Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ME:A jsem nahrál .. 66 hodin.. dokončil jsem tuto hru, dohrál jsem všechny questy.. proč? bavilo mě to. neurazila mě, ale ani nenechala nesmazatelnou stopu jako ME2.. hru jsem dohrál.. a zapoměl na ni. Pořád čtu články, jak to bylo špatně načasováno, moc kritiky, atd atd.. EA a Bioware vypustili skvělé hry.. Mass effect 1+2, Dragon age 1+2, pak pustili Mass Effect 3, který prostě byl sice epický, ale konec zcela nedotažený, zmatený - jako by jim docházel virtuální inkoust a potřebovali to nějak domrvit.. Dragon age Inquisition mám, ale po prvních pár questech jsem to odložil na ažpak.. nebaví mě..
    a pak přišlo MEA.. může se EA divit, že dostalo hodně kritiky? každý se na to těšil, chtěli jsme si spravit chut po DA3 a ME3.. a dostali jsme průměrnou hru, s podprůměrným příběhem .. vymluovat se můžou, ale zničili výborný herní universum a zabili tak další pokračování..
    • Dragon Age II rozhodně nebyla skvělá hra.
  • Proč se vymlouvají na to, že v době vydání vyšly jiné hry ? :D Vždyť Horizon: Zero Dawn a Nier byly ještě větší s*ačky než Andromeda :D 
    • Veskoslav
      Hulíš nebo bereš i něco ostřejšího?
    • iSpirit
      umři trolle
  • Johnny
    Jak se pořád snaží na něco vymluvit.. xD xD roztomilé
  • Jez3vec
    Podle nedávné studii bylo zjištěno, že pokud je hra v jádře dobrá, tak nějaké bugy hráčům zase tak nevadí. Parádním příkladem je například Skyrim. Tady kromě přestřelek nebylo nic extra. Grafika průměr, příběh byl otřesný, postavy zapomenutelné a navíc tam nebyl pocit výběru v rozhovorech, skoro vždy byly 2 možné odpovědi: sarkasticky nebo vážně (ale nikdy to nemělo dopad na výsledek konverzace.

    Takže si klidně brečte, zabili jste dobrou značku.

  • CRYPT
    Kdyz zabrouzdam v pameti zpatky do minulosti, tak tusim v roce 2011 jsem poprve hral Mass Effect 2. Ta serie mne kompletne minula a proto, kdyz jsem dohral ME2, byl jsem fakt odvarenej. Jeden z nejlepsich hernich zazitku co jsem zazil. Naprosto fantasticky soundtrack, paradni voice acting, story-line, skveli companioni i kdyz ta grafika uz byla i te dobe vydani zastarala (predpokladam, kvuli konzolim). Kazdopadne potom jsem rozehral ME1, ktere sice na mne neudelalo takovy WoW efekt, ale hra byla spickova. No kazdopadne potom jsme netrpelive ocekaval ME3 a uprimne bylo to velike zklamani oproti prvnim dvou dilum. Pamatuji si, jak EAware slibovalo, ze clovek, ktery zustal verny jedne zenske postave a bude mit vztah i v ME3 s tou samou, bude odmnenen, nejakou specialitou... Leda h@vno... Nic jsme nedostali. Dokonce ani Tali nemela odkryty oblicej, krome jednoho screenshotu co jsem videl kdesi na internetu, ze pokud mate fotku Tali v loznici na stolecku, je tam rozmazana pixelovita cernovlasa kraska(asi). Co se tyce zakonceni, no ne ze bych vylozene pindal, ale cekal jsem uprimne trochu vic, vzhledem k tomu, ze Commander Shepard byl proste Epic Hero. 


    Kazdopadne cela tato trilogie mne presvedcila jit do nejdrazsi digitalni edice, uz ani nvm kolik jsme za to dal. Protoze jsem si rikal, sakra proc ne, ME je srdcovka... Andromeda prisla.... Andromeda odesla... Jedno z nejvetsich zklamani v mem hernim ja, co jsem zazil (Jeste COD BO2, to byla facka a plivnuti do tvare, vzhledem k tomu, jak jsem miloval Black Ops 1... Jeste v dobach, kdy jsem COD hraval). Ono vlastni prvni sok byl, kdyz jsem videl prvni trailer pred releasem ME Andromedy a misto epickeho hudebniho doprovodu na pozadi hrala nejaka tupa s**cka, ktera se v te same dobe porad a porad dokola a dokola omylala v radiich a nemela absolutne nic spolecneho s ME, nebo nejak podkreslovala atmosferu. To byl opravdu sok. Puvodne jsem doufal, ze vzhledem k tomu, ze Andromeda ma bezet na Frostbite Enginu, tak jsem vzhledem k tomu, co dokazalo vykouzlit DICE s grafikou v Battlefield serii, ze by nas mohla oslnit "fotorealisticka" grafika a ME by dostalo uplne novy rozmer. Bohuzel jsme dostali neslanou nemastnou mimicky utrpnou slataninu, kde mame spousta leseb, gayu, cernochy, hipstery a dalsi nespecifikovatelne zivocisne druhy spadajici do homo sapiens sapiens (perhaps?) a samozrejme jak jsme zvykli tak i mimozemske rasy... Kterych ovsem ubylo oproti puvodni trilogii. Kazdopadne po par hodinach hrani, pribeh byl vylozene s**cka, opravdu, type, klisovite dialogy, pritom ta mimika a sklebeni postav, opravdu lahudka. Hudebni doprovod absolutne slava... Jedinne + co se mi libilo, bylo to vozitko. Mako (nejsem si jist nazvem ted) se mi v ME1 moc libilo a prozkoumavani neznamych planet bylo skvele na odreagovani. Vim ze hodne lidi pindalo, ze je to nebavilo, ja si to kazdopadne uzival. MP jsem hral parkrat, na rychlou odreagovacku proc ne, ale jinak naprosta nuda.


    Pro skarohlidy a high-minded diskutery, mam nahrano v Andromede 33 hodin... Naposledy jsem hru zapl v listopadu minuleho roku. Nemam ani silu ani chut hru hrat. Dokonce nemam tusim ani battlepacky nebo jak se to jmenuje ze hry povybirany a otevreny.

  • jack
    Úspěšný člověk prý většinou dokáže přehlížet své chyby a rychle se otrepat z neúspěchu. Nebo vymyslet krásnou vymluvu, proč se mu něco nepovedlo. Přeji sérii MA hodně úspěchu ;-).
  • NEkromanT
    Jojo, načasování. Chtělo to načasovat tak, aby hra nevyšla tak rok před tím, než byla doopravdy dokončená.
  • iSpirit
    Mass Effect dle mého nikdy nebyla moc povedené série, první díl ušel, pak jsem to nemohl vystát, ale Dragon Age 1 a 2 jsou naopak povedené hry, jednička je navíc krásná evoluce iso her, čili bych si rád zahrál nový Dragon Age ve stylu jedničky. Hlavně se už vyserte na open -world, na otazníčky. Udělejte mapu na které se bude cestovat z lokace do lokace, na mapě krásně promyšlené lokace, nechte taktický souboják  a lidi vám urvou ruce. Jen škoda, že se to ho pod EA nikdy nedočkáme.
  • Jinými slovy, kdyby nevyšly ty další hry, tak by se mnozí hráči nechali napálit. jen by na to přišli o něco později. 
  • KrPa
    se divim, ze to nehodili na Putina
    • i586
      Nebo na Trumpa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit