Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Klidně ať to udělají, ale ať se více soustředí na ME4 a hlavně na DAI.
  • Lukyz
    Mám taky všechny díly na PC a FULL HD i 60FPS to běží + existují módy na HD textury, takže bych museli přihodit něco pořádnýho aby se koupě vyplatila.

    Samozřejmě jen pokud to opravdu vydají a to i na PC *1*
    • Skusal som hd mod na jednotku ale potom nefungovala spravne cestina
      • Mod mění strukturu souborů a proto nefunguje čeština (ať ta kradená, nebo originál od CDprojektu).
    • nekromant33
      já bych se třeba vůbec nezlobil, kdyby vyšla trilogy kompilace ale se všemi dlc

      edit: aha, nečtu (příspěvek pode mnou)
      • Lukyz
        Jasný chápu, ale já je třeba mám všechny, takže přidaná hodnota by pro mě byla nulová.
        Navíc komplet ME s DLC člověk sežene při troše snahy pod 600Kč a pokud vydají nějakou mega uber edici tak to bude jako vždy za plnou pálku okolo 1200Kč - bavim se stále jen o PC.
        • Predpokladam, ze mluvis o standardnich DLC, protoze napriklad pro ME2 bylo mrte DLC, ktere nesly beznou cestou ziskat (at uz ruzne serepeticky typu zbroj apod.). Cili ano, sehnat se daly vsechny DLC, co kdy vysly, ale ne ofiko cestou.
          • Lukyz
            Nejsem si jistý na 100%, ale šlo snad jen o 3 helmy v rámci reklamní kampaně na Dr. Peppra *1*
            • Přesně tak. Pouze 3 helmy z Dr. Pepper nejsou dostupné. Já je mám, protože na začátku se dalo použít jeden kód z víčka na více her a kódy šlo sehnat na některých fórech. Později už byl jedno víčko = jeden kód, ale daly se koupit na ebay po dolaru (kupoval jsem 10 víček za 4 dolary kvůli helem pro bývalkou přítelkyni a kvůli doplňků do Shift 2).
            • Bylo toho vic nez Dr. Pepper, viz http://en.wikipedia.org/wiki/Mass_Effect_2_downloadable_content . Kazdopadne pri vydani cele trilogie meli zahrnout vsechny DLC, coz se nestalo a spousta toho chybi, popripade vydat zvlast sberatelskou edici, na netu je k dohledani, co pri vydani cele trilogie je a neni zahrnuto. Napriklad mezi ME2 DLC chybi Arrival, coz povazuji za prehmat, kdyz se jedna o pribehovou cast pro plne pochopeni udalosti z pocatku ME3.
  • Tak jako kdyby to vydali i na pc tak bych to bral nějakou ultra edici o 50Gb ve který by byly všechny hry dlc oblečky prostě komplet vše jo to by se mi líbilo.
    • na PC uz tahle HD nextgen verze vysla!!! Ted to jen hodi i na kozole*3*
    • Shaker
      A v anglictine bez nutnosti prepisovat konfiguraky z CS na EN...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit