi ochotně se mu ohýbají rohy. A to já nerad *1*
      • Malá?Standartní velikost.S takovou se budeš setkávat prakticky všude.A systém zvětšování a nahnání stránek možná tak funguje nejpozději na střední škole,kdy se ti už nechce psát a nemáš stránky,tak místo 11 písma dáš 13.
        • Mart9
          Hned na první pohled je vidět, že písmo v Levelu je jednoznačně menší než standartní písmo v jiných časopisech nebo novinách, tohle mi nevymluvíš.
          • Veskoslav
            Mám vedle sebe srpnový Maxim a tam mi přijde písmo ještě menší než v Levelu, navíc se to špatně čte, když každý druhá stránka má reklamu. Mě to přijde v pohodě, to Level Mini, to byl extrém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit