Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    On byl v původní hře přehršel lidských protivníků? Aha *1* a já celou dobu nadával, že místo lidí (humanoidů) musím zabíjet pod*lané zombie a mutanty.
    Alespoň vím, že s tímhle DLC nemusím ztrácet čas ani na YT...
    • Fakt? Brácho, mně přišlo, že na to, že by se alespoň trochu měla galaxie proti společnýmu nepříteli sjednotit, jsem snad zabil víc Cerberusáků než Reaperů. (Jasně, neberu teď nic o tom, jak byli Cerberusáci upravovaní, pokřivení a pod špatným vedením)
      • rancor1223
        Já měl obecně dost problém s variabilitou nepřátel v ME3. Nezabíjeli jsme prakticky nic jiného než Cerberuskáky (a všichni vypadali úplně stejně) a Reapery (a těch bylo kolik, 2-3 druhy?). ME1 bylo v tomto ohledu nejlepší. Bojovali jsme s piráty všech ras, Gethy a cerberusáckými experimenty. A humanoidi měli různá brnění, zbraně, schopnosti. Gethů bylo snad 5 druhů. ME2 bylo o chlup horší, protože náhodné nepřátele naprosto vyřadilo, nahradilo je gangy, ale to bylo pořád docela v pohodě. Ale v ME3 jakákoli variabilita chybí.
  • Mě teda Omega bavila slušně a s hodnocením bych šel o něco víc nahoru (tak 6 by oko a přiznávám, že recenzi jsem nečetl). Souhlasím s tím, že závěrečná bitva byla poněkud drsnější (a ne zcela "správně" drsná) a nemít Infiltratora, asi bych se u ní dost navztekal. Jinak to ale byl docela příjemně strávený jeden večer a vidět první Turianku v dějinách ME trilogie ve mě vzbudilo otázku, proč s takovou postavou nepřišli dřív.
  • filias
    Omegu taky nepovažuji za příliš dobré DLC. Leviathan byl levnější, výrazně zajímavější a na hezčích lokacích.
    Co mi ale na Omeze vadilo nejvíc, je že jsem měl pocit že hraji v podstatě Call of Duty. Lineární a respawnující se nepřátelé. Navíc většinu času jste jen ve dvou, často ani to ne.

    Co mě ale znechutilo nejvíc byla závěrečná "bitva", kde vůbec nemělo smysl po někom střílet. Neboť se vám nový nepřítel respawnul hned za zadkem. Nakonec po 5ti pokusech jsem to projel s inženýrem (a neviditelností) téměř bez výstřelu.

    Obdobně From Ashes - extrémě krátké a nudné. Za ten krátký pokec s Protheanem to nestojí - jen si Protheany znechutíte a Liara bude celá nešťastná.
  • KaloSaper
    Von ještě dneska někoho zajímá nějakej Mass Deffect?
  • Spis je ostuda jak se na kvalitni znacku nabaluje postupne balast (aneb pristup "bude nam to stale sypat") ktery ji srazi dolu - a to rikam jako hrac ktery u ME nevydrzel
  • Hlavně ať už vyjde trilogie, ale ta opravdová se všema DLC a třeba i plakátem nahé Mirandy to mě je jedno, ale chci komplet ME univerza.
    K recenzi, musím říci, že když jsem otevřel článek a viděl tu čtyřku, tak jsem si řikal, že to je hovadina, ale v článku to bylo pěkně vysvětleno, takže no problemo.
  • Trisska
    Mass Effect 3: Ostuda *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit