Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c
    podla mna DLC su sice v niektorych pripadoch zaujimave a celkom spestria hru, ale na druhej strane nepridaju nic bez coho by si clovek nevedel uzit uz i povodnu vydanu hru, ktora bola a je aj bez DLC skvela, ME ci ME2 aj DA 1 aj 2 aj ten BG2 :) pre mna zostanu poriadne DLC iba Datadisky k hram, pretoze tie priniesly nejaky novy pribeh, priniesli vylepsenia (ovladanie, grafika, gui) a hlavne rozsirily hru niekedy aj o pekny kus BG2: TOB (skvely datadisk) Arcania 4 Fall of Setariff (skvely pripad, ked datadisk iba vsetko do..be, uz i na tak nie celkom podarenej povodnej hre). Na zaver len tolko, ze radsej by som bol, keby vydali len datadisky k hram, ale svet ekonomiky je neuprosny a skratka firmy si aj takymto sposobom zarabaju a je to asi pre nich aj viac pohodlne, ale nemyslim, ze je tomu tak aj v pripade vecsiny hracov - aspon ja si to tak myslim
  • Mne v Mafii II chýba DLC, kde by všetcia chodili nahý a zbierali by sa časopisy s oblečením.
  • Zvláštní jsou ty vylepšení zbraní/zbrojí anebo rovnou nová výbava která se automaticky přidá hráči po zakoupení.Že to vůbec někdo kupuje to moc nechápu.
    Ta hra je snad moc obtížná,že je potřeba dodat si do hry často nejlepší věc která je ihned k použití?To je opravdu komické.Ta hra je v základu nějak vybalancována a přidáním super věci navíc to ztrácí to kouzlo a soutěživost která je hnacím motorem
    Pro firmu super jsou to platící cvoci (tak nějak jím určitě tajně říkají),ale že jich je tolik?To je zoufalé.Chtěl bych vidět pro zajímavost geografické,věkové atd. rozdělení uživatelů kteří si stahují takové "vylepšující" DLC. Zajímalo by mně jak by to vypadalo.
    • Většina těchto "vylepšujících" DLC přidává jen o fous lepší equip než ten co má hráč od začátku a celkem rychle ho pak ve hře zavrhne a koupí si lepší (Kingdom of Amalur), případně jsou to serepatičky typu accesories kterých je ve hře nedostatek ale nemají žadné "godlike" staty (Dragon Age). Nebo jiné skiny postav, zbraní, etc (Mass effect 2). Nicméně faktem zůstává, že se jedná jen a pouze o ždímání peněz :-)
    • Jako by ty hry dneska nebyly uz tak dost lehke.V podstate jsou takoveto DLC forma cheatu,za kterou si hrac zaplati.
  • Nejhorší co se DLC týče je stejně Civlization V *16*
  • Ja je delim jen na 2 typy: na nic a na ho**
    • *15* *15* *15* *7* palec nahoru brachu
    • Chtěl jsem napsat přesně tuhle větu, ale byl jsi rychlejší. Tak jen palec nahoru : )
    • Náhodou k Mass Effectu 2 bylo pár zajímavých DLC,hlavně Lair of the Shadow Broker za ty peníze i stál.
    • Výstižné :)
  • A nejlepší je, že některé DLC nejsou určeny pro náš trh, pod kouzelnou záminkou z "technických důvodů" :)
    Třeba právě Lair of the Shadow Broker nebo Arrival. Na Pc se to dá vyřešit celkem snadno, ale třeba na Xboxu je to už celkem problém. Tam něšlo žádné DLC pro ME2. A to ani ta, která jsou zdarma, což už považuji za podraz největší.
    Doufám, že se to nebude u ME3 opakovat.
    • MrSanta
      U ME3 se to opakovat nebude, jelikož ME3 lokalizaci nemá. Celé to bylo kvůli oficiální lokalizaci, jak píše Marek.
      • Na Xboxu ME2 nebyl rozhodně lokalizovaný, proto to vůbec nechápu. Nejdou stáhnout ani ta DLC, která byla zdarma k cerberus network.
        • MrSanta
          Aj sorry, nějak jsem si neuvědomil, že mluvíš o X360 verzi.
    • Ten technický důvod je, že neobsahují českou lokalizaci, ale základní hra ano. A proto by si zákazník stěžoval, že má nějednou kus hry anglicky. Aby předešli stížnostem či žalobám, tak prostě a jednoduše tyto nelokalizované DLC z "technických důvodů" nejsou určeny pro daný region. Co se Xbox týče, neznám situaci, ale slyšel jsem hodně stížností na nabídku Xbox Live.
  • Clanek takovy na pul cesty, kazdopadne shrnute slo napsat: "Ano velmi casto delaji vydavatele z hracu debily, ktery chteji pouze oskubat o kazdy dolar (euro). Kazdy to vi a bude jeste hur, bohuzel..."
    • Ano, místo pěti odstavcu tři věty, které to vystihují uplně přesně. Palec
  • MidnighT91
    Z věty "vytržený kus hry prodávaný zvlášť" se mi chce brečet...
    • Proč?
      • Protože pravda bolí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit