Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xcomik
    Petře já osobně mám celkový Mass Effect rád a proto si rozhodně toto DLC zahraju přeci jen mě až na samotný konec u třetího dílů celý svět naprosto pohltil a to jsem ani nijak nepatřil a troufám si i tvrdit že nepatřím mezi fanoušky BioWare ale zkrátka Mass Effect trilogie byla ta správná nota na mě.

    Ačkoliv konec ve třetím díle není dokonalý a ve srovnání s předešlími díly je i přes doplněné DLC dost omezený a slabý. Bohužel ani konec u dvojky dokonalý nebyl i přes možnosti se rozhodnout je tam stále jediný destruktivní konec. Ale tak nic není dokonalé a Mass Effectu tyhle byť dost nepříjemné části jsem byl schopen odpustit a občas si tu trojku s chutí dám.

    Dobré je že 26. listopadu si tu trojku s chutí zahraju znova i s novým DLC
    • Veskoslav
      Tak destruktivní nemusí být ne? Tedy pokud nebereš konec Arrial:) Pokud bereme klasické zakončení, tak kromě vyhlazení Kolektorů můžeš ovlivnit, zda-li základna bude či enbude zničena+ to, kdo ti z posádky přežije:)
      • Xcomik
        No ono když dáš že základnu nechceš zničit tak ji stejnak zničíš v tom závěrečném videu. Takže ve výsledku je to blbost tam mělo být asi jiné zakončení než že instaluješ výbušninu následně utíkáš jak o život se svími kolegy a všude okolo vše exploduje pak skok na loď a rychlý úprk v lodi před explozí. Aspoň tak nějak si to pamatuji.

        Jinak s posádkou jsem problém neměl přežili všichni včetně těch zbylích z DLC o to víc pak bylo hezké hrát trojku kde si na všechny narazil.

        Jinak zajímavosti z ME ságy když chodíte už od jedničky s Liarou tak se to krásně proplétá až do trojky i ve dvojce zažijete s ní romancí díky DLC Shadow Broker což je celkem fajn :-) No a ve trojce je tam pár dialogů také navíc (ikdyž mohlo jich být více:-)
        • Veskoslav
          No s Liarou spím už od 1. dílu a pokračuji pořád a pořád:) No když naatvíš bombu na vyhlazení, nikoliv zničení, jak ti říká EDI, tak rychle naskakuješ do lodi a zdrháš, protože ti říká, že neví jaké přesné účinky by to mohlo mít. Výbuch je pak modrý a základna zůstane, když ti Záhadný poděkuje a že tvůj přínos nebude zapomenut.
          • Záhadný je The Illusive Man? OMG to zní tapně :-D
            • x_ander
              To nic nemění na tom, že to zní blbě...
            • Cosi
              Názvy zbraní, vozidel a jména se nepřekládají. Reaper - název vymyšlený . Illusive man - Přezdívka. Proto se překládají. Stokrát probírané téma na : http://masseffectbeta.herniweb.cz/
            • x_ander
              Přesně tak. Jako chápu, že ne každý umí anglicky natolik, aby si užil hru v originále (ale stejně se mažte tu angličtinu naučit!), kor hru tak příběhovou a ukecanou jako je ME. Ale překládat jména a názvy je prostě lame. A pokud se nepletu, tak snad měla vzniknout pro ME verze češtiny, která právě jména a názvy nechávala v originále. Ale jak to dopadlo, to jsem už nezjišťoval.
            • Rozdíl je, že česk tvorba je proti anglo-amorické dost mizivá a maliličká, takže my češi nejsem zvyklý tvořit v češtině názvy. Tato v anličtině se to dělá už douho, takže lidi to tam berou jako stanradt a nezní jim to blbě. Zato nám, alepson těm, kteří přijali anglo-americkou tvorbu zní jakýkoliv pokusy o "češtině je totálně cool a všechno se musí přeložitů typu "záhadný, smrťáci" apod. příšerně trapně. Smrťáci :-D Bože to je strašný :-D
            • Přesně tak, nepřekládal bych to. Prostě bych spoléhal na to, že lidi ten význam nějak poberou a ti, co nemumí anglicky mají smůlu. Názvy a jména nepřekládat.
            • x_ander
              No pokud vím, tak Reapeři jsou přeloženi jako Smrťáci (minimálně v některém díle)... což zní taky dost blbě.
            • Veskoslav
              On je rozdíl mězi přezdívkou a jménem a to docela zásadní. Reapeři se třeba napřekládají:)Taky se jim neříká v překladu "dravci". Některé přezdívku jako Illusive man se dají a docela dobře přeložit.
            • x_ander
              Jména zásadně nepřekládat... vždycky to bude znít blbě. Vždyť taky hraješ za Johna Sheparda, a ne za Honzu Pastýře.
            • Veskoslav
              A jak by sji to přeložil tedy? Ilussive je záhada, iluze, klam;)
            • x_ander
              Co ho mínuskujete? Vždyť má pravdu *5*
          • Xcomik
            Já to teda měl co si pamatuji jako totální vůbuch vždy ale tak dejme tomu hádat se nebudu :-) Jediné co mě ve dvojce minulo bylo DLC Genesis jestli si náhodou hrál nebo co to vlastně přidalo tak sem klidně můžeš hodit info

            Aegon: Díky za info
            • Veskoslav
              No ono to pak má vliv na děj ve 3. dílu a na sílu Cerbera, když zničíš či nezničíš základnu:)
            • rancor: Pravda, rozdíl je vlastně jen v tom, jestli vybuchne základna, nebo ne...
            • genesis len robil to ze ked si nehral 1-ku tak si mohol vybrat sám rozhodnutia z ME1 (cize nemusel by si hrat znova 1-ku.
            • rancor1223
              Ten výbuch byla nějaká radiace, která měla vyhladit veškerý život na té stanici. Od destruktivního výbuchu se ale liší jen minimálně.
          • jj v dvojke mas modry a zeleny koniec, v trojke to rozsirili aj na cerveny
  • S prvnim odstavcem se stotoznuji, ja se k singlu vratim az ve chvili kdy vyjde posledni DLC a pak si to dam kompletni.
    Narozdil od MP DLC ktere mohou dat hrani novy impulz pridavkum do singlu obecne moc nefandim. Chci kompletni zazitek a ne nekolika hodinove epizodky.
  • Veskoslav
    Autor myslel asi "biotronickou" kopuli, co bude umět Turianka, že? Specialita obraných jednotek Assarijek kdy vytvoří kopuli, co snižuje sílu projektilů od 10 do 45% podle úrovně bubliny. Co jsem četl, tak Aria by měla být kombinace Vanguarda a Adepta a naše milá Turianka by měla být něco mezi Adeptem(obraným) a Sentinelem.
  • Bohemund
    Není Aria spíš fialová? :)
    • Totálně je :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit