Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redhead ♥ :)
  • smejki
    že nehlasovali o Sheppardovi... vypadal by jako Justin Bieber, vsadím boty.
    • Nebo jako ti frajeri z twilight *1* .
      • smejki
        to byl můj druhý tip *1*
        • Cahir
          Jó chlapci, éra Švarcíků už je dávno za zenitem. Nedávno jsem koukal na jednu bojovku, Never Back Down se to jmenovalo, a dokonce i v tomto specificky chlapském žánru byl testosteron vyměněn za líbivé xichtíky, depilované hrudníky a nagelované háro.
  • Ja si nemuzu pomoct, ale podle me vypada moc mlade. Nejspis je to trochu i zamer, protoze oslehana 31ka s vlasama do predpisovyho drdolu (o 4 roky starsi variace na Asley Williams - vek Sheppherda je v ME danej) asi nebude pro cilovku 18-21 zrovna naprostej ideal krasy. *8*

    Holt uz do cilovky nepatrim a kdyz uz hraju za zenskou, tak chci aby vypadala, ze patri do hry a ne jako popova hvezda MTV, ktera si nestihla ususit vlasy. *1*. ME1 i 2 jsem dohral za chlapa i zenskou a mam to v planu i u ME3.
    • souhlas, variace Ashley či Mirandy by byla nejlepší.. tohle není ani ženská, ale holka.. to už ten původní vzhled se mi zdal mnohem lepší..
    • Irisis
      JJ hlavně si nedokážu představit jak k ní zapadá hlas tý borkyně.
  • vypada jak zfetovaná teenagerka :D
  • trolo
    wtf vyzera strasne... hlavne s porovnanim so shepardom je veeeelmi mlada. shepard aspon vyzera na to ze uz ma nieco prezite a podobne toto je ako keby prave nastupila do armady a uz zachranuje galaxiu.... nu coz sak aj tak budem hrat za origo sheparda. celkom som sa do neho vzil :D frajer to je
    • Lukinsons
      tak, tak...já bych si jí představoval spíš nějak takhle :D (kdyby odkaz nešel, tak "Jenette Goldstein aliens" do google a hledat v obrázkách)

      http://www.google.cz/search?tbm=isch&hl=cs&source=hp&biw=1680&bih=949&q=Jenette+Goldstein+aliens&gbv=2&oq=Jenette+Goldstein+aliens&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=600l3177l0l3396l8l8l0l7l7l0l121l121l0.1l1l0 *1*
      • JohnyTheZik
        "Uz si te nekdy spletli s chlapem?" :D
        • "A tebe?"
  • Jelikož sem hrál pokaždý za ženskou tak z toho mam radost :) všude samej šeprd šeprd ale moje hrdinka nikde :(
  • Hairy_Ass
    Sice zůstanu u svého bijce Shepyho, kterýho si piplám už od jedničky, ale rusovlasá varianta jeho něžnějšího já vypadá dobře, tedy až na tu tvář - co to sakra má být, vždyť vypadá jak nějaká marioneta. Jako by utekla vychovatelce z domu jejích bohatých rodičů a dala se na fet, proto ty zarudlé oči. *8* *1* *1*
  • O_o
    Co kruciš dělá ta ženská mimo kuchyni?
    • Bóže bóže...když člověk necpe za všechno smajlíka je očividně brán až moc vážně.
      • Přesně. Pro lidi tady je asi moc těžký pochopit, že celá ta věc s ženskejma, co patřej do kuchyně, která na internetu letí, je jenom vtip a nic jinýho.
        • Neříkám, že dobrej vtip. Ale myslet si, že to ten člověk myslí vážně, je poněkud hloupé.
          • Ja ti nevim,ale rekl bych,ze tech co to vazne opravdu mysli nebude zas tak malo.
    • Ubožáku,máš myšlení na úrovni dvouletého..... *1*
      • Tak to je dál než ty.
        • neni,ja si alespon vazim opacneho pohlavi aneziju ve stredoveku abych mel stredoveke nazory *11*
          • smejki
            perception, invest in it on the next level *3*
    • http://500motivators.com/plog-content/thumbs/motivate/me/large/600-stupid-bitch-thats-not-how-you-make-a-sandwich.jpg
    • miker17
      hehe řekni to do očí své mámě nebo přítelkyni *1* *1* *5*
  • Co je to za spratka?
  • Já bych si ji představoval asi takhle :D

    http://gotcha.bloguje.cz/paroubkova2.jpg
    • DarkHawk
      Reaper? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit