Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra byla absolutní odpad... není divu že bioware radši rezignovali na tvorbu příběhových her s dobrými postavami, nápaditým prostředím, promakanými dialogy a lore a radši dělají trash anthem...
    poslední hry od bioware jsou vše spíše šedý průměr.... ME 3 tak 7/10, DA II tak 4/10, DA I (docela ušlo ale taky žádné terno) 7/10, Andromeda 2/10--- prostě úpadek jak hrom. Hlavně ovšem samozřejmě na agitky čas je, to je hlavní, hra už pak tak důležitá není, nkdyž se vývoj předem zafinancuje ze správných míst...
    • flash789
      A dalsi co to nehral, achjo:)
      • ale hrál chlapše... asi tak 7 hodin, pak adios musel jsem toho nechat abych se nezeblil...
        • flash789
          Kdyztak pane, preci jen jsem uz soulozil kdyz se tvoji rodice jeste neznali. :)

          7 hodin je malo, musi vic, pak prijd:) A zbytecne me nestvi, vim ze nejsi takovy blb.

          • CRYPT
            Soulozeni s rukou, ktere nejspis praktikujes dodnes se nepocita. Btw Ocividne ne kazdy ma nervy se nutit do hry, ktera je naprosty odpad vic nez par hodin. To mozna ty praktikujes 40+ hodin v necem co te vubec nebavi
          • TheGGG
            Nevím kolik ti je budulínku ale pokud tě bavila androm.da tak máš vkus jako pětiletý a tak se k tobě budu i chovat. Sedm hodin hraní odpadu je víc než dost na to abych poznal fail roku. 
          • Já zvládl 12 hodin, pak to šlo z disku. Nuda, stupidní dialogy, bugy kam se člověk podíval, prostě těžká ostuda proti předchozí sérii. To, že se ti to jako jednomu z padesáti libilo neznamená, že to je slušná hra.
          • Já zvládl 12 hodin, pak to šlo z disku. Nuda, stupidní dialogy, bugy kam se člověk podíval, prostě těžká ostuda proti předchozí sérii. To, že se ti to jako jednomu z padesáti libilo neznamená, že to je slušná hra.
            • flash789
              Proste do te doby dokud si to nezahrajete tak nemaji vase nazory z internetu zadny vyznam.  Kdo ma vetsi narok tvrdit jestli to je nebo neni blba hra? Ten co hral par hodin nebo ten co hral 100.  Kdyz vas to nebavilo je lepsi mlcet. Ono to tak vetsinou byva, kdyz pet monteru spravuje rozvodnu a jen jeden s tim ma vetsi praxi, tak ty ostatni radsi mlci a podavaji naradi. Priste se naucte tuhle formulaci. Me to nebavilo, takze jsem to moc nehral a nemuzu to posoudit jako celek. Nikdo vas pak nebude podezrivat ze kecate a pusobi to lip nez hate na zaklade peti hodin ve hre, a navic, coz je dalsi plus, budete pusobit seriozne a duveryhodne.
            • Jack1947
              Ty bugy taky neznamenali že je má hned každej, nojo holt ne každej je zvyklej hrát průměrné až nadprůměrné hry 😉 ale hezké že si každý pamatuje kdy to přesně vypl a smazal 😀
              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                haha, přesně.
                V diskuzích všeobecně platí pravidlo, že když někdo prohlásí "Hrál jsem to X hodin a pak jsem to vypnul a smazal, protože bugy, nuda, atd." tak to v reálu znamená "Hru jsem nehrál, ale viděl jsem nějaké videa na Youtube, což považuji za skoro to samé jako kdybych tu hru pár hodin hrál."
    • Jack1947
      Odpad to nebyl jenom prostě hráči ME čekali něco více než nudnější vatu, pokus o offline mmo , on ani nebyl nijak zajímavý scénář příběhu a záporák taky nic moc potom to technické zpracování a málo vyžití.
      • to vše co jsi vyjmenoval je důvodem proč je to ODPAD
        • Jack1947
          Ne to je tím že očekávaání byla přehnaná zhlediska toho že se mělo jednat o pokračování. Navíc po updatech a doladění ta hra byla na nějakých 7/10 jen to nebyl Mass Effect ale odpad taky ne hodně dobrých  věcí se bylo s těmi špatnými. Nadprůměrná hra.
          • pleteš se, ta hra byla podprůměrna... navíc mě je buřt jaká je hra po updatech po půl roce, recenzuje se produkt který je na pultech ve dne vydání...

            i po opatchování zůstávají otřesní companioni, hloupoučký příběh, tuny plot holes, nudný gameplay, nudný grind, nudné mise, slabý voice acting, vše prostě podprůměr...

            • Derp_1337
              "ta hra byla podprůměrna... a i po opatchování zůstávají otřesní companioni, hloupoučký příběh, tuny
              plot holes, nudný gameplay, nudný grind, nudné mise, slabý voice acting,
              vše prostě podprůměr
              "

              Strašně se mi líbí, jak člověk, který hru nehrál, má tak pefektní přehled, v jakém stavu byla hra v den vydání a v jakém stavu byla půl roku po vydání různých patchů.

              ^ Tohle je typické čecháčství! Prakticky každý divák "rozumí" hokeji/fotbalu mnohem lépe než samotní rozhodčí/trenéři/hráči, a to vše navzdory tomu, že daný sport většinou nikdy nehráli a veškeré jejich "ohromné" zkušenosti pocházejí pouze z toho, jak viděli pár zápasů v televizi...
              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Čecháčství taky je jít s aktuální vlnou a nadávat na něco, hrůza protože to říká každej tak je to prostě pravda!
            • tomasrippl
              Teď v tuhle chvíli se pleteš ty, jestli je to odpad nebo není je individuální náhled, ale s tímhle souhlasím vic s tebou, není to jen hodně očekávané ale i pokažený od začátku. Námět je velice zdařilý ale tam úspěch taky končí.
            • Thyrmael

              Plus MP s mini-mapami a minimální podporou po vydání. Pokud pomineme grafický update a lepší pohyb a krytí, vše ostatní bylo lepší v MP ME3. Po konzolovém vzoru zase žádný textový chat, žádné nové úkoly, nudní protivníci. Kdyby zkopírovali do nové grafiky předchozí verzi, bylo by to lepší.

              A samozřejmě EA nepodporuje mody, takže nový obsah se v budoucnu asi očekávat nedá.

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                No měli by to brát jako ponaučení a ne se jen vymlouvat je vidět že téhle firmě po tom co padla pod ignorantskou EA ujel už dávno vlak, takže ehm kde že si zahraji nějakou další space operu ? 😐
  • Rejsek
    V současnosti se bohužel čím dál víc vytrácí dobrá vlastnost pokorně držet hubu, když něco pokazím.  
  • radim.zaty
    Neuspěla, protože to byla průměrná hra. 
  • walltar
    Načasování... jako že si měli dát načas a hru udělat pořádně?
  • karlman.hajsky
    Když je hra dobrá a je to známá značka, které si každý všimne tak může vyjít kdykoliv. Načasování si strčte za klobouk. 🙂
  • KIMCID
    No je hezké že žijí ve snu že to bylo načasováním.Ale jen hráči vědí že to byla bídná hra.
  • Carnage666

    No zrovna Dragon Age Inquisition mě vůbec nebavilo, tohle mě aspoň udrželo k tomu to dohrát. Tady na games to DAI dostalo 9/10 snad a do teď nechápu jak je to možný. Koupil jsem to nedávno že to zkusim protože nebylo co hrát a už to nestálo tolik a po 4 hodinách to lětělo z disku... nuda, příběh divnej a celkově mě nezajímal, nedokázal jsem se ani trochu vžít do postavy a osud ostatních lidí a toho světa tam mi byl naprosto lhostejný. Vyhozený peníze a konzolovitost z toho smrděla na sto honů, když sem zapojil gamepad hrálo se to hned jinak a líp. U Andromedy nebyl příběh žádná hitparáda ale aspoň combat system byl docela zábavnej a až na ksichty pěkná grafika díky frostbite enginu ale jako plnohodnotnej díl Mass Effectu to pohořelo no a následná nepodpora dalších příběhových přídavků ze strany EA byla pěkná rána pod pás, nas*at od EA si nic nekoupim už. Celej ten slavnej Anthem si můžou strčit tam kam slunce nesvítí.


    A to nemluvim o to, že EA neni schopnej pořešit to že jejich dlc se nestáhnou a hra se nespustí dokud si neudělam vyjímku v antiviru...

  • flash789
    Hmm, me se Andromeda libila. Zadna extaze, ale bavilo me to.

    Internet v dnesni dobe udela z prdu hromadu h*ven raz dva.

    • Veskoslav
      Akorát, že tady se snažili z hromady hoven udělat nablýskané menu.
      • flash789
        Chces me presvedcovat ze se mi to nelibilo? To nemysis vazne:)
        • Veskoslav
          To si vyčetl kde? Různí lidé, různé preference. Co je pro většinu sra*ka, může být pro jiné zajímavá hra.
  • Veskoslav
    Sebereflexe nula.....

    Důvody?

    1. Nejhorší díl série. Nejtrapnější příběh, nejvíce mizerná posádka, kdy kromě Turianky to stále za "vyliž"....Nejvíce protivná Asarijka v historii, hlavní posádku "dvojčat" raději zalít do betonu a ten beton hodin na nepřítele, udělalo by to větší službu...

    2. Vedlejší mise naprostý opruz, nudné, stále dokola se opakující kraviny.

    3. Mrtvý svět a systém krytí. Systém schopností a systém postupného odemykání jednotlivých zbrojí, zbraní atd.


  • triptich
    "Nier, Nioh, Horizon a Zelda všechny vyšly v okně MEA, a každá z nich dělá něco lépe než MEA.."
    pravda, pravda. snáď sa z toho poučili a... aha, počkať, anthem 😀 tak si počkáme a uvidíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit