Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    ja to cekal :) ten podzim si tam dali minuly rok jen aby to nevypadalo tak daleko *3*
  • Doufam ze to nedopadne jako DA 2 to bych byl nastvany!!!
  • Sor ale je dobre ze to vyjde dyl klidne at to vyde as v listopadu 2012.
    Vsichni chcete hry kazdy rok novy dil to je blbost at se to radsi dela 5 let a pak chci ocekavat narez a ne nakou rychlokvasku to nesnasim.
    Ocekavam od ME 3 ze to bude narez de tam stim pribehem udelat takovejch silenejch zvratu ze se tesim jako malej kluk ale vydrzim diky kvalite!!
    • co takový episody k Half-life 2? na ně jsem čekali a kvalita nic moc :-)

      Jinak dobrá hra přijde, to ano, ale zdali to bude ME3 o tom mám pochyby.
    • Sdílím tvé nadšení, jen bych si dovolil podotknout, že by ti ruka neupadla, kdybys občas použil k oddělování vět čárky. A neplatí jen pro tebe, bohužel. *3*
  • MrSanta
    Není to úplně příjemná zpráva, ale na druhou stranu si rád počkám abych dostal po všech směrech kvalitní hru. A navíc se na nás valí SW:TOR a Skyrim. Obě hry mi sežerou určitě hodně herního času. Takže ten odklad se vlastně docela hodí.
  • Denied
    Pokud ten cas bude na hre poznat nevidim duvod proc by to nemohli jeste jednou odlozit *1*
    • MrSanta
      Hele, zas to nepřeháněj, jo. Jedno odložení bohatě stačí *1*
  • Amim
    Nebudu tu psát, jak mi to nevadí, protože to prostě ani nemůžu napsat. Jak já se na to těším! I když aspoň zbude víc času na středoškolskou odbornou činnost.
  • A sakra to vyjde možná zároveň se S.T.A.L.K.E.R. 2 to zas bude rozhodování *1*
    • rancor1223
      O tom pochybuju, spíš až příští rok na podzim..
  • rancor1223
    No stěžovat si nemůžu, podzim mam narvanej beztak dost (DeusEx3, Skyrim, BF3,..). Aspoň bude začátkem roku co hrát..!
    • IWKYN
      Tak pokud vyjde i to Dibalo (že), tak bych věděl o něčem na hraní ;) A jestli ne, tak budu furt smažit Skyrim, protože půl roku bude málo. ME mě nikdy nebavil...
  • velké + Bioware-u.. aj o viac ako rok to mohli posunúť, nech aspoň raz ukážu že niesú nenažrané prasce
  • Ale tak snad neva - aspon stihnu sjet 1+2 za parchanta, a pak jeste s vydanim trojky znova za dobraka pro pripomenuti a navazani : )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit