Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobe netreba davat minuska omlouva te to, ze jsi reatardovany a jelikoz ses jiz stimto postizenim narodil, tak za to defakto nemuzes a netreba te jeste vice frustrovat minuskama.
  • Chce to vice krve a rozletujici hlavy mame ve hrach malo brutality chtelo by to neco tvrdsiho poradny masakr.Temer v kazde hre se navzajem masakruji lide a docela by me zajimalo jake jine tema by se dalo vymyslet ? :) mozna sadit stromky nekde v lese .Je me s toho na *11*
    Predem dekuju za - ka *4*
  • Kulky byly ve vsech MP a jak to slapalo
  • hezky, hezky ale max to neni....ten linearni pohyb kamery pres gaypad vypada strasne
  • poviem to po vyhodnarsky.. co ti jebeee.. to jake dzive bude :D
  • CoD je dobrej, jenže pořád stejnej. A tady je ta obtížnost nějak podivná(ve dvojce, jedničku sem nehrál, by mě to zabilo), nicméně zábava to určitě bude jak cip. *3*
  • Hairy_Ass
    Patrně se jedná o konzolovou verzi, navíc je to prezenční video, kde by se asi nechtěli chlubit, jak je npcčka vykydlej. *1*
  • Mě to zatím ještě furt nepřipomíná Maxe...Kdyby mi to video někdo pustil a neřekl, že se jedná o Maxe Payna, tak to prostě nepoznam. Jinak hra to bude jistojistě kvalitní a zábavná, jen ta atmosféra videí mi moc nesedí, ale třeba finální zážitek příjemně překvapí...
  • Max Panye byla vždy krátká hra. Dvojka dokonce nechutně krátká, jendička delší jen o něco větší obtížnosti...
  • Hairy_Ass
    Snad v každé druhé akční hře taky běháš před nepřítelem (ano i ve hrách založených na krytí se to občas stane), a to si ty hry často říkají "realistické" ( CoD, BF a další). Vzhledem k tomu, že hra hodně stojí na bullet time, tak se hl. hrdina holt nemůže pořád jen schovávat (ale ta možnost tam podle videa je) - hned V Crysis se hl. hrdina taky hodně předvádí, protože ho k tomu nutí vlastnosti jeho obleku.
  • Jako vypadá to strašně cool, ale když si vzpomínám, tak ve dvojce bylo naběhnutí do maníků se samopalem smrt, takže wtf, tady se sotva trefí. *8* *9*
  • Spades
    a kdo rikal ze ta hra ma byt realisticka *facepalm*
  • Spades
    Hry podle mě nemají být nutně realistické... Mají být ZÁBAVNÉ
    CoD je ultrasračka, protože se reálně tváří, kdežto Max Payne je nadsázka jak cyp - akce jak má být... Kulky krev a Bullet-Time :D
  • Mechwarrior_bw
    síce pokus o trolling ale najhoršie na tom je, že máš vlastne zčasti pravdu *1*
  • tak na tohle se moc tesim konecne hra kde je zas energie nej hra 2012
  • To jo no,fakt maso.Ten bullet time mi chybel :D.Ale asi to bude taky KU.VA narocny,kdyz vyvojari rikali,ze to bude mit i vymodelovany kulky :/.
  • Mechwarrior_bw
    to že je to rovnako nereálne je pravda, rovnako aj to, že to rieší problémy s game designom. Lenže lekárničky prinášajú do hry určitú pestrosť v obtiažnosti - v hre sa totiž vďaka nim striedajú momenty kde má hrač plné zdravie a môže sa bez obáv vrhnúť do boja s momentami kde má zdravie na minimum a musí sa chrániť pred každým projektilom. Oproti tomu pri hraní s autoheal sa môže hráč vrhnúť do každej prestrelky s plným zdravým, vďaka čomu sa v tomto smere mnohdy dostavý pocit monotónosti, nudy.
  • autohead staci vypnout a mas klid. a navyc uz byl v jednicce i dvojce
  • ZvacA
    Tohle je přesně ten nesprávnej pojem o autohealu - to, že hra má autoheal vůbec nikoho nenutí, aby hrál jako neuvažující a ničeho se nebojící prase a to dokonce ani i v CoD. Záleží zcela na subjektivním přístupu ke hře, ať už s autohealem nebo bez něj. Znám množství lidí, kteří prochází kampaň CoD nebo jiných her s automatickým uzdravováním tak, že hrají zcela s rozmyslem, kryjí se za překážkami a přestřelují se s nepřítelem a snaží se, aby nedostali žádný zásah, byť by mohli vydýchat v křoví. Já osobně docházím k závěru, že problém není v autohealu, ale v samotných hráčích, kteří akorát dostali do rukou věc, která je nenutí trochu mírnit gameplay a jsou tedy ochotni vrazit do místnosti plných nepřátel. Už se o tom mluvilo dřív, systém lékarníček nebo autohealu má své pro a proti, ale rozhodně nejsou unikátem číslo jedna.
  • Grafika je to, co na mne v tomto traileru působí nejrealističtěji... bohužel. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit