Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvl to je zase kvalitní názor. O příběhu nikdo nic neví. A tady kolega na základě vedlejší planety je schopnej odhadnout kvalitu a zábavnost hlavní příběhové linky.
    Na základě 10 vteřinového záběru skenování rostliny(jen tak mimochodem jak crafting, tak sbírání věcí bylo v DAI dobrovolný) už vidí několika hodinový grind.

    Hlavně že si můžeme zanadávat že ?
  • Já si zas nemůžu vybavit na Inquisition jedinou dobrou věc.
  • no právě že zatím jsem neviděl žádný náznak dobrého příběhu...už teď tam jsou divné nelogické věci, a to na čem staví mě jako solidní základ k vytvoření dobrého příběhu nepřijde... po shlédnutí toho posledního videa to spíš vypadá, že místo zažrání do příběhu, budeme hodiny grindovat materiály... ty souboje taky vypadají zatím spíše jak z nějakého MMO plného přebarvených částicových efektů... Pro mě zatím asi jediná pozitivní zpráva ohledně MEA je, že používají Frostbite, protože ten parádně pracuje s nasvětlením, takže graficky to vypadá dobře...
  • Magister_Peditum
    Koukám, že při tvorbě té šéfky gangu BioWare okopírovalo Ariu z ME2 a 3, a jen změnilo rasu. *15* Jinak mě to zatím teda moc nevzalo. Doufám že potenciál zcela nové galaxie vytěží hra lépe.
  • Nepamatuji se, že by zrovna Inquisition byla špatná hra, zde například dostala solidní devítku. Spíš taková... nezapamatovatelná. Nicméně to, že jednomu se to nebude líbit neznamená, že dalším tisícům také.
  • Když vezmeš stěžejní koncept ze špatný hry, tak to dobře dopadnout nemůže.
  • TheGGG
    protože me1 nebyla arkáda
  • TheGGG
    všichni maj překladače, proto všichni i alieni "mluví" anglicky...
  • Jo to je asi pravda. Někdo to psal v debatě k jinému článku. Jestli to tak je tak to problém není. Dík za připomínku.
    No pak asi nějak přeloží i nové rasy. Já na tohle ve hře nenarazil. Aby to bylo vysvětleno tak to mám stále zřejmě chybně zaryté v paměti.

    Lodě ano ale ve videu jsou ty známy rasy všude. Na loď nenarveš celou kolonii ale jen její nějaký vzorek.
  • Staré hry mám rád. ME 1 - 2 také a 3 jen jako akci. I když od 2 dílu mě vadilo to dobro / zlo. Tak amatérský systém...Chtělo by to jako v aktuálním Tyranny nebo bez systému jako v Zaklínači kde NPC reagují dle tvého jednání a nemáš v kapse metr vlastního dobra.

    No a mrzí mě to jak to upadá. Navíc když vidíme, že hra pro všechny nemusí mít zcela hloupá a může být v řadě věcí lepší. Zaklínač 3 to ukázal.
  • Kompost
    na to sa da len: *facepalm*
  • Prostě to přiznej, nelíbí se ti styl her od Bioware, ale koupnout si musíš.
  • Tak teda nevím, ale přijde mi, že sem jeden z mála, kterej je z toho zatím nadšenej. Předchozí díly jsem hrál několikrát a DA:I taky a teda nevim kde všichni až tak moc vidíte podobnost s DA:I.
    Možná z informací vydaných Biowarem, ale z tohohle gameplaye mi to teda moc nepřijde...
    Mimiku obličejů nechci moc rozebírat, prostě to není to nejlepší, ale ani nejhorší. Grafika mi přijde krásná a svět bude dozajista rozmanitý, stejně jako souboje.
    A hlavně co mě upoutalo na předchozích dílech byl hlavně příběh o kterým zatím nevíme zhola nic, ale i tak myslim že bude epickej!... *5*
  • A nebude to tím, že tam přiletěli na těch obřích lodích, které byly skoro v každém videu? Možná že v kodexu ME je nějaká zmínka, že pro překlad slouží nějaký překladač, už si to moc nepamatuji. Ale co by člověk čekal od scifárny, že? :)
  • A co teda se od té hry čeká? Spousta lidí říkala, že chce jedničku, ale mnohem větší a propracovanější. Zatím to na mě tak působí, tak proč je to špatně? Stejně v celé původní trilogii hrál prim příběh a celkové universum.
  • To, že si vzali jistý koncept z jiné hry znamená, že bude špatná? No, je dobře, že člověk pozná kvality celé hry z krátkého videa.
  • To předvádí hru nějaký Ind, že tam hraje za Indku?

    Zvláštní, že tam jsou stejné rasy jako v ME 1 - 3 a opět nečekaně mluví anglicky *1*
    BioWare od kdysi propracovaných RPG ustupuje k Ubilol stylu kde aplikuje stejnou šablonu neustále dokola. Mega hrdina, jasné dobro / zlo a politicky korektní + nasává to momentální trendy. Viz crafting který bude zřejmě zbytečný ve velkém měřítku. Bohatě stačí pár vylepšení zbraně které má smysl.

    Aby z toho nevylezlo Další nelogické Dragon Age: I kde bojovnice s velkým zadkem v upnutém brnění přemítá nad osudem světa...
  • inquisition model je jasne videt, to naprosto staci
  • Kompost
    je vzdy sranda sledovat jak sa tu hatuju hry ktore este ani niesu vonku. je to jedno, vacsina diskutujucich by dobru hru nespoznala aj keby ich kusla do zadku. bez ohladu na to jak tento titul nakoniec dopadne...
  • Mám pro tebe jedno slovo: Minecraft. Lidi milujou craft. Že nás dva craft spíš štve, to nikoho nezajímá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit