Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další piczovina na obzoru..
  • proč to uspěchat, rád si počkám, když se zato dostaví kvalita...ale třetímu dílu už moc nevěřim.
  • Ocelot23
    No já myslim ,že je jasný proč ..tenhle rok je to samej titul (Portal 2,bude další CoD,další Assassin,F3AR,Duke Nukem,BC3 a těch her ještě je...To by pak třeba ME3 nemusela být hrou roku :D Nevadí počkám bude to pecka
    • Tak CoD a nejspis i Assassin bude i pristi rok, a Dukea nebo FEARu se teda snad urcite nebali : )
      BC je onlineovka, a Portal zase UPLNE jina hra - a na tu hru roku asi jedina konkurence (?)
      Velky RPG by to letos prave chtelo, ne? Pokud je to kvuli strachu, tak mozna spis kvuli Skyrim?
      Nebo kdy jim ma vubec vyjit The Old Republic?
      • Cajk
        Velký RPG? Zaklínač 2?
        • Cha, Zaklínač na to nemá...drží ho jen ta hromada fanatických fanoušků, když se střízlivým pohledem kouknu na ty videa..hlavně ten boj, je to strašný, ale joo, někdo tomu říká..eh..jo, že je to - taktický. Naběhnout mezi pět lidí a pak běhat aby tě v ultrapomalosti netrefili mečem, fajné, v tomhle bych spíš věřil tomu Skyrimu..jako bez urážky, vím že tady si dává hodně lidí do toho zaklinače uplně strašný naděje...ale zase maj dobrej přístup k platícím zákazníkům, za to big up. RPG to možná bude fajn, ale na titul nějakýho "velkýho" rpg mu imho něco chybí, jasně, je to jen můj skromnej názor a neříkám, že nejsem jen třeba ovlivněnej tím, že víc nesympatickýho hrdiny jsem nikdy v životě neviděl, takže to kdyžtak neber jako ultra pravdu a jen to přejdi
          • rancor1223
            Přesně. Bojovej system v herním Zaklínači je co se vzhledu boje týče, zcela odpudivej a nemá vůbec nic společnýho s předlohou (ať už knižní nebo seriálovou)..

            A hra roku, Zaklínač 2? To snad ani nemůžete myslet vážně.. Podle mě tu jsou 3 jasný favoriti na hru roku a to Skyrim, Battlefield 3 a Portal 2 (možná i DeusEx3, ale z videíí vypadá "divně" tak nevim)
          • A když na to tak koukám, stejně jsem napsal blbost, to je fuk, stejně si to koupím a až pak si budu stěžovat
        • Zaklínač 2? RPG roku? :)
  • fanoušci páchají hromadné sebevraždy....
  • Nuž, ja si myslím, že je to len dobre, pretože to čo spravili s DA 2 bolo fakt na zaplakanie, takže možno sa poučili od toho tímu, ktorý pracoval na DA 2 a aspom, teda dúfam, že viac zapracujú na dokončení tejto cool trilógie.
  • *10* *10* *10* *10*
    • Nečerti se, buď rád, že se tím zvětšuje jistota, že ti výjde pořádná hra a na pahýl ala DA2, dobrej příběh, hra na hovínko...
      • KIMCID
        trošku mne to mrzí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit