Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Casey Hudson se zdál bejt takovej sympaťák, ale tenhle žvást mu tak docela nevěřím...
  • Teď jsem si procházel starší informace o ME3 a o Protheanovi jako členovi týmu se vědělo (respektive neplánovaně unikla informace) už před více než 9ti měsíci! Dokonce se tou dobou objevil v popisu předobjednávky Sběratelské edice (jen na cca hodinu, pak byl text změněn) jako bonusové DLC - takže už před 3/4 rokem měli v BioWare jasno, že půjde o DLC, že bude zdarma v CE a pro ostatní placený.
    Navíc tou dobou unikly i první přepisy scénáře a také první nahrávky jeho dabingu. Jo a samozřejmě jsem taky narazil na spoustu reakcí zástupců BioWare, kteří cokoliv týkající se živého protheana a navíc ve formě DLC popírali, ale to na bioware fóru není nic nového a probíhá to tak u každého "leaku" .. často zapírají ještě i den před tím, než danou věc oficiálně oznámí..holt mají své kalendáře, kterých se drží zuby nehty :)

    No ale abych to shrnul - BioWare už na From Ashes aktivně dělali (a měli rozhodnuto, že půjde o DLC) minimálně třičtvrtě roku, takže kecy jako že validace hry trvá 2 měsíce a tak teď měli 2 měsíce na dělaní neplánového DLC si můžou strčit do řitního otvoru.
    Kdyby to udělali jako v případě Zaeeda/Shale (tedy zdarma pro všechny originální = nebazarové hry), tak neřeknu ani ň, ale takhle je to k zblití
    • Jo nebo Catwoman u Batmana.
    • A ještě jedna NEPOTVRZENÁ (a ani přímo nevyvrácená - když na to někdo z BioWare reagoval, tak napsal, že nemůže nic prozradit, ale že to možná není moc daleko od pravdy) informace/spekulace - Prothean možná bude i v "základním" Mass Effect 3 (třeba ho objevíme v rámci nějakého questu), ale jako člena týmu ho budeme moct mít pouze v DLC.
      • Hairy_Ass
        To zní celkem rozumněji než, jak se to jeví teď, alespoň bychom měli jistotu, že jeho silná role v příběhu zůstane tak jako tak zachována. Takže jsem snížil svoji naštvanost o 50%, pokud je to tedy pravda. *3*
    • Takže dlc s protheanem bude normálně součástí zběratelky? nebo je potřeba koupit zběratelku v předobědnávce
      • DLC From Ashes s protheanem bude součástí sběratelské edice. Pokud si koupíte normální edici, musíte za něj doplatit. V předobjednávkách získáte akorát nějaké zbraně či brnění.
      • Hmm, myslím že to není vázané na "předobjednávky", ale čiště na Sběratelskou edici. Takže pokud se ti podaří koupit CE i po vydání hry (což nebude nic lehkého vzhledem k tomu, že předobjednávky už jsou prakticky všude vyčerpány), tak by mělo obsahovat kód pro zaregistrování/stažení From Ashes DLC
        • SE sehnáním ME 2 zběratelky nebyl problém tak snad to pujde i s trojkou
  • Lawliet
    Co na to říct novej trend se mi taky nelíbí ale nenadělám nic *7*
    • Zkus bojkot. Nekupuj hru ani DLC. Už to naštvalo celkem dost lidí, jestli bude opravdu hodně, tak se s tím budou muset něco dělat.

      http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&feature=g-u-u&context=G236e7f9FUAAAAAAAAAA
    • Už jenom to mluvení znamená, že s tím něco děláš. Výsledkem je tento článek.
      • Lawliet
        jo máš pravdu to jsem toho teda nadělal.. *3*

        PS:bojkot není špatný napad ikdyž se dost lidi nenajde ja osobně to asi taky koupím v nějakém bargainu.. ten mulťák mě docela chytl..
  • MarekTV
    Byli by se řídit Poláky a jejich zaklínačskou taktikou :) takhle se hýčkají fanoušci! Koupil jsem si oba díly, a byť druhej díl nerozjedu zrovna nejlíp, nadávat na tu hru nemůžu. Dostat obrovskej patch zadarmo, který nejen opravuje, chyby, ale i přidává něco málo obsahu navíc...EA by teď měl se sklopenou hlavou šoupat nohama.

    Ale abych jen nehanil, třeba k druhému Mass Effectu vyšlo něco málo výborných DLCček. Nejlepší byl asi Lair of the Shadowbroker. Supr zápletka, dobrá akce, lokace, 2 bossfighty (a soulož s Liarou)...Tady jsem rozhodně nelitoval svých peněz, které jsem poslal na účet EA. Vlastně i Arrival nebyl vůbec špatný, jsem zvědav, jestli mě budou Batariani v trojce mít rádi :)
    • smejki
      a četl jsi úplný závěr článku? Oni to zas tak svatě naplánované neměli.
      • Ten závěr se mi moc nezdá. Vývoj a dění okolo Zaklínače 2 jsem celkem pečlivě sledoval a vývojáři mnohokrát říkali, že žádné placené DLC nebudou - že se tomuto trendu chtějí vyloženě vyhnout.
        Zmínili jen něco jako, že nějaký opravdu velký přídavek by mohl být zpoplatněn, ale že o ničem takovém není rozhodnuto.
        Co se těch DLC, které vydali, týče (specifické podle prodejce), tak u nich došlo ke změně snad jen v tom, že původně měly opravdu zůstat jako exkluzivní, ale nakonec je společně s patchem zpřístupnili všem.

        To jsou ale samozřejmě jen informace, které vypouštěli zaměstnanci CD Projektu, žádní interní informace nemám, takže to možná bylo trochu jinak, ale z mého pohledu neudělal CD Projekt nic jinak než původně slíbil (naopak udělal ještě i některé kroky vůči hráčům/fanouškům navíc)
        • CD projekt jenom lezl fanouškům do zadku, samozřejmě, že to chtěli zpoplatnit.
          • MarekTV
            Nakonec ale nezpoplatnili, takže nám úspěšně vlezli do zadku a já je odtud rozhodně vyhánět nebudu :)
        • *žádné interní
    • Lawliet
      přesně o něčem takovém viz text "Mass Effect a Dragon Age: historie DLC ve hrách od BioWare" jsme diskutovali nepletuli se a nejsme koukám sami.. *7*

      PS:hrajete někdo multiplayer demička? *1*
      • Mayuri12
        ME 3 multiplayer je perfektní (až na ten systém odemikání) takže ano já ho hraju každou chvíli.
        • Lawliet
          si mě přidej "Emoraper" *1* ten systém odemykaní je fakt na houby ale doufejme že to bude nemoc pouze demíčka ani za boha nemužu odemčít turian soldiera *9* jinak taky jsem si už na ten ME3 multák taky zvykl ikdyž jsem si ho kdysi ani nedokázal představit že by to mohlo fungovat
          • Mayuri12
            OK až zjistím jak to funguje tak si tě přidám.
            moje přezdívka Genkishi666
            PS: Mě chybí turian a drell a za boha si nemůžu drella odemčít.
            PS 2 jakou hraješ obtížnost doufám že né gold ta je zabijácká *1*
            • Lawliet
              mě vyhovuje stříbrná ale když jsme měli dobrej tým tak jsem si zahrál celkem dlouho i v goldu *1* jsem čuměl ..
    • no Arrival byl hodne spatny hlavne svoji nelogicnosti...uvest do pohybu pomoci motoru asteroid, ktery by dokazal znicit mass branu ? a za tak relativne kratkou dobu a s tim, ze si nikdo nevsiml ze se tam nachazi ,,tajna,, zakladna ?? To proste bylo uplne cele spatne a absurdni. To by stejne dobre mohlo nekoho napadnout nalozit kamion plny vybusnin s tim, ze se mu podari znicit temelin.
  • Už si nepamatuju jak, ale ty helmičky ze zátek jsem nějákym způsobem v tý jejich síti aktivoval a určitě jsem si žádný imperialistický nápoje kupovat nemusel...
    • Úplně na začátku šlo jedním kódem zaktivovat všechny bonusy. Takže pár kódů bylo po fórech a všichni aktivovali jak vzteklí. Ale pak změnili systém aktivace a jeden kód pak šlo opravdu použíi pouze na jeden bonus.
  • Ringwraith
    Já už se k tomu nebudu nějak rozepisovat, protože už jsem to dost řešil v článku k ME3 DLC.

    Jen jsem rád, že to řeší a upozorňují na to i ostatní.
    • Jenom dotaz -nic osobního- máš něco konkrétního proti ME serii nebo ti vadí vskutku otřesná politika EA co se týka DLC
      • Ringwraith
        Proti samotné sérii ME nic nemám.

        Trojku určitě hrát nebudu, to po projití dema vím naprosto jistě, ale pokud někdo samotnou hru má rád, tak mu to neberu.
        • Co se ti zdá na demu tak špatného oproti předchozím dílům? Pokud jsi ale předchozí díli nehrál tak to chápu.
          • Ringwraith
            Nebudu to moc rozvádět, ale gameplay mě nezaujal a některý prvky hry mi přišly vyloženě nedobrý.

            Ale to je pouze můj osobní názor.
            • No říkam takže jsi předchozí díly nehrál já stejně nechápu ty lidi co si koupí trojku a nehráli předchozí díly neznalost postav prostředí a všeho ostatního se postarají o okleštění zážitku na polovinu.
  • DLC nejsou nic jineho, nez pridavky pro fanatiky, kteri se nesmirili s tim, ze hru dohrali a je konec. Osobne bych si je nikdy nekoupil, ale to je hodne dano tim, ze hry uz nejsou takovy zazitek, jako byval rekneme kolem roku 98 ( cest vyjimkam ). A opravdu to neni nostalgii ani vekem :/
    • Vlastne jedno mam - BFBC2 Vietnam. Priznavam, ze to byla vyborna koupe :)
      • Ringwraith
        Souhlas. BFBC2 Vietnam mám taky. Koupil jsem to spolu s BC2, které mě vyšlo 7,5€ a Vietnam asi 13€.

        Taky nelituju. Vietnam mě bavil víc než původní hra.
        • taky taky ^^ neuveritelna atmosfera. Co bych dal za Vietnam pro BC3. Za to bych klidne zaplatil jako za puvodni hru.

          Jinak DLC jako takovy neodsuzuju. Beru to jako takovej kompromis mezi "zavdecit se fanouskum" a "vydelat jeste neco navic" ( samozrejme, kdyz to neni vytvoreny jeste pred vydanim puvodni hry, ale na zaklade ohlasu ).
          • Ringwraith
            Já bych řekl, že většina DLC je bohužel "vydelat jeste mnohem navic za každou cenu"...

            Jinak ano, Vietnam to vyhrál atmosférou. A já se klidně přiznám, ale u mě i tím, že byl mírně lehčí k hraní... zbraně přesnější, sniperky lehčí k míření a trefování, vrtulník mnohem lehčí k ovládání. A to mě bavilo... v normál BC2 bych snipera do ruky nevzal, ale ve Vietnamu sem tam jo... v normál BC2 jsem raději nechával pilotování zkušenějším, ve Vietnamu jsem klidně lítal sám.
            • To je pravda, zbrane tim jak tam byly lehci, tak byly i zabavnejsi a melo to vic takovej arkadovej nadech :) Kazdopadne snad jeste v zadny jiny hre jsem jeste na publicu nevidel, ze by lidi dokazali tak spolupracovat ve 32 lidech jako ve Vietnamu. Asi to zeleny peklo lidi dokazalo na tu chvili vzdycky tak spojit :)
  • A jako vždy si lidi nechávají doslova s*** na hlavu s úsměvem. Kdy si konečně lidi řeknou ,,A dost, tohle překročilo mez únosnosti?" a vyrazí na celém sětě cinkat klíčemi do ulic s hesly jako ,,Žádná DLC!" nebo ,,1200 Kč za 3 hodiny zábavy není fér!".
  • dřív jsem kvalitní gamesky s chutí nakoupil a byl jsem šťastnej, že je můžu mít vystavený na poličce. chtěl jsem hru mít projitou a řádně jí poznat než stihne vyjít datadisk. dneska už jsem ochoten platit jen za MMO kde dochází za ty peníze alepoň ke konstatním updatům a dalšímu rozvoji hy (jak jsem byl nadšen po relogu do riftu po 4 patchích když jsem viděl toho nového osahu a odlazení hry).
    dnes je u mě efekt dlc takový, že si řeknu, že si hru zahraju až vyjdou všechny dlc a postupně o ní uplně ztratím zájem a nakonec nemám ani chuť jí hledat na internetu a stahovat...ano dlc jsou tak otravná a urážející záležitost, že nejen mě, ale i mé přátelé odrazují často i od toho, abysme hru byť i "pirátili" - ass efekt tak znám jen ze screenshotů a ve výsledku ani nestojím o víc...
    • Asharak
      Přesně tak... ale teď mám trochu dilema... chci si zaplatit DA:O ale když o tom přemýšlím, tak nebudu mít DLC *13* zaty se mi nechce platit *10* a zas kopuit to do poličky je trochu nefér, páč bych si rád prošel originál hru *16*
      • MrSanta
        Můžeš koupit na Steamu Dragon Age: Origins Ultimate Editon - ta obsahuje všechny DLC i datadisk. Akorát je bez češtiny.
        • Asharak
          A má to každá ultimate edice ? Resp. z obchodu krabice? Čeština se dá stáhnout ne jinak? By bylo super *4*
          • MrSanta
            U nás se krabicovka ultimátky neprodává. Musel bys jí objednat v zahraničí. I krabicová Dragon Age: Origins Ultimate Edition obsahuje všechny DLC a datadisk. Jak je to s vnucením češtiny do ní nevím. "Legálně" by čeština snad ani k volnému stažení být neměla, protože je oficiální a je volitelná normálně při instalaci.
  • Mě nejvíc zaráží, že někde (v Americe *7* ) jsou ty předměty exkluzivně pro nějakého prodejce a zbytek světa si je "musí" dokoupit, já se bez přídavnýho brnění obejdu, ale stejně. Ale přiznávám, že Blood Dragon Armor v ME2 se mi moc líbilo a používala jsem ho pořád místo zbroje N7. *5*
    V tomhle ohledu se mi líbí DaO, tam si můžete hromadu parádních věcí stáhnout zadarmo z nexusu (a věci tam bývají mnohem lepší než ty oficiální, placené). Ať žijou modeři! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit