Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trojka je po skvely dvojce docela sok, tak radsi nemej moc velky ocekavani :) Akorat Citadela dlc za neco stala...
  • Co to je střebám?
  • hlavně že ty na základě stejného množství informací víš, že to tak nebude - kolego :) já nenadávám, pouze vyjadřuji své obavy... ;) méně emocí a více zamyslení nad tím co čteš...
  • Magister_Peditum
    Nevšiml jsem si, že by dvojka chtěla s Kreiou nějak šokovat. To už spíš s minulostí Exile. Každopádně se příběh snažil zbourat to rozdělení na světlo a tmu, což je jinak ve SW dogma. Jednička měla jediný originální prvek, že hlavní postava je současně i záporák, ale jinak to byla obšlehlá story z první trilogie, včetně Impéria, "Hvězdy smrti", "Mistrem Yodou", "Malým sokolem" a "R2-D2". Vždyť i závěrečná scéna je kopie závěru ep. IV. Mimochodem BioWare později recyklovali děj v prvním ME.
  • Magister_Peditum
    Nemyslím krajinku, ale charaktery...
  • Co se škádlívá, rádo se mívá *3*
  • Hmmm, tak oni ten Mass Effect asi vazne pos*rou...
  • Femto
    No, záleží kdy jsi to hrál, já to hrál před dvěma roky podruhé a jednička opravdu z toho vyšla jako hra pro děti oproti dvojce. Před druhým zahráním jsem tvrdil něco podobného jako ty. Jedi Outcast jsem samozřejmě hrál, Jedi Academy i kvůli skvělému multáku a combatu považuji za nejlepší ze série, ale příběhově mě otravovaly všechny díly. Ještě zpátky ke Kotor. Dvojka Kotor je daleko více hluboká, není to triviální příběh ala Bioware, ale jde to i do hloubky, je tam i mírný přesah po filozofické stránce. Dle mého výborná záležitost.
  • a je to tu...drizzt a witcher...nerozlucna dvojica v kazdej diskusii...
  • porovnávám KOTOR1 a 2 a docházím k uplně jiným závěrům než ty. Příběh Kotor1 byl dle mého mnohem lepší a originálnější. Nevím co dospělého bylo na příběhu Kotor 2. Jedničce se podařilo šokovat s identitou Revana, dvojka se snažilo šokovat s identitou Kreii, ale alespoň na mě to nefungoval, působilo to uměle a jako pokus napodobit jedničku. Zatímco příběh jedničky si pamatuju dodnes (Star Forge, Rakata, HK-47), tak ze dvojky už si nemapatuju skoro nic.

    A za nejlepší SW hru nejspíš dodnes považuju Jedi Outcast
    http://store.steampowered.com/app/6030/?l=czech
  • je to ten samy vesmir se stejnymi fyzikalnimi zakony, se stejnym pomernym zastoupenim jednotlivych prvku...bude to vypadat stejne ;]
  • Femto
    to je sice fakt, že je to někde jinde, ale je to pouze trailer. Těžko soudit, když člověk neviděl gameplay, na druhou stranu mám v něho důvěru. člověk co vytvořil MGS2, čili jednu z nejlepších her historie, by neměl mít problém uvést na trh další pecku.
  • Femto
    Tak trošku růžové brýle, ne? Příběhy Bioware nebyly nikdy zázračné. Jen si porovnej Kotor 1 a Kotor 2. Obsidian vytvořil dospělou Star Wars věc, je to jedna z mála věcí z toho universa, která se dá opravdu označit za dospělou, mnohem dospělejší než jakýkoliv film či jiná hra. Vlastně mě nenapadá lepší Star Wars zpracovaní než Kotor 2. Máte nějaký tip? Kotor 1 je pak v oblasti story naprostá pytlovina pro děcka. Jade Empire o ničem. Mass Effect vykradačka a guláš všemožných knih a filmů a prezentováno jako soap opera znovu pro děti. Ok, BG se dá, hlavně dvojka je docela zajímává, ale že bych si z toho sedl na zadek? Dragon Age škoda mluvit, jednička je hodně dobrá hra, bavila mě i dvojka, ale např. jednička je naprostý příběhový brak, dvojka by mohla být příběhově Ok, kdyby to bylo dodělané, připadalo mi to, že ta hra měla být ještě tak rok a půl ve vývoji.
  • Fordzy
    Létající potrat je přesná definice tvé existence. *15*
  • Zrzzek
    Vypadá to "jen" na evoluci. Škoda. Čekal jsem větší WOW...
  • Kojima dělá pokračování Witchera 3? Alespoň podle toho létajícího potratu v tom videu...
  • TheGGG
    sry, viděl jsem Kojimův trailer a toto už na mě nepůsobí vůbec zajímavě, až trochu střebám Mistra Kojimu, možná se podívám na tuto zápaďáckou scifi taškařici...
  • hry Bioware vždycky stály na kvalitním příběhu, postavách, questech, lore, světu. DAI bylo už jen čiré zoufalství, slabý odlesk někdejší slávy bioware: nudný lore, nudné vedlejší postavy, nudné questy, nudný příběh, filler content (spousta prázdné vaty misto obsahu), nudné boje. Jde to s nimo od desíti k pěti. Dokonce ani většinu toho lore nebyli schopni namluvit a člověk to musel číst v codexu, většina dialogů byla stupidní. Proto moc nevěřím, že ME bude o moc lepší
  • ALVERON: Mně se líbilo cestování v čase v hradě templářů, to bylo docela hezký.
  • Tak včera jsem dojel dvojku a pokračujeme :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit