Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja ti nevim,ale rekl bych,ze tech co to vazne opravdu mysli nebude zas tak malo.
  • Nebo jako ti frajeri z twilight *1* .
  • Nic moc, původní Shepardka se mi líbila víc. Každopádně nevim jestli to někomu došlo, ale pan Besser http://www.besser.cz/ je skutečný Duke Nukem. Kdyby měl být film Duke Nukem Movie, Besser je jediná volba....
  • To neni uplne spatny napad, ale chtelo by to asi vic promyslet. Treba to casove omezeni je podle mne spatne.
    Ja osobne nesnasim, kdyz mne hra do neceho tlaci pomoci casoveho omezeni. A zrejme s timhle nazorem nebudu zdaleka sam...
    Treba u serie Total War, kde je z pochopitelnych duvodu omezen pocet tahu a teda i let, po ktere se hra odehrava, to beru.
    Ale nejsem ochoten neco takoveho akceptovat u RPG. Ja chci hrat v klidu, svym tempem a ne za necim spechat. Jo, nejaky ten side-quest klidne muze mit casove omezeni, ale hlavni pribeh urcite ne.
  • vypada jak zfetovaná teenagerka :D
  • Neříkám, že dobrej vtip. Ale myslet si, že to ten člověk myslí vážně, je poněkud hloupé.
  • Přesně. Pro lidi tady je asi moc těžký pochopit, že celá ta věc s ženskejma, co patřej do kuchyně, která na internetu letí, je jenom vtip a nic jinýho.
  • To je styl her Bioware..a co? :) I v KotOR to bylo...lidi mají rádi ten epickej příběh a hlavně podávání a účast v tom příběhu..respektive proto hry od Bioware hraju a proto mi nevadilo ani to DA2
  • Amylee.Anderson
    Ale furt je to černý. Ale na tu oranžovou a červenou, co se holky barvi...to neni moc zrz.
  • jj, teraz :)
    predsa sa da vymysliet nieco ine, napr z hlavy: particka dobrodruhov je prepadnuta pri ceste z miesta A do miesta B, vracali sa s nejakym prekliatym artefaktom alebo tak, dobrodruhovia ho rychlo musia najst pretoze sa ho dotkli a kto sa ho dotkne tak... daco, zomrie do 30 dni a mas, ziadne hrdinske zachranovanie sveta, galaxie, proste ak chces prezit musis makat :)
  • Hairy_Ass
    Ona je i většina těch "rulez" černovlásek obarvených, a přírodní blond aby člověk pohledal... takže to nejvtipnější není, no. *7*
  • JohnyTheZik
    timhle stylem se odviji vetsina rpg :)..
  • to si nikto nevsimol ze:
    DA1: pozhanaj na celej mape spolocnikov aby si zachranil kralovstvo
    ME2: pozhanaj na celej mape spolocnikov aby si zachranil kralovstvo..ehm vesmir

    co nove bude v ME3?
  • Že by chtěli mít druhou Lelianu i v Mass effectu?
  • Černovlásky jsou stejně nejlepší, souhlas :)
  • Ano, černovlásky +1
  • Co je to za spratka?
  • Amylee.Anderson
    Ano.
  • mozno aj 6cm *1*
  • Bez češtiny promne zamne ať si má vlasy třeba fialový nezájem *11* (jo te je vtipný kód to chce pomně tady dole napsat CZ9)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit