Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych ani tak nebral MMO jako další hry ( SP ) z univerza Mass Effectu. Nevím třeba něco z období Protheanů, nebo něco okolo Salarianského komanda apod. Hlavně ne MP hru. To by zkazilo celý zážitek ze hry, která staví hlavně na příběhu. A ani mi nijak nevadí že by ME pokračoval, přeci jen je to skvělá série a pro mě jedna z nejoblíbenějších her.
  • Nononooo, pěkně ukončete příběh triologie a potom si nějaký MMO či něco klidně používejte jako anální sondy, ale žádný, že to jen ME3 "otevře", to by mě pěkně too..vytočili...a vůbec, nepřemýšlejte o blbostech a začněte dělat češtinu! :D
  • No jo peníze se musí dojit dokud jsou teplé, ale u ME to zase tak nevadí.
  • Ludo
    No dalo sa cakat, ze ME bude pokracovat. Ale nechcem v ME3 ziadny novy zaciatok. Chcem jasne ukoncenie trilogie. Dalsi pribeh mozno o 100 rokov po alebo pred (mozno aj bez ludi).

    Takisto by som uvital mensie tempo vydavania komiksov a knih.
    • To již, aspoň myslím, bylo potvrzeno . Příběh Sheparda se ve trojce definitivně uzavírá. Případné nové díly by na původní trilogii přímo nenavazovaly.
  • prosím at se soustredi hlavne na singleplayer protoze ME (oba dva dily) me uchvatily uzasny hry z uzasnym pribehem
  • pokud to bude po trojce pokracovat tak to uplne zkazej. doufam myslej nejaky dlc ktere s pribehem nema nic spolecnyho.
    • Lawliet
      kdybys lepe četl trojka bude serii uzavirat a začně "galakticka válka" stim už nema shepard a jeho "ja vam to řikal" co dělat .. sheparduv uděl je zemřít za to aby mohla galaxie dál žít a jako vždy se to zvrhne v další destrukci sebe sama ..
      • veru tak...inak to skoncit nemoze...teda ak nechcu spravit trapny americky happy end alebo nevymyslia nieco genialne nad cim bude kazdy v prdeli
        • Mam podezreni, ze to bude moct skoncit ledajak aspon co do hrani hry ... a oficialni konec pro navazujici hry bych videl na variaci o oslavovanym, ale treba zranenym shepherovy po ktery se slehla zem nebo se stahnul do ustrani (Shadow broker ... tralalala). BioWare nerad zabiji hlavni postavy.
  • OMG. Další nekonečná série?
  • Jako MM to bejt nemuze, ptz kdyz si kazdej udela jinej pribeh v klasickem ME, jak to bude? A jestli MMO, tak jedine tak, ze by akce hracu menily svet, ne jako wowko.....
  • Hm. Kolik her bylo ze světa M&M a kolik z nich bylo kvalitních? Jentak ze zvědavosti...
  • Raději další trologii, další MMO opravdu není třeba......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit