Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    trošku mne to mrzí
  • Amylee.Anderson
    Já musím souhlasit s "milostpanem", protože co tu někteří dokáží napsat (co se týče pravopisu) tak to je až na infarkt.
  • Amylee.Anderson
    Pro mě je stále horší ten Mass Effect :D
  • *1* *1* *1*
  • No tak pardóóón vážený milostpane, že jsem se osral v písmenku. A dík za titul 13 letého hip-hopera. Snad se dnes večer nebudeš obracet v posteli a myslet na tu "ledovou" hrůzu co jsi tu videl. *3*
  • život je krátkej.
  • Nevadí, stávají se i horší věci. Třeba by nám mohla ženská ve spánku uříznout pen.s a vyhodit ho oknem na ulici.
  • Snad -Zpráva- a -ledy hnuly-...led...rod mužský neživotný...sem fakt chodí tlupa negramotných 13 letých hip-hoperů...
  • No skoro jsem dostal infarkt. Když to bude lokalizovaný tak jim to odpustím. Ale docela se bojím o trojku po posledním DLC. Po šedém prostředníkovy ( které bylo fantastické DLC ) to bylo strašné zklamání. *10*
  • Parádní správa. Ať konec trilogie opravdu stojí za to! Asi videli, že hráči nejsou z narychlo zbouchnutého DA2 příliš nadšeni, tak se ledy hnuli *4*
  • To jo...jen aby to neskončilo nějak otevřeně a nakonec sis nemusel dokoupit DLC...to by byla solidní podpásovka...jinak ČEŠI!!! *1*
  • Dobře tak. Ladit a rozšiřovat. Ale s Facebookem ať jdou do háje *10*
  • Já chtěl zase pomalu rozjet jedničku, *9* *9* *9* hezky pomalu vychutnávat, pak dvojku...a rovnou na to nalajznout trojku...no tak si to sjedu dvakrát zase no *1*
  • *9* *9* *9* *9*
  • MrSanta
    Hele, zas to nepřeháněj, jo. Jedno odložení bohatě stačí *1*
  • co takový episody k Half-life 2? na ně jsem čekali a kvalita nic moc :-)

    Jinak dobrá hra přijde, to ano, ale zdali to bude ME3 o tom mám pochyby.
  • Sdílím tvé nadšení, jen bych si dovolil podotknout, že by ti ruka neupadla, kdybys občas použil k oddělování vět čárky. A neplatí jen pro tebe, bohužel. *3*
  • Drom
    ja to cekal :) ten podzim si tam dali minuly rok jen aby to nevypadalo tak daleko *3*
  • Doufam ze to nedopadne jako DA 2 to bych byl nastvany!!!
  • Sor ale je dobre ze to vyjde dyl klidne at to vyde as v listopadu 2012.
    Vsichni chcete hry kazdy rok novy dil to je blbost at se to radsi dela 5 let a pak chci ocekavat narez a ne nakou rychlokvasku to nesnasim.
    Ocekavam od ME 3 ze to bude narez de tam stim pribehem udelat takovejch silenejch zvratu ze se tesim jako malej kluk ale vydrzim diky kvalite!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit