Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborně, to byla i má favoritka..
  • Teda vy mate starosti. Mne jde o hru, to co je na krabicce je mi opravdu sumak. Sice jsem ME1 i ME2 za zenskou projel jen jednou, ale nevadi mi to. Navic na prvnich dvou byl John Shepard, tak proc by ted nemohla byt Jane Shepard?
  • Anal.S
    Proč se mi zdá, že ten Omni-nástor drží spíš jak protosskou čepel ze Starcraftu? Že by nějaká invence v Mass Effect universu? Omni-meče? *15*

    Vím že Mass Effect měl být odpověd na nepovolení LucasArts udělat další KoToR, ale bez lightsaberů by se snad mohli obejít *3*
  • Ocelot23
    Jsi právě gay a úúchyl k tomu když dáváš takovýhle argumenty...S holkou můžeš spát s Jacobem a Garrem co? :D
  • Redheadka neoříznutá ;) http://a.yfrog.com/img734/300/bdvs.png
  • Co vím, tak většina lidí, kteří ve hrách hrají za ženské postavy, mají akutní nedostatek blízkosti skutečných žen. Takže si řeči o gayích nech od cesty.
    A ano, vím, Ty jsi výjimka, Ty máš partnerku...blablabla.
  • Tak s tím teda nesouhlasim :D
  • To není o tom, jestli je někdo gay nebo ne. Pokud se někdo bude chtít do tý role "vžít", tak si logicky vezme postavu stejnýho pohlaví :).
  • Raději být gay než úchyl, co slintá nad ženskou ze hry...
  • To je jako říct, že teď jsi pro změnu transvestita.
  • Jelikož sem hrál pokaždý za ženskou tak z toho mam radost :) všude samej šeprd šeprd ale moje hrdinka nikde :(
  • ta blondyna vyhrala prvni kolo a pak na ni zkouseli ruzne barvy vlasu v druhem kole *4* jinak paradni vyber, jak za zenske normalne nehraju, tak uz ted uvazuju, ze to budu hrat dvakrat (za chlapa a za zenskou)
  • naopak to nezkazili. Je to mnohem lepší. Nejsem Gay abych pořád čuměl na chlapa. Hold teplouši měli 2 mass effecty a teď něco pro chlapy :)
  • Pokud bude na sběratelské ženská, tak si koupím rozhodně normální verzi... Takhle to zkazit, 2 díly Shepard a teď tam cpu Shepardovou.
  • A prodeje budou opět massové... *3*
  • MidnighT91
    Kde můžu ten obrázek sehnat v rozlišení 1680x1050... *4*
  • Dlaha
    Když jsem hlasoval, tak to skoro vypadalo, že vyhraje blondýna... uff :) Red is new blond *1*
  • Už dvojku demo jsem hrál za rusovlásku a sedla mi perfektně, tahle jí je skoro podobná, takže jsem se docela trefil. *4*
  • Redhead ♥ :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit