Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ze je nemyslitelna fantasmagoria ocakavat, ze by dali do jednej hry KOMPLET vsetky diely + DLCka, pretoze by sa potom nedalo dojit, ale to by som predobjednaval asi hned :)
  • Zda se mi to prehnane, me mass efect nikdy nezaujal, ani prvni dil na pc ani druhy na konzoli, treti uz jsem vynechal. Myslim, ze existuje mnoho lepsich her, ktere by si port na nextgen zaslouzili.
    • A někteří si to zase myslí opačně. Nic nenormálního. Navíc studio zajímají čísla o prodejích a ten má série ME více než dobrá. A ano je to kvalitní série. A ano je spousta her, co by si zasloužily být na konzole také. To ale nic nemění na faktu, že takových kvalitních trilogií je v herním světě málo.
      • Takovejch mínusek to si nezaslouží *7*
  • Proč dělat nové hry, když lidé chtějí staré a osvědčené. *1*
    • Presne, ved pri filmoch to v Hollywoode pochopili uz davno.
  • Veskoslav
    Nedávno jsem si dojel sérii znova. ME2 a ME3 mám všechny DLC zakoupené (většina u ME2 v akci) a jediné, co bych uvítal, je upravení v ME1 boj a systém otevírání "truhle" atd. Systém zbraní mi v ME1 přijde nešťastný, kdy jako Sentinal mám defacto 3 nepoužitelné zbraně v inventáři a granáty jsem nepoužíval, protože jsem se je stále nenaučil používat. A zrušil bych odemykání pomocí omigelu, protože ten mají všichni tak v 1/3 hry plný z toho, jak neustále rozebírají nové a nové nepoužitelné věci. Pak bych ještě upravil systém vedlejším misí a ovládání Mako. Obzvlášť v hornatém terénu je řízení tohoto vozítka více než utrpením. Ke koupi takové edice by mě muselo něco "donutit", protože v tom jinak nevidím smysl. Vylepšená grafika mi za to nestojí. Tu bych ocenil u 1. dílu. Ale 2. a 3. díl mi přijdou po grafické stránce v pohodě. 3. díl jako nadprůměr (nevím jak to vypadá na konzolích, beru to podle "své" pc verze). A nějaké to doplnění questů třeba na Palavanu, Tuchance atd. by mi také nevadilo. Ale jak říkám, pokud by se jednalo pouze o 3 základní hry ve vylepšené grafice, nevidím žádný důvod pro koupi.
  • takze to bude vypadat aspon jako na PC *1* tomu se rika easy money
  • michaliuz18
    Mass effect je proste moja herna srdcovka, velakrat som ho presiel, a nikdy neomrzel vzdy sa to dalo prejst trochu inak
    Chyba mi uz pokracovanie, tak si aspon na hru spominam citanim knih a doplnujem rozne zaujimavosti z tohto obrovskeho univerza ktore sa da este vela vyuzivat ... ak to teda nebudu rokmi prehanat a nebude z toho AC alebo COD , kazdy rok nova hra
    ..ale to pochybujem ..dufam *13*
    ME nieje len hra, je to nieco viac, zazitok na cely zivot , kto hral pochopi ,
    kto to hral len pre to aby si zastrielal ,zobudte sa a hrajkajte si radsej tie detske fpsky :D

    Hra si remake zasluzi na nove konzole, hlavne ma tesi ze bioware aj zverejnilo take male odkazy a obrazky na ME 4 ... no to je este daleko, skorej vydaju dragon age 3 ...ktory dufam dobre dopadne po tej hroznej dvojke
    • Blue.Shark
      Pod to se můžu podepsat. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se grafických vylepšení dočkala i PC verze. Přes všechen ten epický balast mi Mass Effect přirostl k srdci. Čert vem ten propíraný konec.
      • michaliuz18
        ten koniec bol taky ... podla hracov vies , niekto to hral uplne spaty s hrou a koniec mu vobec nevadil, ako mne, skor ma dojal
        no su tu taky fajnšmekry co musia mat vsetko podla svojich predstav tak to zacali hned hejtovat ... mne koniec vobec nevadil aj ked hej..mohol byt aj lepsie spraveny, ale mne vyhovoval
        v tej rozsirenej edicii sa aspon nieco dovysvetlovalo, a v DLC tak isto
        tak potom to bolo fajnejšie
        • Blue.Shark
          Jo, jsem na tom stejně. Hrál jsem jen Director's Cut a vybral jsem si konec dle svého svědomí. Váhal jsem čtvrt hodiny a rozmýšlel jsem klady a zápory. Zklamaný jsem nebyl ani trochu :)
          • michaliuz18
            no vidis , aspon s tebou sa tu da o tom bavit :)
    • davidBray
      není to špatná série, jedničku jsem dohrál normálně a dvojku "jedním dechem", trojka mi už přes rok leží v šuplíku a ještě sem ji nenainstaloval - není čas prostě. Ale uvědom si, že je to počítačová hra a ne nějaký božstvo pro který musíš zabíjet všechny, kteří nemají názor jako ty :))
      • michaliuz18
        to mas ale tak ze dnesne kids nebavi v hrach rozmyslat ,preto je vsetko ulahcovane, casual, pre primitivov co nevedia ze mysou sa striela a wsad chodí ,to ti musia davat hodinove tutorialy do hier , linearne chodnicky aby si nezabludil a sipku nad hlavu aby si vedel kam mas ist , pritom ti tam nadrbat kilo skriptov a padajuci dom aby si si na tom vyhonil
        NO tie starsie hry su trosku o inom, a hlavne tie co robil bioware, preto ptm citam tie decka co ich taketo hry nebavia, pochopitelné ked tam mas rozmyslat, viest dlhe dialogy , ..koho by to bavilo , MY chceme najlepsiu grafiku a strielaaaaaaaaaaat strielaaat
        a tvrd mi ze to tak nieje , hry su uz davno RIP ... preto si treba vazit ked raz za sto rokov pride aj poriadna hra pre tych starsich , ze na nas vobec aj myslia ... tesim sa na zaklinaca 3 ze zas roztrha vsetkym pr*ele :D
        • boze ty uz prestan! Kazdeho tu nazyvas kids, pricom sam mas kolko 17? 18? Pricom tvoje argumenty su na urovni pubertiaka co veci obhajuje stylom bud to pochval lebo mne sa to lubi alebo drz hubu. Branis tu a aj na sector.sk ME a DA kvoli pribehu a emociam, pricom su to milove kroky vzad oproti predoslej Bioware produkcii. Tvoja reakcia na kritiku sa v 90% scvrkava na to,ze cely svet obvinis z COD a BF fanboyerstva, presne jak ked 18 rocny zozere vsetku mudrost sveta. Staci sa pozret jak vyplakavas na sectore na MGS Revergence, ze je to tazke a pod.
          Mimochodom ked uz si taky fanusik ME a DA mas aspon tie original, alebo si ich upiratil ako vsetko ostatne?
        • Kozy
          Ten tvůj první odstavec je neskutečně vtipnej ve spojitosti s tim jak tu bráníš Mass Effect.
      • michaliuz18
        hovorit ale na ME ze je blbost moze len kre*en, a to bez pardonu
        ked ho to nebavilo jeho sracka, prisiel o vybornu hru, ..moze si teda spokojne hrat dalej somariny
        sak kazdy mame iny vkus na hry, tu ale vidim aky ste vsetci odveci, a minuska tu padaju len z principu ze som to ja, clovek co stale frfle ,hejtuje a stazuje sa ... no s pravdou sa musi von , a ta pravda vas boli preto mi mazete komentare a zakazujete pisat 2 dni :D
        haha
        • Aka ironia ze ty pokladas South Park za debilitu, pritom prichadzas o vybornu zabavu :D
          • michaliuz18
            sak som vravel ze kedysi som south park miloval, zabavil som sa , no casom ma to uz prestalo bavit, ako aj simpsonovci, 20 rokov pozerat na to iste nieje pre kazdeho
        • davidBray
          mě ta pravda nebolí, protože jde o prd, no ani o ten ne :) jen tady nadávaš jak jsou všichni kr*teni co nemají rádi ME a ty jsi to samé, nadáváš zase na jiný hry. Ale neboj z věkem pochopíš, že je to jedno. Každej si hraje co ho baví. Já třeba nehraju CoD a podobný hry, nebaví mě, nehejtuju je. Švagr je má rád a hraje je hodně. A víš co normálně? V REÁLNÉM životě spolu naprosto normálně vycházíme. Nechápeš co :)))
          • michaliuz18
            mne je uprimne jedno co kto hra, tiez mam kamosov co hraju cod a vychvaluju si to, ja si len v duchu alebo nahlas poviem ze to ta bavi ? taka somarina vksue len strielas tupu AI a chodis stale rovno , .. vravel ze hej mne to staci, dobra odreagovacka ... vravim si fajn sak kazdeho bavi nieco ine, ... nejdem ho za to nenavidet .. nechapes co? :D
            to len tu hejtujem tuto choru stranku stale lebo je odveci, a ich uzivatelia este viac , vacsinou je tu kazdy konzolak , a codkár .. a s takymi sa moc bavit neda o kvalitnych hrach ako mass effect, ... druhy kamos tuto hru odsudil len pre to ze nema rad scifi, vysvetlil som mu co vsetko pozitivneho hra prinasa, a zvazoval nakoniec ze si to skusi, kedze ma rad pribehy v hrach a emocie ... a ked mu vravim ze to mozes aj ovplivnovat a menit vztahy ... myslim ze si to uz stiahol a vyskusa to :D musim sa ho vecer spytat :D
  • Spades
    Jako kdyby vydali nějakou ultimate edici pro celou trilogii, tak by to chtělo minimálně 3 věci:
    1. Lepší skyboxy
    2. Lepší krycí systém v ME1
    3. Zabudovat DLC tak, aby se dali všechny zbraně a vybavení koupit tak, jak to bylo v ME1. To mě nehorázně sralo u ME2 a ME3, že když si tam narval všechny DLC, tak byly všechny zbraně dostupné od začátku. Nedávalo to smysl mít od startu nejlepší zbraně.

    EDIT: Jak navrhoval Keyz přidat mise, možná by nebylo od věci spojit příběh z 2 DVD dokupy, ať si můžu v ME2 nabírat parťáky v libovolném pořádí tak, jak bylo původně zamýšleno. Nevím jak přesně to udělali v ME3, tam s tím asi počítali už od začátku.
    • Veskoslav
      No ty nejlepší zbraně ale dávají docela smysl. Ve 2. díle Tě financuje jedna z nejbohatších organizací Cerberus, která má přistup k pokročilým technologiím a na výdaje se nehledí. A u třetího dílu si je stejně musíš koupit. A ty nejlepší zbraně nekoupíš také hned viz 200 000 u vybavení Spectry.
      • Spades
        V jedničce si Spektra a stejnak si za to platíš.
    • Keyz
      Já bych klidně přidal upravil questy. Aby to mělo smysl kupovat znova.
      Pak určitě zásadní vylepšení technické stránky hry.
    • To je pravda ale pokud jsi hrál hru hned od vydání a začal si po druhé hrát s DLC tak to bylo docela fajn.
      • Spades
        Jenže já ty hry projel minimálně 3x ME1 a ME2 a 2x ME3, takže to pak už docela vadí. ME1 bylo v pohodě, ME2 ale mělo těch zbraní jak nasraných. ME3 sice mělo nejlepší v tom shopu, ale jelikož už sem s něma hrál, tak sem je na druhém průchodu nekupoval.

        Sice tehdy sem ještě neměl všechny DLC, ale teď když bych chtěl projet všecko naráz, tak jsem docela znechucený právě z toho, že musím projet ME1, když už sem si zvykl na combat system ME2/3 a potom taky ty DLC zbraně no.

        Nutno podotknout, že sem zkoušel průtah všech 3 na nejtěžší obtížnost, a u 2ky a 3ky je to v pohodě, ale v ME1 tě totálně znásilní ten krycí systém.
  • To je ale legrace...určitě se série předělá do úžasně vypadajícího "next-gen" kabátu, který už PC před třemi roky hodilo do bazoše. Nazývejme věci pravými jmény, hra se předělá, aby i na konzolích dosahovala technických kvalit původní PC verze. A k tomu samozřejmě přihodí něco nevídaného a neslýchaného jako super bonus, bez kterého to nepůjde hrát. Třeba novou bouchačku. *15* Pravda je, že jestli vyjde první díl v pěkné grafice, tak budu asi kupovat svoji první konzoli. Né...kecám, na světě jsou důležitější věci než hry a diskuze o nich *5*
    EDIT: Za každé mínus se vám zmenší péro o centimetr! *1*
    • davidBray
      dávám PLUS !! :D
    • Ona PC verze mela nejake technicke kvality? Vzdyt to vypadalo uplne stejne jako na konzolich, jen vetsi rozliseni a fps.
      • Máš v podstatě pravdu...a to je dáno právě vývojem pro konzole, kvůli kterým byla grafika limitována již při vývoji enginu Unreal. Já měl ale na mysli lepší modely (myšleno s více polygony) a vyšší rozlišení (aby ty konzole až tak nekazily oči rozmazaným obrazem). Jo a možná má FullHD rozlišení něco společného s tím, že lidé budou moci docenit ty zlepšené modely právě díky tomu, že poprvé v životě uvidí ME ostře. Kdyby se taky díky tomu trochu zamysleli nad koncem a nekritizovali jen to, že je to A-B-C volba, tak...no to už jsem s tím fantazírováním trochu přehnal, že? *3*
        EDIT: Dobře...o technických kvalitách PC verze nemůže být moc řeč. Ale pokud tu autor v článku zmiňuje, že se na konzolích hra paří v 720p tak to bych, nehledě na utracené peníze, házel konzoli z okna.
        Kdybych neznal lidi, tak bych pravil: "Nikdo nemůže bejt tak blbej aby na 2x větší obrazovce než je PC monitor pařil hru v rozlišení 2x menším, to by musel být přeci uplnej bezmozek."
        Naštěstí lidi znám a vím, že pokud někdo koupí a prohloupí, tak je velká šance, že se bude snažit přesvědčit své okolí (a díky němu i sebe), že neprohloupil. Tím ale jen mate sám sebe a oddaluje nevyhnutelné. A to teď stejně přišlo (mluvím o nové generaci konzolí=technickému pokroku).
      • a textury a kratší doba načítání atd ....
        • Bohuzel textury jsou uplne stejne. Proto jsem nikdy nepochopil, jak se muze nekdo rozplyvat na grafikou. Ano, zdalky to vypada slusne, ale zblizka jsou objekty dost hruza. Ale na PC existuji high res mody. No a pak samozrejme MEHEM mod *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit