Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • absolútny súhlas s recenziou, ja osobne by som bol ešte prísnejší v bodovaní, ale chápem okolnosti okolo tej sedmičky, Janko dobrá a odvážna recenzia
  • Tak to ještě chvíli můžu v klidu vydržet ve Wildlands.
  • Nevím co autorovy recenze přijde za dobrý souborový systém, pro mne po předchozích dílech největší mínus. Systém krytí o ničem, ano postava se přicucne ke všemu, a dokonce dokáže střílet nad krytem, ale nedejbože pokud chce někdo střílet zpoza krytu na jedné ze stran. Mě snad skoro vždy postava vyběhne ven. Rozhodně bych si ani zdaleka netroufl přirovnat hru ke GoW, kde šlo především o kvalitní systém krytí, což zde nárožní od předchozích ME chybí.
    • Ale mame prece jetpack jako Bobba Fett...
  • Mam odehráno asi 5 hodin a zatím mě to baví, souhlasim že ty animace obličejů jsou opravdu ostuda ,ale akce mě baví a příběh mě zatím zajímá. Planeta vypadá hezky a s Roverem se jezdí parádně. Akorát teda ty ženský vypadají hrozně *1* nelíbila se mi už Asarijka v předchozí trilogii, ale oproti PeeBee je to královna krásy...až budu mít full tak vytvořim vlastního Rydera tak snad bude vypadat normálně a když ne tak holt default, jen je škoda že nelze třeba jen upravit toho defaultního.

    PS: Alespoň bude Andromeda 2 lepší.
  • Takže přestřelky baví, to by MP mohl být ještě povedenější a návykovější než v ME3. Nezbývá než počkat až do něj přibude další obsah a na nějakou tu rozumnou cenovku a hurá do toho.
    • Toť otázka..
      Přestřelky v ME3 sem si neskutečně užíval, jak single na Insanity, tak skoro tisíc hodin mulťáku.
      Přestřelky v Andromedě mě fakt nebaví. Ani mulťák.
      (a to nepočítám ten naprosto zbytečnej bordel okolo - skily, crafting, strike teamy)
  • a to sem se tak těšil
    • Ale tak zase špatná hra to být nemusí, jen si z ní zkrátka nesedneme na zadek.
  • prilejem trošku do ohňa... enjoy *15* *2* *1*

    https://pbs.twimg.com/media/C7XPeGWXQAE7U98.jpg:large
  • Hnisavec
    nové Bioware hry sú úplny opak skvelých bethesdích RPG hier. A to je veľmi veľmi zlé. Vo Fallout si môžte urobiť ceckatú blondýnu s červenými perami a modrými očami. Môžete vyzabíjať NPCčká a ich telá ešte rozstrielat na zemi na cucky vrátané detí. Sidequesty sú zábavné, premyslené a pútavé, častokrát viac ako main quest. Do hry pridávajú vždy masívny datadisk.

    Bioware RPG je multiplayer dlc mikrotransakcia grind MMO stupídny slniečkový príbeh s LGBT agitkou.Vesmírny gender homo šmolkovia bojujúci jednou lodkou proti invázii alienov za záchranu sveta planéty.
    • Oni bojujou proti invazi alienov? Ja doufal ze budou bojovat proti "patriarchy". *5*
      • Hnisavec
        tak v prvom rade bojujú proti prirodzenej ženskej sexualite a proti bielemu mužovi...
  • Pořád se tu řeší mimka obličejů, ale jsem jediný, komu připadá, že mají všechny postavy krátké nohy? Asi jako Paklíč z pevnosti Boyard.

    Jinak v recenzi se uvádí nudná těžba z prvního dílu, ale to otravné skenování planet a vypouštění těžebních sond bylo ve dvojce
    • Jo,maji usekle nohy.Nekteri vic,jini mene.Treba Liam ma hodne kratke nohy.
    • Jack1947
      Ta nuda už tam byla čekal jsem že se mrknu na více planet ale ne dali se jen těžit *7*
  • Holldir
    Zajímavé komentáře...když někdo nazve konec dvojky strašným je fakt mentál. Jednička měla nejkratší, ale njezajímavější děj avšak bylo tam prostě moc vycpávek a natahování děje narozdíl od dalších dvou dílů. Každý měl něco dobrýho a něco špatnýho, ale vesměs jsem fanda kterej by hodnotil mass effect serii jako 8/10. Velké mínus měly u mě v celé serii účesy které byly velice špatné

    A zaráží mě názory mnohých tak jako názor samotného autora recenze. Co jste čekali od čtvrtého dílu? Příběh trilogie jako celek byl epický v důsledku konce veškerého života. Epičtější (je originální) děj být prostě nemůže. Nějaké bitky v jiné galaxii tento námět nikdy nemohou překonat ať už je scénář napsanej jakkoliv....Takže každej kdo čekal, že to bude epické stejně jaqko trilogie tak je najivní hlupák. Každý kdo se nad tím zamyslel musel vědět, že děj se bude týkat jen nějakýho příběhu někde tamhle kdovíkde...ano může být zajímavej, ale rozhodně nebude tak poutavej i kdyby byl sebelepší. Takže příběh je asi takovej jakej jsem já očekával a lepší by mohl sice krapet být, ale pořád je to jen rutinní zápletka kterou už kdekdo zná a viděl jinde. Přijdou cestovatelé, obránci se brání a vzniká boj o nový svět...originalita nikde. Ale nic jiného se čekat prostě nedalo

    Když neexistuje možnost vytvoření lepšího nebo stejně epického děje tak je přece jen logickým krokem zaopatřit hru náplastí na toto prázdné místo. je to přesně tak jak se dalo čekat takže recenze kde se kritizuje děj je naprosto falešná a nemístná. Jak kdyby autor článku ani nikdy trilogii nehrál

    Nemůžete soudit děj jako špatný v porovnání s trilogií. To prostě nejde. Tohle je něco úplně jiného a s trilogií to nemá společného téměř nic. Jedná se o zcela novou hru z tohoto světa týkající se rutinního děje někde jinde a v jiné době. Shledávat v této hře děj jako hlavním tahounem je asi to samý jako shledávat děj tím hlavním ve hře call of duty MW. Když toto porovnám přijde mi děj mnohonásobně zajímavější a potavější jen s občasnými nedostatky
    • To jako vážně?!? ÚČESY? Jsi debilní?
    • Holldir
      Koukám, že jste všichni hráli už andromedu. Nebo tak moc věříte tý recenzi? Nejednou jsem viděl, že recenze nebyla tak úplně přesná. Autor může mít jinej názor než jiní...Jak kvalitní je ten děj posoudím sám až to budu hrát
      • Jack1947
        Hráli a dohráli protože dle slov některých bláznů tady nemůže člověk mít názor at je sebekritičtější na hru/dílo aniž b viděl/hrál ( Jenže, u her se to bere jinak)
    • Jack1947
      Tohle by napsal jen fanboj který se zuby nehty drží (bývalé) osvědčené značky.
      • Holldir
        Kritizovat tady příběh je to samý jako bys ho kritizoval v cod kde příběh nikdy neni tou hlavní myšlenkou. A nebyl hlavní myšlenkou ani zde. Tohle má být akční hra s efektním multiplayerem. Na tohle se výrobci zaměřili a ne na příběh. Je to jiná hra než původní trilogie a proto je naprostá blbost to porovnávat. A též je naprostý nesmysl hledat v příběhu tu nejsilnější negativu. Problém je v tom, že od andromedy každej čekal to samé jako od původní trilogie a to je špatně. Jasně psali, že tohle bude něco úplně jiného
    • To jsi ale pochopil úplně špatně..
      Nejde o "ten" příběh jako takovej. Jde o to, že ho neumí podat. V tom naprosto selhalo i DA:I a tady se to jen opakuje.
      Dobrej úmysl se špatným provedením, kterej ve výsledku takříkajíc nemá koule, žádnej wow efekt, nic. Jen spousta zbytečný připálený omáčky.
    • Co je tohle za nesmysl? U RPG čekám vždycky příběh jako hlavní devizu hry. A co že byla trilogie? A co že se nová hra odehrává jinde? Právě proto měli být co nejoriginálnější. Ale pro mě už tohle nejsou Bioware, tohle je už jen skořápka s nálepkou patřící pod EA.
      • Celá původní trilogie neměla nikterak uchvatný děj. Byl epický to ano. Ale standartní děj skoro každé druhé fantasy, kdy prastaré "zlo" se snaží vyhubit život. Nic Extra. Ovšem co dělalo Mass Effect, Mass Effectem bylo vyprávění tohoto příběhu a hlavně společníci. To byla hlavní devíza hry to že vás do toho vyprávění vtáhl a udělal jej "uvěřitelným" právě díky vedlejším postavám. Navíc k tomu ještě výborný scénář.
      • Holldir
        Co nejoriginálnější děj? Ok dej tip na originální příběh jsem zvědav co vymyslíš. Osobně si nemyslím, že by k tomuhle světu šlo vymyslet originální a jedinečný epický děj
    • trojka mela i diky vukychanym dlc stupidni konec

      u dvojky ten konec byl jedinej sveteljsi moment, bohuzel jsem byl tak zpruzelej pruchodem, ze jsem suicide mission vzal opravdu ve stylu suicide a obetoval jsem dva nejotravenjsi xichty pri sluzbe vlasti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší