Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ocivdne nevies ako funguje auphoria engine.
  • Můj pohled na tuto hru je subjektivní a založený na videu, které jsem před chvíli shlédl... Pokud však tohle má být video, které promuje to, o čem ta hra má být, tak jsem se nad tím musel pozastavit, jak směšně to působí, zvláště v roce 2012.
  • Jo aha... Z jakého pohledu tak usuzuješ?
  • PreidaQ
    Jenže je faktem, že i tak je to pořád ještě o dost smysluplnější hra než třeba FIFA. *7*
  • Tvoje námitka je jako, kdyby jsi si stežoval, že The Expendables je až moc akční film, i když je to prostě akční film.
  • Jednoduše proto že si blb, prosím odejdi.
  • Ta destinace a jeste k tomu ve dne, spolu s pribehem, mi ke znacce Max payne proste nesedi...
  • Nehrál, právě proto ta první věta. *3*

    (a jak se dívám na to, jak absurdně to působí, ani nebudu...)
  • PreidaQ
    Pro některé - Die Hard = Smrtonosná past. *3*
  • Hanzales
    Nápodobně. Byl jsem prve také skeptický, ale jak říkáš. Když si člověk odmyslí všechny ty PR kecy, pořád to působí zajímavě. Od prvního a druhého MPayna se to asi bude v mnoha ohledech lišit, na příběh a atmosféru s ním spojenou jsem stále zvědav, ale co se týče akce, bude to zase klasický bullet time s vylepšenými animacemi a možnostmi, jak se se střelbou vyblbnout :) A to já si klidně dám....
  • Adam_M
    :D
  • Hairy_Ass
    Přiznej se, že tys žádnýho MP předtím nikdy nehrál? *15*
  • Hairy_Ass
    Tak jako máš jistě pravdu, když ale odmyslíme tyhle PR kecy (které jsou dnes běžné: "náš produkt je revoluční, nic lepšího na trhu nenajdete, atd."), tak mě tahle ukázka přesvědčila o tom, že bych svůj zprvu spíše negativní postoj k této hře mohl nakonec změnit. Na kecy o nextgen atd dlabe pes. *3*
  • Což neznamená, že to je špatně (pro ty, co budou házet mínuska;)
  • Podpis. Já nechápu, jak se někdo nechá tak snadno opít rohlíkem. Já v tom vidim prostě dvojku s lepší animací.
  • "Rockstar has set out to reimagine gunplay mechanics of a third person action shooter by finding a way to implement precision targeting of a first person game..."

    Jaká "evoluce v animačním designu"? Tohle míření za pohybu, kdy postava natáčí torzo za kurzorem, je už do jisté míry v stařičkém Tomb Raideru (i když Lara míří automaticky) a objevuje se v celé řadě her (Oni, série Uncharted). To si v Rockstaru myslí, že hráči jsou padlí na hlavu?

    A dále Evoluce A.I.? Vidím A.I. která byla standardní dříve, než přišel cover systém. Tedy A.I. typu "pokud není vidět soupeře, A.I. postupuje k jeho pozici stále blíž a blíž, klidně se na něj třeba nalepí úplně, hlavně když ho bude mít v zorném poli." Tak jaká novinka? Existence skriptu "nelez přímo, ale obíhej místnost dokola?" Namoduju do Oni (rok výroby 2000) během jednoho dne.

    Ano, Rockstar umí, a sice vytvářet bublinu, jak je vše použité ve hře revoluční, evoluční a převratné. Tato hra nevypadá vůbec špatně (gameplay), ale u zvoleného stylu reklamy se nelze zbavit dojmu, jak si v Rockstaru myslí, že jsou hráči hloupí a slepí.
  • chces na usta? *5*
  • XorxoxTalarius
    Tak snad nepodelaji port jako u GTA IV ... chceme poradne optimalizace a DX 11 efekty :)
    Diky.

    P.S.: O tom ze to nesmi byt dohratelna za hodinu a pribeh musi mit gule, je snad jasne :)
  • XorxoxTalarius
    Podle tohoto popisu vidim ze neznas ani puvodni hry, ani komiks ze ktereho hra vychazi. Treba ten dil kdy MAx Payne zachranuje Santu Clause pred utokem zlych skritku a gauneru co mu chteji ukrast jeho nekonecny pytel s darky :)
    Takze jako trolling spatny, jako nazor hloupy, ale v pohode, zadnej ucenej z nebe nespadl.
  • A napadlo te, ze hlavni problemy CoD nemusi byt o absenci realismu? *7*

    AHA *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit