Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou je to kočka!
  • pihovatý a bledý... to je špatně?
  • Cajk
    dobrej fór:)
  • Je to v pr de li tohleto. fakt v prdeli. Lidi zkur ve j vsechno.

    Zjakatos
  • Jestli nepujde nastavit velikost koziček, ani to hrát nebudu :D byla by to jediná 14tiletá hrdinka se čtyrkama kozama :D
  • zdali pak to není tím, že se holky odbarvují na oranžovou a červenou, Nikoli na zrzavou.
  • Cahir
    Pravděpodobně oboje.
  • Jináč to ani dopadnout nemohlo. *4*
  • V ME 1 si zachranil vesmir a v ME 2 si vpodstate zachranoval ludske kolonie :D
  • kinect ... aj ked to popieraju :D:D:D
  • Není to částečně příběh prvního stalkera? Tak trochu o tom přepadnutí... tím chci jen říct, že najít originální příběh v dnešní době je dost těžké, ale na druhou stranu mají dost peněz na to aby ho našli
  • Cahir
    *1* Best Alien movie ever!
  • Cahir
    Jó chlapci, éra Švarcíků už je dávno za zenitem. Nedávno jsem koukal na jednu bojovku, Never Back Down se to jmenovalo, a dokonce i v tomto specificky chlapském žánru byl testosteron vyměněn za líbivé xichtíky, depilované hrudníky a nagelované háro.
  • Cahir
    To mně šlo vždycky spíš o xicht a další partie, kdežto vlasy mi jsou opravdu putna. Přírodní "gingers" navíc často bejvaj pihatý a bledý.
  • Cahir
    What's the point? Naprostá většina RPG jede buď podle tohoto mustru nebo velmi podobného. Je přece úplně jedno, o co jde, důležité je podání/obsah.
  • smejki
    to byl můj druhý tip *1*
  • Cahir
    Trojka měla vyjít už na Vánoce, takže bych řekl, že bude z velké části hotová. Podle mě se vydání posunulo jen kvůli TORu.
  • Jediné co se my na Šeprdkách líbí je ten dabing... *9*
  • Zayl
    Nevím co mají potřebu rvát na promo itemy a art slečnu. To chtějí nalákat 12 a méně publikum? Defaultní Vanderloo je canon od jedničky.

    Jsem netušil že je 3ka už natolik hotová a mají čas zabývat se hovadinama.
  • pretoze sa mi to tam absolutne nehodi :D .. chapem, ze oni to moc nerozlisuju, ci zenske alebo muzske meno ako my, ale takto je to humus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit