Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda vy mate starosti. Mne jde o hru, to co je na krabicce je mi opravdu sumak. Sice jsem ME1 i ME2 za zenskou projel jen jednou, ale nevadi mi to. Navic na prvnich dvou byl John Shepard, tak proc by ted nemohla byt Jane Shepard?
  • Výborně, to byla i má favoritka..
  • Ni, já radši tu brunetu, ale tahle je taky dobrá.
  • Heh, nechte si ty řeči o "vžívání" do role. Je to blbost. Příběh je stejnej ať se hraje za muže či ženu, a nijak ho to nemění , ani to do něj nezasahuje. Když ve hře třeba hraju za orka nebo třeba nemrtvého taky si ten příběh užiju a neznamená to že se cítím být orkem nebo nemrtvým..
    Prostě to není o tom za koho hrajete ale jak je příběh kvalitní, pokud příběh stojí za h*vno prostě stojí za h*vno a naopak pokud je napsaný dobře, příběh si člověk užije ať hraje za člověka, muže či ženu nebo třeba toho orka..:)
    • Anal.S
      Vžít se do role, neznamená že se jim cítíš být. Pocit že seš postavou máš hlavně v FPS a jiných hrách z pohledu první osoby.
      Vžít znamená, že prožíváš příběh z postavou, ale z pozice pozorovatele. Můžeš ovlivňovat jeho rozhodnutí, ale nejseš postavou. Proto je důležité ne aby ti byla podobná, ale aby ti byla sympatická :).

      Možná proto mám i radši RPG, kde je postava předem daná a hráč je možná víc svázaný, na úkor toho, že vývojaři připraví hutnější a ucelenější obsah. (Zaklínač, Mass Effect).
      Přece jen RPG je žánr který má snad nejblíž knize nebo filmu.

      *7* *7* *7*
      • Líp bych to nenapsal :) a proto hraju všude za ženské pohlaví, protože radši se celou hru starám o ženu (protože jsem chlap a ženské pohlaví mam prostě radši, ukamenujte me zato) a hrát za chlapa mi přijde prostě divný. Možná proto mě nebavil ani zaklínač.
      • Zdenda666
        Já se třeba do žadné postavy nevžívám.Zajímá mě příbeh a sebe beru jako pozorovatele, který ten příběh sleduje stejně jako tomu je u filmu.
        Co se týče her hraných z vlastního pohledu tak na tom zda to bude žena či muž nezaleží, ale pokud se jedná o RPG hrané ze třetí osoby tak si radši zahraju za ženskou postavu, protože jsou ve vetšině případů sympatičtější a jednoduše vypadají lépe.
        • Tak to ti nezavidim. Podle me se ochuzujes o nejlepsi prvek RPG her. A to jestli hrajes za zenu nebo muze s tim nema mnoho spolecneho. I kdyz je pravda ze u hry jako ME to s tim vzitim se do postavy snad ani nejde. Pribeh je nalinkovany,postava ma sve dialogy ktere rekne at chces nebo ne a dej ovlivnujes minimalne. Opravdu je to spise film
      • Dobrá, to dává smysl, ovšem pak jak jsem psal nezáleží na pohlaví postavy za kterou hraješ ale její "charakterové" vlastnosti a ty udáváš ty jako hráč. :)

        Chápej, to že je postava ve hře žena a ty muž přece nic neovlivní, pořád řídíš její chování a cestu příběhem (ten je též stejný)..

        Chci tím říci že je naprosto jedno za koho hraješ, důležité jsou totiž jiné faktory. Nebo snad ne?
  • Vyborne, tahle kocka bude tu mou bloncku pekne doplnovat. Doufam, ze tam budeme moct rozjet nejaky romanek *14*
  • Hmm, moc se mi nelibi. :| Ten oblicej mi prijde takovy spis chlapecky, i kdyz musim uznat, ze z tech 4 nebo kolika nabizenych je ta rusovlaska asi nejlepsi.
    • Jo, bylo tam na výběr několik účesů i obličejů já hlasoval pro jiný ale zase, není to tak hrozné, byly tam horší..:)
    • Ackoli na tom obrazku, kde je zabrana shora, vypada jak krvelacna segra od BloodRayne.
  • jnsCZ
    You will never be better than commander Shepard :)

    http://www.youtube.com/watch?v=DHseWNr7iKk
    • miker17
      lol tohle sem kdysi už viděl
  • Křivonosá, puberťačka s výrazem hašišáka........no....... *13*
  • Jediné co se my na Šeprdkách líbí je ten dabing... *9*
  • Amylee.Anderson
    Zase vyhrála móda to, co je zrovna moderní. Před několika lety bychom se jí smáli, že vypadá jak moula, dneska byste jí chtěl každej doma. Nejvtipnější je, že většina těch "hot" zrzek jsou obarvený a zrz to neni :D Černý vlasy rulez.
    • Hairy_Ass
      Ona je i většina těch "rulez" černovlásek obarvených, a přírodní blond aby člověk pohledal... takže to nejvtipnější není, no. *7*
      • Amylee.Anderson
        Ale furt je to černý. Ale na tu oranžovou a červenou, co se holky barvi...to neni moc zrz.
        • zdali pak to není tím, že se holky odbarvují na oranžovou a červenou, Nikoli na zrzavou.
    • Černovlásky jsou stejně nejlepší, souhlas :)
    • Ano, černovlásky +1
    • me se zrzky libili vzdycky a i nezajimava cernovlaska se muze behem odpoledne zmenit v atraktivni zrzku nak nezoufej *3*
      • Cahir
        To mně šlo vždycky spíš o xicht a další partie, kdežto vlasy mi jsou opravdu putna. Přírodní "gingers" navíc často bejvaj pihatý a bledý.
        • pihovatý a bledý... to je špatně?
    • Zrzavé vlasy jsou ted moderní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit