Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevadí, stávají se i horší věci. Třeba by nám mohla ženská ve spánku uříznout pen.s a vyhodit ho oknem na ulici.
    • Amylee.Anderson
      Pro mě je stále horší ten Mass Effect :D
      • MrSanta
        Ehm, jak by tobě někdo mohl uříznout penis? Ty před náma něco tajíš? *1*
        • Amylee.Anderson
          Proto, říkam, že je pro mě horší ME, mě nemá co uříznout :D
    • *1* *1* *1*
  • Denied
    Pokud ten cas bude na hre poznat nevidim duvod proc by to nemohli jeste jednou odlozit *1*
    • MrSanta
      Hele, zas to nepřeháněj, jo. Jedno odložení bohatě stačí *1*
  • velké + Bioware-u.. aj o viac ako rok to mohli posunúť, nech aspoň raz ukážu že niesú nenažrané prasce
  • rancor1223
    No stěžovat si nemůžu, podzim mam narvanej beztak dost (DeusEx3, Skyrim, BF3,..). Aspoň bude začátkem roku co hrát..!
    • IWKYN
      Tak pokud vyjde i to Dibalo (že), tak bych věděl o něčem na hraní ;) A jestli ne, tak budu furt smažit Skyrim, protože půl roku bude málo. ME mě nikdy nebavil...
  • zx_spektrum
    Teď jen doufat, že to co v tom čase udělají bude součástí hry a ne až dodatečných DLC...
  • Doufam ze to nedopadne jako DA 2 to bych byl nastvany!!!
  • Zpoždění ME3 mi nevadí, jen doufám, že to nebude takový fail jako DA2. A také doufám, že nebude zase milión DLC za příplatek jako v ME2. Mohli by se také vrátit koncepčně k ME1, ME2 je hrozně zjednodušené oproti jedničce a moc akční, z RPG toho moc nezůstalo, jen kvalitní příběh. ALe vzhledem k tomu, jak Bioware upadá se asi nedá čekat, že by ME3 byla kvalitní hra :-(
    • To by mě zajímalo co ty si hulil za matroš.(bez úrážky).Jak můžeš říct že Bioware upadá?Když už nic jiného tak jedině prosperuje.DA2 žádný fail nebyl,byla to jedna z lepších her co jsem poslední dobu hrál.Neříkám že to překonalo DA:O,ale že by to byl fail?K ME2,hrál jsem oba díly,první jsem dohrál a byl jsem tolik unesený jak zpracováním tak příběhem.Pro mě to byla nejlepší hra co jsem do té doby hrál.DA:O,diablo,warcrafty a všechny tyhle tituly jsem hrál a ME je překonal.Avšak když jsem poprvé dohrál ME2,viděl jasně jak úrověn hry vystoupila ještě mnohem více.Nemohl jsem tomu uvěřit.A když vím že Bioware má nastarosti ME3 a tvrdí že odkládají hru,protože ji chtějí dopracovat k dokonalosti,srdce mě jen hřeje.Jinak kdyby jsi nevěděl co znamená RPG tak ti to připomenu:"Role Play Game".Už jenom to že vybířáš z množství dialogů a dostáváš podle toho paragon nebo renegade pointy,a tím vlastně tvoříš osobnost svého Sheparda je dostačující až až.Takže názor na odstranění nesmyslného invetáře,příjmutí více akčních prvků do ME2?Jedině dobře,navíc jak už bylo oznámeno tak Bioware to ve trojce chce vzít zlatou střední cestou,takže se ti i nějaká část inventáře a podobných blbůstech vrátí...Jediné zklamání co zatím pocitůji je oznámení že nebude česká lokalizace.Takže si na amatérský překlad budem muset ješte po vydání počkat.
  • fanoušci páchají hromadné sebevraždy....
  • Ocelot23
    No já myslim ,že je jasný proč ..tenhle rok je to samej titul (Portal 2,bude další CoD,další Assassin,F3AR,Duke Nukem,BC3 a těch her ještě je...To by pak třeba ME3 nemusela být hrou roku :D Nevadí počkám bude to pecka
    • Tak CoD a nejspis i Assassin bude i pristi rok, a Dukea nebo FEARu se teda snad urcite nebali : )
      BC je onlineovka, a Portal zase UPLNE jina hra - a na tu hru roku asi jedina konkurence (?)
      Velky RPG by to letos prave chtelo, ne? Pokud je to kvuli strachu, tak mozna spis kvuli Skyrim?
      Nebo kdy jim ma vubec vyjit The Old Republic?
      • Cajk
        Velký RPG? Zaklínač 2?
        • Cha, Zaklínač na to nemá...drží ho jen ta hromada fanatických fanoušků, když se střízlivým pohledem kouknu na ty videa..hlavně ten boj, je to strašný, ale joo, někdo tomu říká..eh..jo, že je to - taktický. Naběhnout mezi pět lidí a pak běhat aby tě v ultrapomalosti netrefili mečem, fajné, v tomhle bych spíš věřil tomu Skyrimu..jako bez urážky, vím že tady si dává hodně lidí do toho zaklinače uplně strašný naděje...ale zase maj dobrej přístup k platícím zákazníkům, za to big up. RPG to možná bude fajn, ale na titul nějakýho "velkýho" rpg mu imho něco chybí, jasně, je to jen můj skromnej názor a neříkám, že nejsem jen třeba ovlivněnej tím, že víc nesympatickýho hrdiny jsem nikdy v životě neviděl, takže to kdyžtak neber jako ultra pravdu a jen to přejdi
          • rancor1223
            Přesně. Bojovej system v herním Zaklínači je co se vzhledu boje týče, zcela odpudivej a nemá vůbec nic společnýho s předlohou (ať už knižní nebo seriálovou)..

            A hra roku, Zaklínač 2? To snad ani nemůžete myslet vážně.. Podle mě tu jsou 3 jasný favoriti na hru roku a to Skyrim, Battlefield 3 a Portal 2 (možná i DeusEx3, ale z videíí vypadá "divně" tak nevim)
          • A když na to tak koukám, stejně jsem napsal blbost, to je fuk, stejně si to koupím a až pak si budu stěžovat
        • Zaklínač 2? RPG roku? :)
  • MrSanta
    Není to úplně příjemná zpráva, ale na druhou stranu si rád počkám abych dostal po všech směrech kvalitní hru. A navíc se na nás valí SW:TOR a Skyrim. Obě hry mi sežerou určitě hodně herního času. Takže ten odklad se vlastně docela hodí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit