Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..a ťápání o grafice taky moc neberu, u takových firem už je to dnes nepsaný standard. V MA1 měl Shepard na hubě snad jen 5 polygonu a vše co z ní vyšlo, jsem mu žral i s navijákem *1* (což nic nemění na tom, že na tu dobu to byl grafický skvost)
  • Ah, zase to moderni slovo "kralikarna". Pekne se nam to rozmohlo, asi to zacnu upalovat hlavy palkou.
  • Lukyz
    Mass Effect: Inquisition *7*
    Tak tohle může max. mile překvapit, jelikož moje očekávání jsou na bodu mrazu.
    Uvidíme po vydání, třebas se v BW poučili.
  • Mass effect je srdcovka, ale sestupna tendence kvality pokračuje. Totalně to smrdí nudným Iquisition, kde musíte strávit hdiny nudným grindováním a rubáním ve sterilním světě a pak s vidinou posunu v příběhu (to, co mne v MA vždycky nejvíc bavilo) se konečně pustíte do příběhové mise.. ..a ono hovno, jen tupá výplň, aby se neřeklo - bohužel tu vidím mezi řádky stejný model!..zlatý MA1..tam byl alespoň ten pocit, že jde o všechno a vždycky to posadilo na prd*l i na stařičkém notebooku v probdělých nocích na kolejní kralikárně *14* ..asi už jsme rozmazlení. Hlavně že to bude v 190K *12*
  • Už se nemůžu dočkat dalšího mistrovské dílo od BioWare. Což jako vždy bude.
  • Nemám moc rád, když někdo nadává na hru předtím než vyjde, ale musim přiznat, že se fakt bojim, že by to mohlo dopadnout přesně takhle :( Prosím, ať to nedopadne takhle...
  • Morraw
    Z každým dalším vydaným trailerem a informacemi, mě to spíše odpuzuje. A nejsme jediní. Kvalita ME her byla spíše sestupná. Jestli tohle chcou ještě říznout Inquisition, tak to potěš.
    Jde vidět, že všichni schopní lidi už jim asi odešli, ptže příběhem to vypadá jako recyklace předchozích dílů.

    Jestli je tedy někdo tímto trailerem nabuzený, tak by mě zajímalo proč.
  • No to bude prů*er... *13*

    DA:I nepředvedla úspěšný model, DA:I předvedla kupu hnoje..

    Takže tu bude další ničím nezajímavá tupá veselá omalovánková rubačka vycpaná zbytečným craftingem a skenováním čehokoliv v obrovských prázdných lokacích. A mizerný herecký výkony voskových figurín s mrtvýma skleněnýma očima..

    Mass Effeck je mrtvý. Ať žje Mass Effect!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit