Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Vypadá to perfektně, škoda že mi moje poseroutkovství nedovolí si to zahrát ksakru. *13*
  • Erendiel
    Tak jsem dal ty sluchátka a jako wow... ten závěr mi hodně sevřel žaludek.
  • Magister_Peditum
    Jo, tomu říkám horor. Pleny sebou! *15*
  • Diky, je to v Pocketu, vecer si to pekne precitam v posteli :-)
  • Fuj fuj úplně jsem cítil, jak mi ta potvora, co ho zežrala, dýchá na záda. Těším se na to :-)
  • Rad bych si vychutnal tu atmosferu, akorat mi v tom brani ten vas de*ilni prehravac s totalne de*ilnim rezimem plny obrazovky - nejen ze pri fullscreenu je porad vyditelna horni lista, ale jakmile si chci malinko upravit hlasitost, zvuk se celej vypne a nejde zapnout, dokud z toho zase nevyjedu pryc!! kurna nechcete s tim neco konecne udelat?!
  • MidnighT91
    Strach z neznáma je jedna z nejsilnějších forem strachu vůbec, geniálně s ním dokázal pracovat Lovecraft, třeba jeho debata o nepojmenovatelném http://hplovecraft.webnode.cz/news/nepojmenovatelne/ nebo obrázek v domě http://ld.johanesville.net/lovecraft-10-obrazek-v-dome
  • MidnighT91
    Ten robůtek musel bejt od Microsoftu...
  • Vypada to naozaj perfektne a vobec netusim ako ma toto mohlo minut :)
    Ale u mna bude asi podobny problem ako s Amnesiou... Priznam sa na rovinu - mam strach taketo hry hrat.
    Podobne hry hram zasadne potme (a idealne sam doma) pretoze si nechcem kazit zazitok hranim za slnecneho dna...
    Ale Amnesia je jednoducho natolko atmosfericka, ze moj gameplay nikdy netrva viac ako par minut. Lakacky a podobne veci ma az tak netrapia, najviac ma desi strach "z neznama" :)

    Predpokladam, ze cenovo to nebude premrstene, takze autori maju moju podporu (napriek velkej pravdepodobnosti, ze to nedohram).
  • alladjex
    To je fakt škoda, že na tohle moje nervy nestačí ... budu jen tiše závidět těm, kteří si to budou moct zahrát.
  • spoock
    dvakrtá jsem sebou tady v práci se sluchátky škubl, děs, asi bych musel hrát s plenama, dobře to funguje i za bílého dne
  • nevypada to spatne
  • MikeiXX
    Atmosféra se dá krájet, audiovizuální zpracování je úchvatný, potenciál obrovský…Lunar Software, potažmo Aaronu Fosterovi, držím nejvíc palce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit