Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas. Mělo to velký potenciál, to je všechno. Divim se, že si troufli říkat, že se jedná o největší DLC v trilogii, protože museli vidět, že tady je jen střílení (což zrovna neni nejsilnější stránka mass effectu). Těšil jsem se na záporáka, kterej vypadal v sérii dost originálně, ale co z toho vylezlo... no škoda mluvit. Leviathana žeru, toto asi nevynechám, až zapařim komplet trilogii po vydání posledního DLC (to zas dělá klasickej tým, ne?), ale jen z nutnosti.
    • Ale to je typicka vymluva. Melo to potencial. A jaky proboha? Vetsine lidi bylo jasne, ze to dopadne takto. Vzdy, kdyz se hraci ozvali, proc jspu vedlejsi questy tak odflakle a cela hra tak uspechana, tak byla odpoved biodronu a nakonec i autoru, ze se prece zachranuje galaxie a neni na nic cas. A najednou bum, galaxie pocka a pujdeme pokosit dalsi tupe drony Cerbera, protoze v samotne hre jich je prece tak malo... Promin, ale tohle melo od zacatku nulovy potencial. Je to jen nechutna zdimacka na penize pro biodrony, protoze nikdo jiny za to 15 dolaru fakt nevysoli.
    • Kronoss1
      Pokud vím, tak borci z Bioware taky říkali, že bude 12 RŮZNÝCH konců a že to nebudou konce A, B, C a vyberte si, ale že konec bude reflektovat naše volby za celou sérii a pak jsem dostali .... konec A, B, C respektive modrý, zelený a červený. Takže by tě nemělo překvapit, že klamavá reklama a tohle byla klamavá reklama, přetrvává. Smutné je na tom to, že Bioware tohle dříve nedělalo, ale EA Bioware tyhle praktiky naučilo rychle.
      Moc bych se nedivil, kdyby si fanoušci zase začali stěžovat na klamavou reklamu, ale spíše to je tak, že jim to moc lidí ani nekoupí. Obsah ME 3 tedy zatím moc neoslňuje. Začalo to špatným koncem a pokračuje to nemastnými a neslanými DLC. Velká škoda.
      • Ono to těch 12 možná "různých konců má" .Ve witcherovi 2 to jen tak mezi řeči nebylo jiné.Tam jich dokonce prý měli 16, ale rozdíly mezi nimi byly minimální.Ale bylo jich tam tolik v tomto směru se ME3 neliší.
        Rozhodnutí z přechozích dílu se promítají v dialozích, dále rozhodnutích a to se promíta následně do EMS, které ovlivńují závěr.Je to opravdu tak těžké pochopit ?
        Ale to by jsi ty dialogy musel číst:)
        • Kronoss1
          Já mluvil o konci ne o dialozích, ve kterých se to sice promítá, ale je to spíše kosmetické a takové nostalgické. A promiň, ale nemá 12 konců. Má 3 - červený, zelený a modrý a jestli tam se nějaké maličkosti liší, tak to není jiný konec. V průběhu hry se ti sice něco započítává do EMS a pak by se měli konce "lišit", ale není to zase nic dramatického, spíše ti třeba zpřístupní jen červený konec, takže se to zase neliší. A stačí si porovnat konec ME 2 a ME 3 a hned víš, že to psali různí lidé.
          Teď k Zaklínači. Hlavní rozdíl mezi Zaklínačem 2 a ME 3 je v tom, že Zaklínač 2 není konec trilogie či příběhu Geralta. Mass Effect 3 naproti tomu je konec Shepardova příběhu a jako takový si zasloužil více než solidní, spíše úžasný, konec. Navíc, že by zrovna Zaklínač byl postaven od 1. dílu na rozhodnutích a jejich následcích se říct opravdu nedá.
          Já ti jenom říkám, že trend konce ME 3 se promítá i do DLC, která (asi kromě Leaviathana) stojí za ho*no, ale dáš za ně 15 euro krát 2 a máš 30 euro. Za 25 euro jsem na Steamu ve slevě koupil Borderlands 2 anebo ještě lépe, za 15 euro Maxe Payna 3. Když už za to chci 15 euro, tak to taky musí nějak vypadat.
          • Podle této logiky potom automaticky můžeme označit konce všech her za špatné.Je úplně jedno jestli je to trilogie nebo ne.Tvá představa je zřejmě taková, že si čekal 10 minutové video kde ti odvypravěli co kdo dělal po konci války a nejlepe co kdo dělal dalších 10 let.
            Není to tak ve filmech a nevídím důvod to tak mít ve hrách.

            A že by si zasloužilo " úžasný konec"..No to snad ne :)

            Jinak Ten MP3 ani za těch 15e nestojí :)
            • "Tvá představa je zřejmě taková, že bla bla bla" Paráda, další debilní jasnovidec, kterej vidí do hlavy všem nespokojenejm, takže jim může říct, že si představujou debilní konce a že konce ve hře jsou lepší než ty debilní konce, co si ostatní představujou, což ví díky tomu, že se svým důvtipem umí vcítit do jejich bytostí a vidět, co si myslí. Díky takovejm krátkozrakejm egonanistům končí všechny smysluplný diskuze stejně.
            • Kronoss1
              Ty bys možná ty konce takto označila, já ne. Například Arkham City má velice dobrý konec, který tam psauje. L.A. Noire má dobrý konec, Bioshock 1 a 2 a takhle se dá pokračovat.
              A nemáš pravdu o té trilogii. Je v tom velký rozdíl. Nadáváš na Zaklínače 2, ale od něho jsem otevřený konec čekal, protože má pravděpodobně vyjít Zaklínač 3 a znovu ti opakuji, že od začátku nebyl postaven a rozhodnutích hráče a jejich důsledku, kdežto u Mass Effectu tě jako první napadne přesně tohle.

              Já jen čekal to, že všechno, co jsem za celou sérii udělal bude mít na KONEC dopad, jako hmatatelný, faktický dopad a to prostě nemá. Na nějaká EMS se*e bílý tesák, protože ty ovlivní minimum. Stejně dostaneš spratka a 3 barevné konce bez logiky. Já čekal to, co Bioware slibovalo a to byl solidní konec, ve kterém uvidíme dopady našich voleb. Tys je tam někde viděla? Za celou sérii? Já tedy ne.
              Porovnávat film a hru není normální. Ono je fakt, že ve filmu TY rozhoduješ, co se stane, TY volíš a TY tomu věnuješ spoustu času a peněz - sarkasmus. Takže neporovnávej filmy a hry.

              Takže podle tebe si Shepardův příběh a série Mass Effect nezasloužila solidní, úžasný či pořádný konec? Myslíš, že si hráči, kteří do hry investovali nemálo peněz a času nezasloužili kvalitní konec? Zasloužili, ale nedostali.
              Max Payne 3 za 15 euro byla výborná koupě, dohrál jsem to a dost mě to bavilo. Nevím, co se ti na tom nelíbilo.
            • MP3 aspoň koncem nezničil celou sérii ..
          • Viktor_H
            " A stačí si porovnat konec ME 2 a ME 3 a hned víš, že to psali různí lidé. " - Není pravda. *3*
            • Těší mě Čingischáne :)
            • No EA jim po ME2 vymlelo mozek, takže stejné určitě nebylo
            • Viktor_H
              Že se ti to tak nezdá je jedna věc, ale pravda je taková, že scénaristické jádro ME2 a ME3 bylo stejné...
            • Kronoss1
              Ne? Ono to tak nevypadá? Jestli to psali stejní lidé, tak já jsem Čingischán. Já bych člověka, co udělal konec ME 3 nikdy nezaměstnal. Spíš to psal nějaký "corporate douchebag".
        • No jasně, když zabiješ královnu rachni v jedničce,tak bych čekal, že bude mrtvá, ne že ji reapeři vytvořej znova. Dopad na rozhodnutí jako prase. Když sem to uviděl,tak sem tu hru přestal hrát.
          • to je presne ono, rozhodovani jsou jen na oko zadne vetveni v te hre (stejne jako v DA) neni je to udelano stylem mas par Q a az je splnis dostanes se dal odemknou se nove Q a ty se nijak nemeni podle predchoziho hrani to by totiz museli zkutecne udelat nekolik celych vetvy pribehu ale na to jsou EA moc velky skrti
        • v dialozich se to mozna promita ale tak ze misto jmena A se tam da jmeno B nebo C a to je vse cela ta hra nema zadne varianty a uz vubec ne ruzne konce cele je to jen o tom spln tenhle Q mas tri moznosti ale vzdy se to vrati do stejne casti je to jak nefungujicoi spatne udelanej kinoautomat kdy na konci se divak muze sice rozhodnout zda hrdina za A vystreli na padoucha za B ho necha jit a at udelate co udelate v nasledujici scene hrdina umira protoze kdyz na padoucha vystreli tak ten diky neprustrelne veste prezije a hrdinu zabije kdyz ho necha jit tak ho zase zabije takasi tak jso dulezita vsechna vase rozhodnuti v ME *11*
      • *11*
      • Viktor_H
        Prosím, už ne... *7*

        Tohle je fakt Neverending Story. Já samozřejmě chápu, že člověk má potřebu vyjádřit svůj názor, ale že zrovna ty? Vždyť jsi se zarputile účastnil snad každé diskuze na toto téma a teď to tu zase sám vytahuješ.
  • Kronoss1
    No, jak vidno Bioware zase šláplo trochu vedle. Já si myslím, že chtít nějaký účinek na události ME 3 je blbost, protože pak by příběh stále nebyl uzavřen. Na druhou stranu je to naprosto logické, že očekáváte, že se alespoň něco projeví.
    Bohužel DLC obecně (jsou světlé výjimky) jsou prostě jen tiskárna na peníze, především ty, které vám dávají 3 zbraně, 3 oblečky a 1 mapu za 400. Jsou to rychlé a "levné" peníze. Když se ještě dělaly datadisky, tak ty byly samozřejmě časově a pracovně nákladnější (taky byly výjimky) a já rozumím, že se každý žene jen za ziskem, ale když už si beru peníze zákazníků za obsah, který v některých případech má být spíše v původní hře a ještě k tomu ten obsah nestojí za nic (zdravím Protheana), tak vás to prostě znechutí. Já jsem radši nekoupil ani jediné DLC týkající se ME 3. Hrál jsem Kasumi, Shadowbrokera a ještě nějaká, ale konec ME 3 mě tak znechutil, že jsem kupování dalšího obsahu zavrhl.
    A zajímavost na závěr. ME 1 a ME 2 jsem dohrál několikrát, ale ME 3 jen jednou a vůbec nemám chuť se do něj pouštět znovu, protože akorát přijdu zase k tomu konci o 3 barvách. Škoda.
    • Vakek
      přesně tak...moje slova
  • Mám rád mass effect, mám rád celou triologii a mám rád ten příběh. Ale nemám rád jejich politiku, nesnáším jejich DLC a...kurva fakt nesnáším ty DLC. Je bezva, že jim ty nápady přišly pozdějí, ale nevadilo by mi, kdyby jim ty podělaný nápady přišly třeba už v průběhu tvorby hry a nebyly tam divný mezery, jako třeba s Omegou. I když fakt některý DLC byly bezvadný, ale...sakra, stejně mě štve za každej jejich pozdějí nápad doplácet. Trochu víc mě sere snad už jen ta blbost, že MP má vliv na konec SP.
  • Omega se mi docela líbila. Je pravda že to nemá s příběhem nic společného , ale osvobodit Omegu většina lidí chtělo tak to dostali. Shrnul bych to asi takto : kdo chce si zastřílet z prostředí ME ať si to pořídí a ten kdo čeká nějaký posun v příběhu tak s klidným srdcem se na to může vy.... . O nic totiž nepřijde. A jestli to za ty prachy stojí? asi ne :/
  • michaliuz18
    kedy uz pochopia ze robit dlc na hru, ktora uz ma dany koniec, uz vieme ako to skonci,uz vieme kto umre a kto nie, tak naco vymyslat pribehy dozadu, nikoho to nezaujima ani keby tam dali naheho batariana .. uz sa skludnite s mass effectom a nehajte ho spat ,radsej sa venujte 4ke aby nebola odpad
    • rancor1223
      Počkej, třeba dojde ještě na mou teorii, že s posledním DLC budeme mít dostatek "EMS" (nebo jak se tomu hodnocení nadávalo) a vyhrajeme nad Reapery *1* (žádný z aktuálních konců nepovažuji za výhru).
      • Protože výhra není vždycky házení čepic a růží na nejlepšího hrdiny vesmíru, co všechno zachránil a vše spasil. Občas má výhra svoje oběti..ne občas, vždycky, výhra ve válce nese obrovský oběti, obrovský ohrožení všeho dobrýho v lidech a taky obrovskou otázku, jak vlastně ta výhra, nad, snad ve všem, vyspělejší nepřítelem, bude vypadat. A takd je potřeba už trochu pustit uzdu své fantazii, co si pod tou výhrou přestavuješ? Hlavní hrdina umře, umře i moc lidí, zničí se cestování mezi vyspělými světy a zničí se citadela..ale víš co? Vyhráli sme! Reapeři přece byli zničeni (v mým konci a ten mě jedinej zajímá).
        • rancor1223
          Pod výhrou bych si představoval poražení Reaperů. Konec. Shepard může hrdinsky zemřít. Takový konec by si zasloužilo mých 120 hodin snažení. Z aktuální nabídky mi nejlepší přijde ten 4., kde pošlete Star Childa do prd*le a všichni chcípnou. Alespoň jsme bojovali a neodevzdali svůj osud nějakýmu pošahanýmu hologramu!

          A k tomu zapojení fantasie (když vezmu v úvahu druhý relativně dobrý konec - červený), tak podle mě by na následky zničení veškeré techniky fungující na reaperské technologii (což je valná většina) vymřelela polovina galaxie, včetně všech co jsou na Zemi. Ne děkuji, tuhle fantasii bych vynechal.
        • Ataker
          Pro mě je dobrý konec v podstatě ten špatný :) jako je například ve filmu Dawn of the Dead.
  • Já jsem čekal víc. Bylo fajn se na Omegu vrátit, ale soubojů mohlo být míň. Na druhou stranu, dalo se tušit, že tohle DLC bude převážně zaměřený na souboje. Ale nejlepší část DLC byl podle mě Harrot a jeho machinace s gaučem. A je škoda, že CAM nedala do dabingu trochu víc, Aria byla sice většinu času super, ale občas se některý hlášky nepovedly.

    Takže zatím From Ashes < Leviathan < Omega.
  • Tohle DLC opravdu nic extra nebylo Leviathan byl mnohem lepší celkově zajímavější. Tohle bylo spíš ždímání peněz a jak už tu bylo řečeno bylo to spíš takové cod ve třetí osobě. *3*
  • Mně se líbí jak se v tom hovně ještě rejpou..
  • holec89
    sakra, tak sem asi exot, me se dlc libilo :) aria byla paradni
    • Veskoslav
      Sto lidí, sto chutí:)
      • holec89
        jasny, ale popravde jsem spis cekal pokorovatele shadow brokera, coz pochopitelne omega neni...
  • Veskoslav
    Tragédie. A já se těšil. Aneb jak dokážeme zabít slušný nápat o dobývání Omegy.....Kdybych neměl MS points navíc, tak bych nad tím ani neuvažoval. To Leviathan, to byla opravdu jiná káva. A když to srovnám s DLC jako je Shadow Broker či Vládce, tak toto "DLC" je skutečně to nejhorší v rámci série ME.
    • rancor1223
      Já si myslím, že ani Leviathan nebyl moc povedený. Sice má povedený a zajímavý příběh, ale příšernou akci. Vlny nepřátel, ještě zjevnější než kdy dříve. Shadow Brokerovi, Arrivalu nebo třeba i Kasumi z ME2 nesahá ani po kotníky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit