Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Ať už je to jakkoli...je mi to poměrně fuk, mám objednánu CE.
    • Ringwraith
      Jó, tomu se říká brand-loyalty, co?
      • MishKonn
        Trolluj si jak chceš, tomu se říká "I f#cking love Mass Effect". Hraju znova dvojku předtím, než vyjde trojka, a jen si tuhle lásku připomínám.
        • Ringwraith
          Kde trollím?

          Pouze se ptám, jestli jsi kvůli ME ochoten podstoupit bordel jakému tě Bioware, či spíše EA, vystavuje?

          No, i když bylo asi zbytečný se ptát. Jsi aktivní hráč SWTOR, to znamená, že toho zkousneš hodně...

          Tak doufám, že to bude stát za to a ME3 si užiješ.
          • MishKonn
            Všude napříč diskuzemi s BioWare hrami.

            SWTOR po dlouhodobém hraní má svoje chyby (a není jich málo), a teď si dokonce od něj dávám pauzu. Ale za tu dobu, co jsem svého Jedi Guardiana dostal na 50 a Vanguarda na 36, jsem se ani chvíli nenudil. Ale což, tobě se zpovídat nemusím.

            Politiku EA společně s Originem a DLC jako asi každý člověk s mozkem rád nemám, ale některé hry si prostě chci zahrát. Origin mám v PC už kvůli Battlefield 3, takže jaksi už se stalo...
            • Ringwraith
              Get a life?

              Don't worry, I got one.

              A shodou okolností v něm mám i čas řešit toto. Ale nedivil bych, že někdo jiný ne. No, jsem jen vyšokolský student... ti mají obecně času habaděj a už to tak dopadá, že já ho částečně využívám takto. Myslím, že je to lepší než se chodit každej druhej den ožrat, či tak něco... no, ale to je určitě věc názoru.

              Jinak co se týče srovnání s komunismem, tak jsem nevytvářel paralelu co se týče "celospolečenské" závažnosti problému, jen jeho možného vývoje.

              No... já mám taky hry rád, a taky je hraju pro radost, ale když se mi něco nelíbí, tak s kritikou neotálím. A zase když se mi něco opravdu líbí, tak s chválou nešetřím... viz např. recenze Darkness 2.
            • MishKonn
              Chlape...já ti nevim. U her relaxuju, jsem sice celoživotní, vášnivý hráč, ale...pokud se prostě jednou hry dostanou na takovou úroveň, že mě budou natolik otravovat už při koupi a instalaci, tak prostě hrát přestanu. Bude mě to mrzet, ano, ale proboha, srovnávat to s komunismem? Get a life.
            • Ringwraith
              Vskutku asi se ti v živitě nic nezměnilo.
              No, existuje taková slavná citace: (v rámečku)
              http://en.wikipedia.org/wiki/First_they_came%E2%80%A6

              Co takhle?
              First I installed Origin,
              because I didn't mind...


              Ani nechci domýšlet jak by to asi pokračovalo... a právě možná pokračování jsou to, co lidem na Originu vadí, mimo ho samotného.
              No, doufám, že žádná pokračování nenastanou.
            • MishKonn
              Je to trošku jinak. Za Vanguarda mě naopak tak neuvěřitelně baví PvP, že místo vedlejších questů levelím postavu skrz Warzony, a dělám jen hlavní, příběhové questy. Jistě, že vedlejší questy člověka omrzí, když jsou pro fakci napříč planetami stejné. Pořád je do nich dáno ale více péče, než do jakýchkoli questů jiných MMO.

              A že s tím EA počítá, to je jasný. Proč nasadili Origin povinně první na BF3? Je to jasný...ale upřímně, můj život se ani o chlup nezměnil po nainstalování Originu, so what.
            • Ringwraith
              Hmm, to je právě to s čím EA počítá.

              Že touha zahrát si jejich hry zvítěží and znechucením nad jejich jednáním.

              A jistě, že se mi zpovídat nemusíš. No, já zase viděl spoustu komentářů od lidí, co SWTOR bavil za první postavu, ale za druhou jim to přišlo až moc stejné a questy až příliš šablonovité. No, takříkajíc "good for you", pokud tě hra bavila víc než ostatní. *3*
          • DarkHawk
            Tak pověz jaký bordel?
            • Ringwraith
              Klasika - Origin, drahá DLC v první den atd. Jen čekám až se spustí onen můj předpovězený "Bioware Elite".

              No jo no, to dnes ale dělá každej, takže to hráči asi ani nepociťují. Zvláště né ti s logem ME3 v avataru. *3*
  • trolo
    http://www.youtube.com/watch?v=xzpndHtdl9A
  • The_Nameless_One
    Na ME3 se hodně těším, ale proboha živého ať už to vyjde, protože jestli nás budou takhle masírovat dalšíma novýma a jedinečnýma zprávama každý den až do vydání, tak se mi to nejspíš pekelně zhnusí *4*
  • až si příště půjdu koupit auto, tak dostanu jenom karoserii a motor. Už si budu muset za další extra peníze dokoupit kola, výfuk, skla, zrcátka....

    to by mě zajímalo, zdali má i satan na zatku vytetované logo EA (jak jsem je měl rád, tak je nenávidim)
  • "Mass Effect 3 From Ashes DLC vznikalo samostatně" ... kdo by cekal, ze reknou neco jinyho?
  • Houby s octem. Kdyby opravdu chtěli, tak tento "extra přídavek" snadno dostanou do původní hry - i za cenu odložení vydání.

    Day 1 DLC je holt velmi lukrativní tah, jak zvýšit cenu produktu ihned v době vydání. Naštěstí obvykle pokulhává s kvalitou oproti hlavní hře a tudíž se bez něj dá snado obejít(př.: Shale k DA:O).
    • EpicHavoc
      Shale je docela dulezity k DA:O, je to nejlepsi tank ve hre. Navic Shale byl zdarma pro vsechny first buy kupujici, nebyl pouze u bazarovek. Stejne jako Zaeed Massani v ME2. O obojim opet vyborne informuje TotalBiscuit na svém YT channelu TotalHalibut. Mimochodem on sam hru bojkotuje.
      • Origoš DA:O jsem si koupil a tudíš jsem se Shale hrál. Jelikož rád v partě střídám role, abych si během kampaně zahrál s každým, tak se mi docela hodila (jediný další tank je Alistair). Rozhovory s ní byly zábavné i její schopnosti byly unikátní. Ale když jsem po době znovu nainstaloval DA:O, tentokrát na jiné PC, tak už jsem Stone prisoner neměl. A Shale mi k plnohodntému zážitku nijak nechyběla...
    • A komu se to nelibi, at si protestne hru nekoupi, ani ji nehraje. Jako ja :)
  • Hairy_Ass
    "Hudsonovo vyjádření nejspíš souvisí s kritikou hráčů, kteří přídavek označili za vydřidušství - hra bez něj prý nedává smysl a jde jen o způsob, jakým BioWare z hráčů rýžují další peníze. Teorii o tom, že jde jen o odříznutý kus plné hry, za nějž se má extra zaplatit, nicméně Hudsonova slova vcelku úspěšně vyvrací."

    - No, nevím jestli to úspěšně vyvrací. Posuďte sami, ale jenom na vlastní nebezpečí (obsahuje to mega spoilery!!!): http://pastebin.com/KYJNWGug

    Podle toho opravdu hra bez DLC ztrácí hodně ze svého příběhu.
    • Odkaz jsem nečetl, ale z prolétnutí Bioware fóra, myslím že vím o čem mluvíš. Podle všeho byl hlavní aspekt From the Ashes součástí hlavní hry s velkým důrazem na hlavní příběhovou linku. Bioware z něj však udělalo DLC a jeho kritickou úlohu ponese někdo jiný.
  • nebo-li naservirujem jim to pekne po kouskach jako vzdycky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit