Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DarkHawk
    Nezdá se vám taky, že vypadá jako děcko? Spíš jako 14-letá dcera od Sheparda.
  • Zayl
    Nevím co mají potřebu rvát na promo itemy a art slečnu. To chtějí nalákat 12 a méně publikum? Defaultní Vanderloo je canon od jedničky.

    Jsem netušil že je 3ka už natolik hotová a mají čas zabývat se hovadinama.
    • Cahir
      Trojka měla vyjít už na Vánoce, takže bych řekl, že bude z velké části hotová. Podle mě se vydání posunulo jen kvůli TORu.
      • kinect ... aj ked to popieraju :D:D:D
        • Cahir
          Pravděpodobně oboje.
  • A prodeje budou opět massové... *3*
  • Muzska verze ujde, ale zenska vypada jak 17leta k*rvicka. Zajimalo by me, jestli bude mit specialni verzi brneni, kde bude mit jenom podprsenku a kalhotky. Vyvojari by meli zacit nahlizet na zenske postavy trochu realne, tohle neni japonsko.
  • Doufam ze hratelnostne bude Mass Effect 3 podareny a je mi celkem ukradene, jestli bude defaultni Femshep blond nebo red.
    Diky editoru si hrac muze upravit co chce a navic si snad muze importovat i postavu z predchoziho dilu,takze o nic nejde.
  • K tomu ksichtu co ji dali se ani zadna jina barva vlasu nehodi. No.. mozna modra nebo zelena.:-)
  • smejki
    a tak hlavně že má čas se fintit
    • Cahir
      Přesně! Správně měli udělat nějakou mužatku s masivní čelistí a sestřihem na ježka. To by byla teprv správná mariňačka.
      • smejki
        Hudson: Hey Vasquez, have you ever been mistaken for a man?
        Vasquez: No. Have you?
        • Cahir
          *1* Best Alien movie ever!
  • Ja vám nevim, ale neměla by bejt "ošklivější"
  • a velkost prs a hlbku piii..sa neda nastavit? *8*
    • copak nastavil by sis obri prsa a 5cm hloubku vid *1*
      • mozno aj 6cm *1*
  • Jestli nepujde nastavit velikost koziček, ani to hrát nebudu :D byla by to jediná 14tiletá hrdinka se čtyrkama kozama :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit