Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joha
    Tak toto si 7/10 nezaslúži ani zdaleka... hovoriaci orol (ktorý vyzerá ako kura s prerastenými nohami),dabing ktorý znie ako keby "herci" ani nevedeli o čom hovoria, súboje absolútne nezáživné a monotónne a písemná ako pre slepých (asi špeciálne pre konzolistov aby to vedeli prečítať keď sedia tak daleko od TV).

    Úder pod pás pre každého fanúšika Lord of the Rings... táto hra si to meno nezaslúži.

    4/10
    • S tím tvým hodnocením naprosto souhlasím, nebal bych se jít klidně i níž řekněme 2|10, protože během necelých 5 minut "hraní" jsem byl tak nasranej, jako už dlouho ne. Díky této mizerně vypadající, stereotypní, koridorové hry, mimo jiné též špatně odladěné kamery včetně celého ovládání. Jsem v sobě čím dál víc cítil vzrůstající agresi s každým dalším ušlým virtuálním metrem. V tu kritickou dobu mít po ruce alespoň jednoho vývojaře či nejlépe manažera, jenž se podílel na tomhle SHITU, tak se fakt přestanu ovládat a na férovku bych tohoto prznícího amatére mé kdysi tak oblíbené hry LOTR: Battle for Middle-Earth jednoduše umlátil klávesnící.

      Mám dojem, že poslední dobou vycházejí jen samé nezáživné, primitivní, stereotipní koridorovky pro hráče mající max. IQ 60 tj. pářejícího se tuleně v poušti.

      Našteští to má i jednu pozitivní výhodu, hru jsem díky bohu nekoupil, jinak bych litoval zbytečně vynaložených peněz.

      Mimo jiné mě zklamaly hry určené pouze pro platformu PC: jedná se o Alan Wake (dobrý příběh, mizerná kamera), LOTR: War in the North (všechno špatné), Gears of War ( konzolovka), Dirt: Showdown, Kingdoms of Amalur: Reckoning (jen dobře vypadající) Resident Evil 5 (typická špatně odladěná konzolovka), Singularity ( přímočará ke konci už dost otravné), dále Hunted: The Demons Forge (koridorovka vyloženě pro úplné blbce, s ještě ukazatelem, co kdyby náhodou "hráč" zabloudil)

      Jsem si toho vědom, že nepodporuji vývojáře nezakoupením hry, ale za odfláknutý produkt, byť je podle nich zcela funkční a hodný prodeje bohužel nemůžu souhlasit.
  • recenze pekna, hra asi taky, ale jen si neodpustím, že bitva o středozem 1/2 byly podle mě kvalitní hry
  • 7/10..... sice lidi kteri se hadaji ohledne skore nemam nejlepsi mineni, ale v tomto pripade si musim rejpnout. Hra ktera je delana jen z toho duvodu aby vyzdimala co nejvice penez z uz tak dost provarene licence NEMUZE mit nadprumnerne skore.

    Ale vinit pouze autora clanku by bylo dost povrchni. Meli bychom vinit minimalne 80% hernich magazinu (internrtovych ci papirovych)! Kde jsou ty doby, kdy hra dostala klidne score 1/10%??? Dnes je hodnoceni nasledujici (budu citovat TotalBiscuita): 1,2,3,4-neni; 5-sra*ka; 6-spatna hra; 7-prumner; 8-dobra hra; 9-hodne dobra hra; 10 (toto score si nezaslouzi zadna hra, protoze zadna hra nemuze splnovat pozadavky KAZDEHO hrace na svete a byt 100%bez problemu)-Vyborna hra; 11/10 (ano takto nesmyslne score se take udeluje)- HRA ROKU. KAZDEHO ROKU!!!.
    Zajimalo by mne co je pricinou. Je to tim ze hracska komunita je min kriticka? Nebo je to zpusobeno bodovanim stylem x/10 (ano jsem fanda procent *15* )?
    • Příčina je jednoduchá, nerodilo se tolik yntošů jako tvá maličkost =)
  • Pro dementy co tu nadavaji na hru a grafiku:
    za 1) Jste naprosto ubohy ze se vubec do ty hry tak navazite, chapu kazdymu se to libit nemusi ale to co tu pisete je moc... Ja bych ji oznacil mozna i za nejlepsi hru z univerza LOTRA, zas tak moc jich nebylo a jsem vdecnej za kazdy herni zpracovani teto skvele fantasy a mimochodem ja se bavil hodne slusne...

    2) Grafika je uplne v pohode, dokonce je mooc pekna a je to urcite dnesni nadprumer.. nektere lokace fak krása :) ..ALE to byste si hru museli koupit! a nebo kdyz uz chci byt pirat a vyvojare okradat tak alespon pri stahovani trochu myslet a nestahovat nejakou pochybnou verzi s čínskym crackem, kterej ignoruje veskery nastaveni grafiky a i tak ji degraduje, ze hra vypada mnohem hur nez normalne na low...
    Tak priste az si budete chtit zase na neco otvirat drzky, napred si promyslete jestli si nahodou zy ty vase problemy nemuzete vasi blbosti sami... *10*
    • 1) Vis co je kritika? Proste nektere hrace mrzi/stve, ze takova primitivni mlaticka bez napadu, atmosfery a koneckoncu i bez zpracovani muze dostat 7/10...tohle musel hodnotit nejaky fanatik. Nejaky patek hry hraju a mam na to asi jiny pohled...Ja jako velky fanda LOTR bych tomu nedal vice nez 5...jako nefanda tak 3-4. Tady vicemene neni za co davat body...za to strhat by se dali za vsechno.
      BTW: Podle me nejlepsi hra "z univerza" LOTR byla BFTME. Tohle je pro male deti co chcou klikat na mys a zabijet panacky...

      2) Tak to nevim, ale zrejme i autor recenze/screenshotu hraje cinske kopie...ta grafika je proste x-let pozadu...a to ve vsem...modely, textury, mapy...vim, ze grafika je ve hre vicemene nepodsatna, ale v tomto pripade je to jedine co by tu hru nejak zachranilo. Bohuzel v dnesni dobe i polske strilecky vypadaji nekolikrat lepe...
  • LOTRA sem srovnal s Karlem Čapkem a jeho dílem Pejsek a Kočička. V LOTRU mě zaujaly pouze závěrečné titulky zatímco u Pejska a Kočičky sem se náramně zabavil, až sem složil poklonu Klausovi za zabíjení v Pákistánu a dal sem mu pusu na ruku, kterou si neumyl po 2. návštěvě veřejného WC na Karlově univerzitě. LOTR = 0/10, Pejsek a kočička = 11/10 s prominutim. Tato hra je s prominutim dobrá jako splašky v pražské popelnici, po známém bezdomovci Jirkovi Náhlavkovi ze 13. Avenue. Radši si začnu vázati oprátku na mém prohnilém WC, než-li znovu spustiti tuto ohavnost, zvanou Lord of the Rings. Ahoj všem posluchačům Evropy2.
    • Rádoby vtipný intelektuální žvásty, to je větší ohavnost *2*
      • Souhlasím. Intelektuální mastu*bace nasucho. *4*
  • Ten na obrázku vypadá jak Gandohar z Two worlds 2.
  • Chtel bych slyset nejaky nezaujaty nazor na tuto hru s porovnanim s Hunted demon's forge. Jde mi jen o singl a o grafiku mi nejde. Hunted totiz v singlu byl po case hrozna nuda, na prvni pohled solidni rubacka z fantasy prostredi kterych neni v teto dobe zrovna moc ale po case hrozny stereotyp a bojovy system byl jen clickfest ktery jste se ani neuzili nestal vubec za nic (a to radsi ani nemluvim o te lukostrelkyni). Diky za odpoved
    • Hrál jsem oboje a celkově singly hodnotím tak na stejno.

      Hunted mi přišel lepší hratelnostě, WitN příběhově.
      V Hunted jsou lepší hlavní postavy (Caddoc a E'Lara), ve WitN vedlejší (Belaram).
  • Haha, že 7/10. Typický príklad hry, ktorá je určená na to, aby z dobrého mena (lotr) vyžmýkala každý cent.

    Skrátka mamička príde pred vianocami do obchodu, kde hľadá pre synčeka nejakú hru, aby aspoň cez sviatky mala od neho pokoj a nefňukal jej po dome, že mu namiesto toho kúpila knihu. Tam uvidí na poličke "novinku" - skvelá hra na motívy knihy Pán prsteňov. Usmeje sa, vezme krabičku a zacáluje 49.90. Pri odchode ešte samu seba pochváli, aký dobrý darček vybrala, keďže synovi sa Pán prsteňov páčil.

    No naša mamička sa v tomto prípade prepočítala.

    "...obstojí i u náročnejších hráčú." No keď z "jednohubku" považujete odinštalovanie hry po 15 minútach, tak určite obstojí. *1*
    • Ano to má mamička ide do obchodu a ked tam na policke pozera lotr za 49.99 eu, bezi dom a stiahne mi ho z wareza.

      Takto sa to robi...
      • Ano a presne kvuli takovym lidem se hry prestavaji vydavat na pc a vyvojarska studia krachuji....nikdy nepochopim logiku hracu,kteri maji hry radi a podporuji jejich vyvoj tim,ze je kradou
      • No tak to je iná IT mama. *1*
  • S recenziou nemozem suhlasit - ta hra je proste odpad. Dovody? Stereotypna a stale sa dookola opakujuca napln, amaterske dialogy trhajuce usi, stupidna AI kolegov, slimacie tempo vasej postavy, absolutna nemotornost a povrchnost subojoveho systemu, podivne hit-pointy na superoch (kludne rezete do trolla ale jemu to nic nerobi!), nemoznost si protivnika "locknut", podivny RPG element (darmo sypete xp body do sily - orka vzdy date dole az po 4-5 razoch - tzn. ze nema vobec vplyv na vase schopnosti), sustavny koridor (ta epicka atmosfera filmov tu proste nie je - akokeby ste stale hrali len v kulisach), nenapadite prostredia... no proste, odpad. 3/10
  • No... grafika je tak 50 na 50, spíš mín. A mám k tomu pádné argumenty:
    Není to hezčí než Gothic 2 ani 1, není to hezčí než Unreal 2:TA (možná větší rozlišení textur), není to hezčí než... je to hezčí než SW: Jedi Knight Academy :) Má to sem tam dobré textury (hl. postavy) a některé modely.
    za orly -, za hratelnost nic, za pocit z hodiny hraní -... asi + za příběh, ejstli je to pravda a coop, který jsem nezkoušel. Za vlny nepřítel -. logiku spawnů nebo herních mechanismů taky -
    Za grafiku... nevím, musel bych to hrát na 17" monitoru abych vyhladil grafiku alespoň tak jak ji uvidím na TV? snad ne :D
    A má rada vývojářům: příště přejmenujte nastavení. Nejlépe Very low až Medium. (btw na low jsem to fakt nechtěl zkoušet)
    • fakt mě fascinuje že půlka lidí to tady hrála s čínskym vadnym crackem :-D u mě na steamu grafika vypadá úplně v poho
      • Asharak
        Ok, pak se tedy omlouvám za svoji demenci. *4* Dám si příště větší pozor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit