Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sor ale je dobre ze to vyjde dyl klidne at to vyde as v listopadu 2012.
    Vsichni chcete hry kazdy rok novy dil to je blbost at se to radsi dela 5 let a pak chci ocekavat narez a ne nakou rychlokvasku to nesnasim.
    Ocekavam od ME 3 ze to bude narez de tam stim pribehem udelat takovejch silenejch zvratu ze se tesim jako malej kluk ale vydrzim diky kvalite!!
    • co takový episody k Half-life 2? na ně jsem čekali a kvalita nic moc :-)

      Jinak dobrá hra přijde, to ano, ale zdali to bude ME3 o tom mám pochyby.
    • Sdílím tvé nadšení, jen bych si dovolil podotknout, že by ti ruka neupadla, kdybys občas použil k oddělování vět čárky. A neplatí jen pro tebe, bohužel. *3*
  • Dobře tak. Ladit a rozšiřovat. Ale s Facebookem ať jdou do háje *10*
    • To jo...jen aby to neskončilo nějak otevřeně a nakonec sis nemusel dokoupit DLC...to by byla solidní podpásovka...jinak ČEŠI!!! *1*
      • Face co? s DLC nas*** To je jako bych si koupil auto bez dveří a pak si ty dveře musel dokoupit? Dnešní svět je opravdu postavený na hlavu.
  • Já tyhle překlepy standartně dělám a jen proto, že píšu z paměti všema prstama. Kdo z vás to dokáže? Při té rychlosti nemáš čas myslet na gramatiku.
    • vy jste teda frajeři. celkem by mě zajímalo, jak jste přišli na to, že gramticky nemotorný jsem tu já? Jen jsem se zastal jednoho uživatele. A asociace osobnosti s přezdívkou ... to je taky sranda, jenom mě irituje jak jednoduše to spojujete a jak vás to ovlivnuje. Já tu nikoho slovně nenapadl až do jisté chvíle, kdy už mi to bylo jedno.

      O vás to ale říká dost.
    • No je pravda, že člověk by se měl snažit počet chyb minimalizovat zpětnou kontrolou apod., ale zase je pravda, že pokud někdo už nějaký ten překlep udělá (a přiznejme si, kdo někdy nějaký neudělal ať psaním na klávesnici, mobilu nebo na papír, prostě stane se), tak reakce typu cituji: "...sem fakt chodí tlupa negramotných 13 letých hip-hoperů..." je dost přehnaná a vypovídá spíš něco o egu reagujícího než o intelektu a schopnostech chybujícího. Navíc takováhle reakce automaticky v dotyčném vyvolá obranný mechanismy a místo uznání chyby spíš se začne bránit, takže bych když už apeloval na to, aby si pisatelé příspěvky po sobě četli a zároveň aby se korektoři zamysleli nad formulací upozorněn.
      • Spis nez o "egu reagujiciho" bych rek o zoufalosti. To musi bejt HODNE zoufaly ego.
        Teda jsou pripady kdy si taky musim rejpnout ("sprava" je teda blba, no), ale shoda PsP obcas ulitne snad skoro kazdymu.
        Upozornovat na to muze fakt jen chudak, co asi krom ty cestiny nic moc neovlada, tak prece musi svoje zakladni znalosti poradne prodat : )

        Ale kokota se teda po ty jeho blitce nahore zastavat nebudu. A just nebudu!! : D
        • hm.... nadávat někomu protože vyjádří svůj názor, aniž je v problému jakkoliv zainteresován... a ještě se zminovat o egu. To slovo ego si klidně používej, tvá inteligence na nic víc nestačí
    • Amylee.Anderson
      My máme ve škole předmět na psaní všemi deseti a výuka zahrnuje i to, že po sobě opravujeme chyby. Tak nemachruj, že to umíš. Prd umíš :D
      • no slečínko asi jistě víš, že taková činnost sebou zkrátka nese zvýšené procento chybovosti. Nebo jsi dokonalá bohyně, narodila ses, prošla jsi si základním stupněm vzdělávacího školního systému a je nepřijatelné, abys provedla omyl? Já vím co asi potřebuješ, ale psát to tady raději nebudu.
        • Amylee.Anderson
          Jen mi řekni, co potřebuju, třeba se přiučim. Ale ty si očividně nepobral co píšu. Porozumět psanému textu je dneska ztracená dovednost. Já chtěla říct, že nás učej koukat na monitor - vydíš co píšeš a tudíž vidíš i chybu. Metoda deseti prst má dva účely - rychlost a bezchybnost.
    • MrSanta
      Sice nevím co máš na mysli tím "z paměti všema prstama", ale já taky píšu všemi deseti a nevidím žádný problém v hlídání gramatiky. Samozřejmě taky napíšu kolikrát naprosté kraviny, protože jsem lempl a o nastudování dávno zapomenutých pravidel pravopisu několik let akorát planě mluvím.
      Ono taky neškodí si to sobě přečíst, než člověk klikne na čudlík Odeslat.
      Edit: Zayl mě předběhnul. Datluje mu to rychleji.
    • Zayl
      No a? Si myslíš že zbytek z nás to datluje ukazovákem levé ruky nebo co? Normální lidi si to po sobě přečtou než stisknou "odeslat". Někdy to zkus.
      • Drom
        jak se muzes hadat s clovekem, co ma nick: kok*t *1* ?
        • Zayl
          Někdo si ráno vaří kávu, já si dávám k snídani blba.
          • MrSanta
            A nemáš problémy ho strávit? *1*
        • Zajímavé příspěvky, myslím že bysme se mohli přesunout od problému gramatiky a překlepům, které se tu dělají a zaměřit se na Vaši inteligenci, která mi dle vyšich příspěvků přijde velmi pokleslá, až zoufalá :-)
          • Rika trotl s nickem Kokot, co podle vlastnich slov neuhlida gramatiku kvuli psani vsemi deseti? : D
            No hezky ses sam pojmenoval - nikdo pak uz asi nebude mit co dodat, ze..
            • Drom
              vite co je nejlepsi? ze slovo "kok*t" nemuzu jako registrovany uzivatel napsat (cenzurovano) a neregistrovany muze
  • *10* *10* *10* *10*
    • Nečerti se, buď rád, že se tím zvětšuje jistota, že ti výjde pořádná hra a na pahýl ala DA2, dobrej příběh, hra na hovínko...
      • KIMCID
        trošku mne to mrzí
  • Nuž, ja si myslím, že je to len dobre, pretože to čo spravili s DA 2 bolo fakt na zaplakanie, takže možno sa poučili od toho tímu, ktorý pracoval na DA 2 a aspom, teda dúfam, že viac zapracujú na dokončení tejto cool trilógie.
  • proč to uspěchat, rád si počkám, když se zato dostaví kvalita...ale třetímu dílu už moc nevěřim.
  • Další piczovina na obzoru..
  • Ale tak snad neva - aspon stihnu sjet 1+2 za parchanta, a pak jeste s vydanim trojky znova za dobraka pro pripomenuti a navazani : )
  • A sakra to vyjde možná zároveň se S.T.A.L.K.E.R. 2 to zas bude rozhodování *1*
    • rancor1223
      O tom pochybuju, spíš až příští rok na podzim..
  • Amim
    Nebudu tu psát, jak mi to nevadí, protože to prostě ani nemůžu napsat. Jak já se na to těším! I když aspoň zbude víc času na středoškolskou odbornou činnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit