Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • copak nastavil by sis obri prsa a 5cm hloubku vid *1*
  • me se zrzky libili vzdycky a i nezajimava cernovlaska se muze behem odpoledne zmenit v atraktivni zrzku nak nezoufej *3*
  • Zrzavé vlasy jsou ted moderní?
  • Amylee.Anderson
    Zase vyhrála móda to, co je zrovna moderní. Před několika lety bychom se jí smáli, že vypadá jak moula, dneska byste jí chtěl každej doma. Nejvtipnější je, že většina těch "hot" zrzek jsou obarvený a zrz to neni :D Černý vlasy rulez.
  • a velkost prs a hlbku piii..sa neda nastavit? *8*
  • Hairy_Ass
    Sice zůstanu u svého bijce Shepyho, kterýho si piplám už od jedničky, ale rusovlasá varianta jeho něžnějšího já vypadá dobře, tedy až na tu tvář - co to sakra má být, vždyť vypadá jak nějaká marioneta. Jako by utekla vychovatelce z domu jejích bohatých rodičů a dala se na fet, proto ty zarudlé oči. *8* *1* *1*
  • Hairy_Ass
    A proč by neměla?
  • Křivonosá, puberťačka s výrazem hašišáka........no....... *13*
  • Doufam ze hratelnostne bude Mass Effect 3 podareny a je mi celkem ukradene, jestli bude defaultni Femshep blond nebo red.
    Diky editoru si hrac muze upravit co chce a navic si snad muze importovat i postavu z predchoziho dilu,takze o nic nejde.
  • Me se daleko vice libila puvodni Shepardka. Vypadala podstatne dospeleji a uveritelneji.
    Ale co, melo by jit prevest ji z druheho dilu,takze no harm done a vybere si kazdy *4*
  • Lars
    Jj, mně se ten přednastavený Shepard taky moc nelíbí.... Taky říkám, že je to jen můj názor *3*
  • jj ruda je ted nejak v mode moje holka ji ma taky uz jsem tu psal ze vypada ja Triss *1*
  • Muzska verze ujde, ale zenska vypada jak 17leta k*rvicka. Zajimalo by me, jestli bude mit specialni verzi brneni, kde bude mit jenom podprsenku a kalhotky. Vyvojari by meli zacit nahlizet na zenske postavy trochu realne, tohle neni japonsko.
  • a kdyz te prestane bavit, tak si das na polstar jinou fotku?
  • smejki
    perception, invest in it on the next level *3*
  • Dlaha
    souhlas, ten původní shepard se moc nevyvedl
  • tiez sa bude volat Sheppard?
  • neni,ja si alespon vazim opacneho pohlavi aneziju ve stredoveku abych mel stredoveke nazory *11*
  • Líp bych to nenapsal :) a proto hraju všude za ženské pohlaví, protože radši se celou hru starám o ženu (protože jsem chlap a ženské pohlaví mam prostě radši, ukamenujte me zato) a hrát za chlapa mi přijde prostě divný. Možná proto mě nebavil ani zaklínač.
  • Šeprdka vypadá víc než dobře, i když asi zůstanu u své drahé svěřenky z předchozích dílů. Proč nevyužít editor postav když už tam jednou je, ne? Přednastavený Shepard se mi nikdy moc nelíbil, což je můj názor, nekamenujte mě...

    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit