Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neviem co mate za problem :+) je ako kazde ine, ak ho chcete mat v cene tak si kupte CE a koniec koncov date navyse tak maximalne 20 eur, u mna cez eshop stoji ME3 48 a CE ME3 63 (s donaskou) suma sumarov 15 eur ma nezabije a okrem peknej krabice a obsahu navyse dostanem aj dlc-cko :D cize za CE si priplatim tak 5 eur za artwork,krabicu,ost,dlc zbrane ...

    Este k Darkhawk - rozhodne lepsie DLC nez Arrival bol Shadowbroker :+)
    • "15 eur ma nezabije"

      Gratuluji jsi prikladnou oveckou, kterou musi v EA a podobnych kolosech, velmi milovat.
      • Kdyz tak na to koukam, kolik je to veselych a bohatych lidi, co je nejake placeni nezabije, mela by to EA s temi DLC udelat jako donate. Kdo chce zaplatit, zaplati, ostatni zadarmo. Treba by se vybralo skoro stejne. Verim, ze nadsenci do placeni by treba dali jeste vic, 15, 20, 30, 40! A vyvazilo by to ty, co pocitaji kazdou korunu :)
      • ved vies, typek ak si zaraba, tak zije s rodicmi, nepotrebuje sa o seba starat, jemu je jedno o kolko ho zbytocne oberu :)
        • Asi to tak bude kdyz si nevazi penez. Me by patnact euro taky nezabilo. Mne by zabil ten pocit, ze vyhazuju penize z okna aneb platit za neco vlastne dvakrat? Nepochopim...
  • No nevim, ale prohlaseni, ze to DLC vlastne vzniklo ve ,,volnem,, je celkem nepodstatne, vyhledem ke skutecnosti, ze je pry celkem dulezite pro dej samotne hry. To jako zkrati dej hry, kterou prohlasi za hotovou, pak na ni jeste 3mesice makaji a nakonec za to mame zaplatit navic ??
    • case ;]
  • Mám taky před objednanou ME3ce a jsem rád že jsem to udělal. Celá série mě naprosto pohltila a rád za ni vývojářům zaplatím. U ME2 jsem si všechny DLCčka stáhnul (když nešli, stačilo přepnout jazyk na ENG a nainstalovat prográmek od p. M. Tvrdého, který dělal i překlady). Zbylo mi pár bodů od ME2, takže i další DLC které vyjde a už nebude v ceně mé ME3ce si stáhnu. Ta hra za to prostě stojí. Jediná věc co mě asi bude hodně iritovat bude to, že budu muset mít v PC Origin, který se mi naprosto nelíbí a stačí mi jedna platforma a to je Steam. Ale tomu se bohužel nijak nevyhnu. Prostě to překousnu a další hru kdyby přišla si už asi od EA kupovat nebudu (pokud bude vyžadovat Origin).
  • DarkHawk
    Ringwraith: To bych byl taky radši hrát to bez té služby. Ale když už tu je a používam jí, tak nebudu řešit p*coviny. Kdoví kolik bude From Ashes stát, ale aspon to bude kvalitní.
    • Ringwraith
      Hmm, ok.

      No, já zase věřím, že když je něco špatné, tak je třeba o tom diskutovat a chtít zlepšení.

      Aneb "kdyby všichni jen drželi hubu a krok, tak jsme pořád v Rakousku-Uhersku". Nebo tak něco. Určitě chápeš, co tím příměrem myslím.
      • Cahir
        " když je něco špatné, tak je třeba o tom diskutovat a chtít zlepšení. "
        Jedinou cestou je přestat DLC kupovat, bojkotovat je. Jenže to nikdo neudělá a to právě kvůli specifičnosti zábavního průmyslu. Nechci se tě dotknout, ale tvoje skoro až politicko-společenské myšlenky jsou značně přestřelené. Tady nejde lidem o svobodu, o práci, o kriminál, jednoduše řečeno o existenciální otázky. Jde tady o hru, o zábavu a kvůli tomu se ti nikdo upalovat na náměstí nebude. Většina lidí si to prostě za nějaký to kilčo koupí a nebudou si rozčilováním zavdávat na vředy. Na to mají ostatně ony "skutečné" problémy.
        • Je přece úplně jedno jestli jde o život nebo ne. Jde o způsob jednání mezi prodejcem a zákazníkem. Házet zákazníkovi klacky pod nohy v podobě neprůhledného dělení hry, která by měla zůstat v celku, za účelem prodávání částí samostatně jako DLC a následné matení zákazníka je neetické. Máme právo být naštvaní a říci co chceme. Já bych chtěl celou hru za jednu cenu aniž bych musel zkoumat co tam chybí nebo nechybí a dostávat tak zbytečný spoilery. Je naprosto v pořádku v případě úspěchu hry vyvíjet DLC po vydání hry, ale ne před.
          • Cahir
            Myslím, že jsme se nepochopili. Já tu i ostatně někde píšu, že mě takové jednání taky štve a nesouhlasím s ním. Neetické to je, o tom žádná.

            Já se snažím uvést příčiny toho, proč se z toho nikdo nepose*e (včetně mě) a zas tak moc to většinu lidí netankuje... Mluvím o koze a ty o voze.
            • Cahir
              Proč by to měl být rozpor?? Mezi pasivním kroucením hlavou a činností je velký rozdíl. *3* To už spíš půjdu do ulic kvůli těm komediím, který předvádí pan ministr Dobeš, jelikož se mě to jako studenta zásadně dotýká.

              Prostě mám, jako každý, v životě spoustu problémů a hry jsou pro mě relax. Navíc nejsem žádný chudák a kilo či dvě navíc mě skutečně nevytrhne (taky vzhledem k tomu, že si kupuji tak 2-3 hry za rok). Prostě je to to samé jako když zdraží lístky do kina. Zanadávám si, ale tu holku na film stejně vezmu *4*

              Jo, možná se podepíšu pod nějakou petici na fóru...ale to změní hov*o. Jedině ta DLC nekupovat a to prostě většina lidí neudělá, páč za oblíbenou zábavu to prostě nejsou zas tak velký prachy. Oni ti kravaťáci nemají v hlavách vymeteno, byznys dělat uměj. Tím přecházím k Ringwraithově poznámce. Oni žádné kotrmelce s cenami dělat nebudou, jsem si jist, že mají k dispozici spoustu průzkumů, jež srovnávají na základě různých studií, kolik si toho k zákazníkovi mohou dovolit...
            • Pokud se lidem nějaká věc nelíbí, první věc jak to změnit je začít diskutovat. A ano jedná se zde o hry o zábavu. Nikdo kvůli tomu nebude držet hladovku, upalovat se na náměstí, nebo defenestrovat top manažery EA (i když to nezní špatně...).

              Na druhou stranu ale nedělat znic znamená s tím de facto souhlasit. A hráči mají dostatek možností, dokonce bych i řekl že více než většina jiných odvětví. Můžeme si hromadně stěžovat na fórech, ale nejefektivnější je si hru samozřejmně nekoupit - a i tak si ji můžeme byť nelegálně zahrát. Myslím že když dostatek lidí s ikonami obou DA a ME na bioware fórech napíše že si trojku nekoupí a dodrží to, tak to vyddavatel pocítí.
            • Ringwraith
              Cahir, MishKonn, pánové uznávám vaše argumenty, vskutku na světě existuje milion závažnějších problémů.

              Ale jak říká 963214785, někdo to řešit musí. Když budeme jenom potichu, tak to příště bude horší. A to dozajista nechcete...
            • To je trošku rozpor, ne? Jestli si to uvědomuješ tak by tě to mělo tankovat. Jestli to budeš ignorovat, tak můžeš očekávat, že se to bude příště ještě horší.
        • MishKonn
          Neřekl bych to líp.
      • DarkHawk
        Tak klidně, ale diskutuj o tom s EA tady nic nevyřešíš.
  • BiowEAr: "Uééé, toto 0,5 hodinové DLC vznikalo už samostatne po dokončení hry! Tak budeme zaň pýtať peniaze."
    CD Projekt: "Máme v 3,14či na lehátku, tieto 3 hodinové DLC vznikli pol roka po hre a budú zadarmo."

    EA, wake up!
    • Ringwraith
      Tak někomu jde o prachy a někomu o samotnou hru a její hráče...
      • Ono u cd projektu to ty lidi baví a je to prostě zaměstání ale děláné s láskou prostě kvalitní prace od srdce
        • Cahir
          Ale lidi u BW to taky baví. To jen marketingové oddělení chce dělat prachy...
      • Cahir
        Tahle musí vidět každý rozumný člověk. I mě to sere a to mám BW hry rád. Jenže rád mám vývojáře, tu bandu kreativních lidí, kteří hru píšou, designují apod. Marketing mám u prdel*, budu muset ty jejich kolotoče holt nějak skousnout...

        Problém je, že taktika CD Projektu je značně nestandardní. Většině developerům za DLC platíš, takže se z toho bohužel stala taková norma. Kdyby to bylo obráceně, tak si hráči řeknou, že co to je za nehoráznost, chtít za DLC peníze. V současné situaci je to ale tak, že jsou přístupem CD Projektu překvapeni a eskapády ostatních je nijak nevytrhnou.
        • Proto je potřeba CD projekt podporovat. Oba díly Zaklínače byly, i přes své chyby, velmi kvalitní hry s perfektním nelineárním příběhem. Fakt, že autoři vydávají extra obsálhé patche je staví v současné herní branži de facto na světce.
          • Cahir
            Hm, s přístupem, který hráčská komunita předvedla, bych se CD Projektu nedivil, kdyby pěkně přešel na politiku EA. Přes milion prodaných kopií, přes 4miliony pirátských...

            Kolego, my lidé jsme velcí pokrytci a řekl bych, že moralizující nespokojenec brojící proti zpoplatňování DLC, který zároveň nadšeně hry krade, není žádným ojedinělým případem.
  • DLC=Dělej Lopato Cáluj *1*
  • Muzu si koupit jen dlc bez puvodni hry ? JA CHCEM DLC !! DLC DLC DLC VICE DLC A JESTE VICE DLC DLC NA HDD MAM JEN DLC DLC
  • DarkHawk
    Arrival /ME2/, Mark of the Assassin /DAII/, Missing link /Deus Ex/ trojice nejlepších DLC za minulý rok. From Ashes bude taky perfektní dlc.
  • Umaroth
    Jako vydřidušství je to neskutečné, ale pokud to bude dejove dulezite taky mi nezbyde nic jineho nez koupit. ALE jak znam EA/microsoft, tak se bojim, ze podobne jako u ME2 z XBLA nebudu moc stahnout jedine DLC, coz me hodne stve, u ME1 je vse k dispo u ME 2 si muzu aktivovat cerberus, ale stahnout uz to nemuzu, a jako treba bych chtel hrát Arrival...jenžééé velký kulový. Toto nepochopím, se asi v microsoftu bojí, že by si to snad nedejboze nekdo koupil a oni na tom vydelali....takže arrival budu hrát leda tak na youtube.
  • Tak pokud tohle DLC vydají zdarma, tak se není o čem bavit...
    • Dlccka stahuji zasadne po case zdarma z warezu (a bez vycitek). Doted kdyz si vzpomenu jak tomu bylo u ME2 a kolik dlc postupem casu bylo (vc. pribehovych, "nutnych" pro pochopeni ME3 viz. to posledni "arrivel" nebo jak), tak to vydalo za cenu nove hry, zda-li ji dokonce nepredcilo. At vydaji casem ferovy datadisk (kompilaci vseho, tak jako bylo kdysi za zlatych casu zvykem) a nereknu ani prd. Tyhle dlc kolikrat avizovany uz pred vydanim samotne hry je humus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit