Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    Kratos se hlásí do boje o planetu Zemi!!!!!! *16* *16*



    It's time to kick ass
  • A hlavně Metacritics je ráj pro spamery a hatery a flamery, takže bych se uživatelským hodnocením moc neřídil.
    • Trol.diskuzni
      A hle ho, Leoš Marez dorazil *3*

      Mno jo, ale jestli to Amíci kosí na fórech a Metacritics o sto šest (aktuálně 2.5 hodnocení průměrně), tak co na to pak řekne zbytek světa?
      • Kdyby byl průměr tak kolem 5-6/10, tak bych to bral jako objektivní hodnocení, ale 2,5? To nedostane ani kdejaká žumpa.

        A co zbytek světa? Ta polovina, co si ME oblíbila, tak do toho na jisto půjde.
      • God-of-War
        Co řeknou? Hodí bobek na Mentálcritics a koupí si Massnej Effect
        • Trol.diskuzni
          Jsem na to tedy zvědavý...
          • God-of-War
            Tak předchozí díly maj jáký hodnocení? 80 až 90 procent? Fakt myslíš, že je těch 25 procent bude zajímat? I když dneska sou lidi všelijaký... Myslel sem to tak, že je snad napadne, kdo to hodnotí (idioti).
            • Trol.diskuzni
              Prodeje určitě budou, to nepochybně... Spíš mám na mysli všeobecný názor, který se časem na tuto hru utvoří. Jestli to nebude něco ve stylu SW:TOR.
  • kde jsou ty casy kdy jsem v diskuzich hledal odpovedi ke hram a zajimave postrehy hracu, to uz je nenavratne pryc, skoda - normalne bych zavedl pravidlo smazani nepodstatnych prispevku nebo aspon zakazal bych anonimni prispevky a stizil registraci na webu, to by aspon vymazalo polovinu hlupaku, ale to by zase snizilo sledovanost webu a redaktori by si nemohly honit triko kolik maji pod svim clankem komentaru
    • Ja jsem v diskuzich vzdycky hledal jen nepodstatne prispevky o nepodstatnych prispevcich.
    • a proc? zijeme v demokraticke zemi! Kazdy ma pravo vyjadrit svuj nAzor i kdyz je nesmysl
      • Trol.diskuzni
        přesunuto
      • Nerád to hovorím ale chlapec má pravdu , nikomu nemôžeš zakázať " byť debilom " . A ak by si takým osobám zamedzil v prejavovaní ich názorov nenázorov , tak sa stane to isté ako keď chceš useknúť hlavu hydre . Jednoho blbca sa zbavíš a na jeho miesto nastúpia dvaja ďalší a označia ťa za nácka/komunistu/satana pretože cenzuruješ " nepohodlné názory " *7*
    • A cos cekal za komentare pod hrou, ktera se da hrat az od patku?
      • proste se me jen postesklo po smysluplnejch prispevkach, ale po precteni komentaru k memu prispevku sem se aspon trochu usmal *3*
      • Co jsem se koukal tak např. na xzonu už je hra k dispozici dnes...
        • Nainstalovat si ji muzes ale hrat pujde az od patku.
        • Ano, ale zpristupnena pres online sluzbu bude az od patku (jak tu ostatne uz v diskusi padlo).
  • LoL TaKoVa CiPoViNa a ZaS SkOrO 1o :D
  • kolik vam za tu recenzi v EA dali ?
    • Tipujem pár kilo kvalitných klobás , jaterníc a krkrovičky z dobrej zabíjačky , bonboniéru alebo čokoládu a nejaké to vínečko poprípade domácu pálenku
      • Cahir
        Tak pánové, přiznejte se, jak to bylo, přijel Ray do Prahy, nebo jste za ním letěli do Kanady??
    • Trol.diskuzni
      Mně se líbí, jak se dost často dá už podle nicku poznat forma a kvalita příspěvku. *1*
      • Trololo
      • me nenaseres kamarade *14*
        • Trol.diskuzni
          To nemělo být myšleno tak, aby tě to naštvalo (se podívej na můj nick). *4*
      • Taky myslim. I kdyz ted ses nakej jinej... Tak at ti to vydrzi *3*
  • Znovu sa tu v diskusii rieši viac to aké mala hrať hra číselné hodnotenie , aké majú dnes hry číselné hodnotenie a aké mali hry číselné hodnotenie roku pána 1245 než konkrétne herné prvky alebo hra samotná , poprípade obsah recenzie . Ono by bolo fakt úžasné keby sa tá číselná známka jedného krásneho dňa nadrzovku zruší . To by ale asi nastala obrovská epidémia hromadných sebevrážd pretože život mnohých osôb by tak stratil asi zmysel *5*
    • Fallon
      Och bože milujem takéto pseudo inteligent príspevky. Keby,keby, keby mal by som tri chleby. Nezmysel, zrušením číselného hodnotenia by sa akurát zredukoval počet príspevkov nie ich obsah. Stále by tu boli "honiči" ospevujúci hru aj zato čo nespravila a ľudia ktorým sa proste nepáčila alebo majú nejaké "výtky", akurát by si nesťažovali na číselné hodnotenia ale na prehnane pozitívnu recenziu.

      Pointa: Nie je to o tom ,že niekomu vadí číslo 9 na konci recenzie. Ale o tom,že niekomu vadí čo to číslo symbolizuje. Glorifikuje a povznáša hru do nebeských výšin, pričom sama nie je schopná vytiahnuť päty za okraj mesta, to je to čo vadí nie ,že tam máme číslo "devat" *10*
    • "aké mala hrať hra číselné hodnotenie" oh bože čo som to len vyplodil *8* *8* *8*
  • Hra je boží, nic lepšího jsem nehrál, šlape jako hodinky, postavy jsou super, děj úžasný, herní mechanismy vyvážené, obtížnost adekvátní třetímu dílu, prostě jasných 10/10.

    Hra je na prd. Origin, potřetí to samé, proč po sobě střílí, když můžou zabít pouhou myšlenkou, dialogy jednocestné, přílišná koridorovost (udělejte vše, vyhrajete, jinak vyhrajete méně). Hra je spíše interaktivní film (místy ne nudně špatný) a v přestávkách na reklamu se může hrát. 0/10

    Hru jsem nehrál.
    • Kvantova Ondatra!
    • Hairy_Ass
      Páni kolegové, toto je jasný případ schizofrenie. Pošlete pacienta k doktoru Grünsteinovi. Ten ho už svými klystýry a chininem z té schizofrenie vyléčí! *1*
      • A hybaj polozit zivot za Cisare pana! :)
      • Erien
        Nemůžeš napsat, že je magor. Poloviční blázen, bych napsal
    • Ty bys mel mit spis prezdivku Legie :)
    • Trol.diskuzni
      Mohu se zeptat, jakou myšlenku dne tento příspěvek obsahuje?
      • jindra.veliky
        to bude shrnuti diskuze do jednoho komentare *4*
        • Trol.diskuzni
          No, odhadoval jsem to tak... Přesto mě komentář docela zaujal, tak jsem doufal, že je v něm třeba nějaká hlouběji položená rovina. *3*
  • By mě zajímalo proč nedostane trojka desítku jako dvojka, vždyť jen chválíte, má to všecko co parádní hra potřebuje, dokonce už i ten muťák (tím nemyslím, že ho potřebuje). Zo musí furt dostávat desítku blbý Fantasy RPG a ne poloRPG? Blbej Skyrim fakt, vždyť je to hnusný jak Majnkraft a zabugovanější než Rage....
    • Kriste pane, ty jsi primitiv. Nebudu ti to tady rozepisovat, sám moc dobře víš, co jsi napsal. Doufám, že je to naschvál, abys tu prudil lidi, jinak jsi ještě blbější, než tvoje debilní příspěvky.
    • Ja souhlasim. Neni mi jasne jak mohl Skyrim, ze svyma bugama ktere by vydaly na novou hru dostat 10 a todle jen 9. Je to sice vysoke cislo a urcite tam nejaky ten bug bude, ale v tedle recenzi se jen chvali a nejake chyby se tam nepisou. Nechci tu podnikat nejake vyboje tak se nebudu moc rozepisovat, jen mi proste neni jasne jak mohl megazabugovany skyrim dostat 10 a Mass Effect ve kterem sem ja osobne nikdy moc velke bugy nenasel dostal 9. Pripada mi to dost zvlastni...
      • No přesně tak, nevím co se to děje...
    • ale Skyrím desítku dostane, protože je to prostě Elder Scrolls a baoř CoD (vydané v době nového moderátorského týmu na games) prostě víc jak osm nedostane protože je to prostě CoD. Mě to sice může bejt fuk, já si to koupím, fanoušek už to má dávno předobjednaný ale k čemu ty recenze pak jsou, Netvrdim, že je devítka málo, ale tohle je fail....
      • Trol.diskuzni
        Zcela upřímně - mám naprosto stejný dojem. Proto se občas až přistihnu být v pozici někoho, kdo bere CoD daleko lépe než jiné vyhypované herní série, jelikož proti němu jsou zkrátka všichni, přestože si na žádnou ultraprogresi nehraje (alespoň jsem nic takového nezaregistroval).

        Naopak, jiné série (ME, AC, TES), které se kasají ultrainovativností, dopadají tak nějak velmi podobně jako to CoD (lehce s nadsázkou řečeno).
        • Ano přesně tak..
          Jinak jen chci dodat, že jsem opravdu velký milovník AC i ME, a může mi být jedno kolik to dostane, kdyby desítku nedostala prostě jiná hra kterou mají rádi v redakci. Recenze nemá být subjektivní, tedy to hodnocení. Vím, že se to objektivně zrecenzovat nedá když ho to prostě nebaví, ale měli by se prostě volit lidi, co to dokážou, ti kdo to to nebudou srovnávat s jinou, jejich oblíbenější sérií (zase TES, spíš Skyrím) a napíšou prostě jen o tý hře a tahle hra si desátku prostě zaslouží.
          Jo je to třetí, jsou tam některé věci ohrané, ale to platí i u Skyrimu!! Taky je pořád stejně zabugovanej, to je ohrané, engine stejnej a furt dělaj ty samý chyby. No Hellboy je snad jedinej kdo proti tomu něco napsal, takže palec nahorů, protože si myslim to samý...
          • Trol.diskuzni
            Co se hodnocení týče, již více než před rokem měl na to tady právě od Hellboye vyjít pikantní článek, na který dodnes čekám... Bohužel to pan Poláček pravděpodobně definitivně stopl (v podcastech se o tom dvakrát zmiňovali ve smyslu, že se tam něco potřebuje doladit / ne ve všem panuje názorová shoda). *9*
      • Recenze jsou preci proto, aby se hraci meli o cem bavit, proc ta a ta hra dostala malo a nebo hodne. Kupovat hry se podle nich neda, zabavny vetsinou taky moc nejsou, obrazek si clovek udela tak max. jak se libila hra recenzentovi... Bych recenze zrusil a zalozil casopis jen s clanky, rozhovory, reportazemi, historii her a dalsim nerecenznim obsahem, kdyby to slo :)
        • To je přece blbost, recenze jsou proto, aby hráčům co uvažují o prodeji vyvrátily nebo naopak potvrdily, zda koupit či ne. A tady o tom nevím, co si myslet, dost mě to zklamalo. Vím, že Lukáš byl vždycky nasranej když řikali, že dostal Skyrim deset proto, že je prostě milovník Scrolls, ale je to prostě tak.
          Hra se jim líbila, ale nemůže přece dostat deset, když to má Skyrim!!! *16*
          • A jak to takova recenze dokaze? Vzdyt recenzent nemuze udelat nic jinyho, nez ze napise, jak se mu libi hra z jeho pohledu, max. napise o zasadnich chybach hry, pokud tam jsou, ale to je tak vse. Jinak nemas sanci se z recenze dozvedet, jestli hra bude libit tobe. Muzes si to myslet, ale skutecne to zjistis, az kdyz si hru koupis a zahrajes.
            Proto kupuju hry az ve sleve, protoze ani z dema, ani z infa o hre, ani z recenzi se nikdy neda stopro vydedukovat, jak se bude libit tobe.
            • Muzes dejme tomu uvazovat v ramci nejakych her, ktere hodnotis (pises na ne recenze ty sam) a pomerujes si, tak tomuhle jsem dal tolik a tolik, tohle mi prijde lepsi, je spravny tomu dat o bodik vic. Jenze nic takovyho nemuzes delat, pokud ty hry recenzuji uplne jini lide :) Kazdy ma prece zcela jiny zebricek hodnot a bavi ho neco jineho.
            • No jasný ale tady je prostě jasně vidět, že když Skyrim má deset tohle musí mít míň.
    • Trol.diskuzni
      S posledním souvětím má pravdu, předsedo! *4*
  • Těm, co se tady diví nízkým hodnocením na MC od hráčstva, tak pro ně mám celkem jedno lehké vysvětlení.
    Holt existuje řada, evidentně početná komunita hráčů, kterým třeba vadí praktiky ea..
    1) nutnost originu (chceš hrát? tak si koukej za svoje peníze nainstalovat betu klienta, co nic neumí a nic nedává),
    2) modli se, aby jsi neměl technický problém, následně si na něj nestěžoval na foru a nedostal ban a s tím i ban na beta klient origin, co nic neumí - jenom otravuje, či-li měl zabanované nedejbože i ostatní hry,
    3) z původně kvalitní firmy / distributora se vyklubal klon activisionu, kde se vydávají nekvalitní polotovary (sorry ale BF3 jedním z nich byl, Syndicate to jenom stvrdil), které mají víc hype marketingu než hratelnosti (ale co, lidi to koupili - mission complete) na hráčstvo se hledá až na tom posledním místě,
    4) ........

    stále se divíte, že jsou hráči naštváni? jasně ME3 je totálně jasná volba (pro mě poslední hra od ea, co si kupuju) tyto firmy budou v nejbližších letech ještě více dolovat a recyklovat, ale z hlediska nějakého dlouhodobého plánu, jestli spotřebitelé dostanou rozum (alespoň ti pcčkáři), vznikne zde prostor pro nové hry / značky / comon Ubisoft, Valve, CDP !!!
    • A k autorovi recenze... uvádíte, že jste recenzovali PS3 verzi, přitom se v textu zmiňujete o monitoru. Tak teda jak? Obrazně řečeno, nebo vám ea poskytli nějakej ten melouch?
      • blixa
        PS3 se da připojit k monitoru.. Naštěstí, protože Pavel nemá doma televizi.. :)
        • Luke
          Nějak moc toho o mě víš! :)
  • smejki
    Rád bych se zeptal, jaká je struktura hry? Ucelená jako ME1, nebo spíše epizodní a rozkouskovaná jako ME2?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit