Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    A kurv*. *8*
  • Nedavno Andromeda dohraná a je to zklamání.Úplná kastrofa taky ne,ale místama jsem si říkal proč to vůbec hraju.Začátek hry byl zajímavej,ale zachvilku se objevil volnej svět a začala trochu nuda.Všude mraky značek na mapě,,které vedly k milionu nudnejch vedlejších úkolů.Mise pro společníky a hlavní úkoly bavily,nechápu,proč to nemohlo vydržet většinu hry.Světy kde se dalo přistát vypadaly dobře,ale to je všechno.Postava za kterou hraju mi nepřišla nijak zajímavá,spíš mi připomínala troubu,později lacinou napodobeninu Shepa z původní trilogie ME.Společníky z předchozích dílů si dobře vybavuju i po tak dlouhý době co jsem hrál předchozí díly,ale tady už si je skoro nevybavuju.Buďto byly nevýrazní nebo to byly hrozní retardi.V předchozích dílech jsem nad rozhodnutíma přemýšlel,ale tady místama byly tak uměle a do očích bijící,že to prostě nešlo.Minihry v předchozích dílech nevadily,ale tady to jejich blbý sudoku bylo něco!Ze začátku jsem je řešil,ale pak jich bylo nezdravě mnoho,jsem to obcházel.Zdržování,další velká nuda.Souboje nebyly špatný,ale místama byly až moc nekonečný,navíc mi tu chybělo dávání příkazu společníkům,kdy mají použít svoje speciální schopnosti.Ukládání hry bylo na 2 věci!Někdy se kontrolní body neukládaly,jindy nešlo ukládát vůbec,takže všechno znovu od začátku.Hlavní záporák hry byl trapnej,neuvěřitelně směšnej.Při rozhovorech ty držky byly hrozný,někdy to vypadalo,jako by byla většina sjetá.Většinu upravil patch,tak se na to při rozhovorech dalo alespoň nějak koukat,ale to už je trochu pozdě,když máte víc než polovinu hry odehranou.U některých úseků jsem se bavil,,zbraní,zbrojí bylo ve hře hodně,vylepšení do všech druhů výbavy bylo dost.Hra mohla dopadnout mnohem líp,ale bohužel je tu něco,co vypadá dobře,ale potom je to víc zklamání.Hra u mě 6/10
  • A kdo to nečekal, když do každé upoutávky musí za každou cenu narvat bezduchou romantickou linku... hlavně že tam je Natalie Dormer.
  • KrPa
    Hral jsem DA:O a ME1 ale na ty pokracovani me to vubec ale vubec netahne. Coz ale nelze rict o jinych hrach/firmach. Delaji s tech svych rpg jakysi online multiplayer paskvil.Kdyby radeji zvolili coop pro 3-4 hrace, udelaji lip.
  • Popravdě, že to nedopadlo mě ani nemrzí. Už dopředu jsem věděl že Andromedu hrát nebudu. Nechci si kazit dojem z původní série. Tři hry ze světa ME mě docela stačí. Pokud bych si chtěl na něčem skutečně pochutnat tak si dám repete.
  • uzivatel1982
    Podle všeho to bude mít i světlý stránky. https://www.youtube.com/watch?v=Y42bXsDZLA0
  • Pilatka jablečná
  • dotaz- fakt tam v editoru kromě té hlavní předvolené nejde udělat bílá postava?
    • tak jsem to vygooglil a zdá se že to tam přidali v patchi http://www.gamepur.com/news/26144-mass-effect-andromeda-dev-investigating-further-skin-tone-options.html
    • A cikán jde? Udělal bych si hrdinu jménem Dežo, místo záchrany vesmíru bral dávky, š*kal Eržiku a vařil piko, ačkoliv to by pak spíš byl Most Effekt
      • Zapomněl si zmínit sběr kovů, po galaxii se toho bude jistě válet hromada.
      • Kdovi jestli jde udelat I muslim. Hlavni hrdina by byla angela merkelova, ktera by vystrelila do vesmiru 10.000 migrantu jako prvni davku. Jejich cilem by bylo prezit a sirit islam I v jinych galaxiich.
    • Proč by nešla? http://imgur.com/ebfPrPx
    • http://www.postimg.cz/i/l844
  • a ja tyhle brecky vsem tem preplatitelum preju, nic jinyho si nezaslouzi
    • Jack1947
      I když za to padlo dobré jméno ??
      • prave proto, uz v puvodni trilogii byla kvalita kolisava

        napriklad naprosto zbytecna 2

        kdo pristoupi na tuhle hru trilogii a vykuchanych casti do dlc, si nic jinyho nezaslouzi
        • Jack1947
          To je trochu přehnané tvrzení.
          • naopak, moc mirny

            pokud nekomu nestacilo varovani v podobe 2, kde krome konce bylo vsechno naprd

            a 3, kde byl naopak konec o nicem

            a predplatili si dalsi prevarenou vodu...
            • Jack1947
              No kdyby to měli lidi co skutečně trochu uměj neřeknu ale tohle je hrůza, chudák ME1 se obrací v hrobě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší