Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • solidní video recenze: http://www.youtube.com/watch?v=iVc6q02GoaY
  • Mam problem s resident evil 6 a to ten ,ze se mi neuklada,musim hrat pokazdy odzacatku.Nevite co s tim?
  • co je tohle : http://apps.facebook.com/heroofwar/?ftype=flyfish&uid=100000867968280
  • parada, na LANu jsme to puvodne nerozjeli, nedavno sem si na to vzpomel a ted sem to dohral (singl), asi se stestim (nebo snad zalezi komp od kompu?), ze zadny bug me moc zasadne za celou hru neovlivnil (jen par mensich nahodnych bugu, zadny crash nebo nutnost opakovat lvl), ale kamosovi stejna verze padla hned po vylezu z tutorialu a pak este zatim naposled par map pozdej stejna chyba s "defeat" jako v recenzi
  • cau lidi chtel bych vas pozadat o pomoc koupil jsem si hru Magicka v obchode a nejedemy zacnu ji instalovat a vse je ok az do doby kdy mam zadat aktivacni klic ten sice zadam ale nasledovne me vyjede ( omlouvame se ale nasledujici polozky neni mozne v teto zem zakoupit pls pomozte dekuji
  • particku nemam
  • Nemít žádné kamarády, tomu já říkám neštěstí!


    Aneb hra je hlavně pro normální lidi, co se chtěj společně bavit a méně pak pro nonstop osiřelá COD umaštěná děcka, co žádnou z narážek Magicky nepochopí :D

    A friendlyfire je jedním ze základních plusů hry!!! Není nad to likvidovat spoluhráče a hádat se navzájem o tu M60tku, pak se léčit, tu a tam se odprásknout omylem...

    I přes nějaké ty mouchy, nedokonalou optimalizaci, tahle hra hýří nápadem a zábavou a ve smyslu společenské zábavy může směle soupeřit s deskovejma hrama a karaoke :D Navíc je to jedna z mála her pro více hráčů na jednom PC. Ještě aby autoři dotáhli ovládání na jiných ovladačích než je klávesnice a myš a můžem magicku společně s Trina vyhlásit králem a královnou poctivé zábavy pro více lidí na PC :)
  • Redaktori, zmente prosim ten hrozny zpusob prohlizeni obrazku! Proc to neni jako driv, ze kdyz jsem se chtel podivat na obrazky u recenze tak se proste prizoomovali a pak jsem listoval ? Tohle je zdlouhave, nepohodlne, neprakticke a vetsinou i pomale... :(
    • sleepless
      Uvedomujeme si to a uz se na tom pilne pracuje
  • recenze časopisu Level 8/10??
  • Naprosto souhlasím s recenzentem. Jsem ten člověk, co nemá tu partičku co by se mnou šla do hry a tak jsem očekával public. Bohužel. Od vydání jsem hru pravidelně každý druhý den zkoušel a snažil se k někomu připojit, párkrát se to i povedlo, ale když to zpětně shrnu, tak za zhruba 2 hodiny hledání serverů, snahy o připojení a podobně bylo odměněno 5ti opakuji pěti minutami hraní samotné hry, z toho 1-2minuty byla tutorialová mapa. Po načtení první bojové mapy to spadlo. Situace se nezměnila ani včera, kdy jsem hru zkoušel...nejspíš naposled.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit