Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack is back !!!!! Super hra :)
  • Mno, mozna to bude mym pokrocilym stadiem japanofilie, nejakou zapsklou agresi, ci co, ale tohle vypada tak strasne prijemne adrenalinove. Tesim se, az bude moznost si revengeance koupit (cti: slevy na steamu), protoze tento zpusob bezhlave akce zda se mi byti ponekud uzasnym.

    A budu to hrat na PC, ale s xboxovym gamepadem, protoze nejsem zatrvrzelej netolerantni magor =D.
  • Rubačka...proč ne. Co jsem se jich nahrál jako malej (na SEGA konzoly). A vrcholem všeho byl Mortal Combat. Ale tohle na mě působí až moc ujetě. Každý máme nějaký vkus. Vůbec nic nezatracuji...MGS1 miluju, Raiden byla moje nejoblíbenější postava, tohle je ale šílený.
    • deridon
      Frank Jaeger (Gray Fox)?
      • já myslel, že gray fox je organizace žoldáků?
        • deridon
          ti si pleteš asi s Foxhound
    • teda on to vlastně nebyl Raiden, ale nějakej Snakův parťák, co se potkali někde v africe, když ničili Gray Fox, jestli se nepletu. Už v tom příběhu mám taky guláš, je to dlouho.
      • Myslíš převlečeného Liquid Snejka?
  • InfidelBro
    Omg, další obyčejná rubačka! Žádné city ... prostě nic! Zlatý Beyond: Two Souls a The Last of US = to jsou ty pravé hry.
    • Hmm docela dobrý ale která z těch tvých jmenovaných her je na PC? Myslím že jsi tu s křížkem po funuse když konzolová verze vyšla někdy před sto lety (Únor 2013).
    • maros.goc
      Hry? Myslils to kde 80 perc hratelnosti tvoria cool cutsceny?
      • ringmancz
        zrovna u Metal Gear hry tohle není moc pádnej argument
      • Bože když hru sleduješ na youtube tak to je pro tebe celé jeden velkej film,zahrej si to a pak mluv.Tohle fakt miluji kdo hrál ví že The last of Us je příběhová hra kde se ale hlavně hraje.
  • KIMCID
    rubačka nic víc
    • Víc jsem od toho ani nečekal a jsem nadmíru spokojený *2*
      • KIMCID
        někomu to stačí
        • Samozřejmě, každý není rozmazlený fracek *3*
    • No ne?? FAKT?! *8* *8* *11* *11*
  • maros.goc
    Nechapem ako moze tuto hru niekto oznacovat za vyborne zoptimalizovanu ked vyzera len o štipku lepsie ako konzolova a pritom požaduje na minimálne nastavenia procesor Intel Core i5 a grafiku Nvidia Geforce GTS 450
    • Cože? To ani nevim, že požaduje i5 :D mam starý 4 jádro a hru jsem hrál a dohrál na nejvyšší efekty bez jakýhokoliv kousnutí. Grafiku mam teda novou to jo, ale procesor mam starej a neměl jsem nejmenší problém.
    • Keyz
      Ale jede to vesele i starých 4 jádrech a možná i 2 jádrech.

      Klasicky ty minimální nároky napsaly prostě blbě.
    • 450 je totální lowend ne?
      • maros.goc
        Nie.. A procesor uz vobec... Castlevania lords of shadow 2 ponuka otvoreny svet, pritom vyzera ovela krajsie a ma o 50 percent nizsie naroky :-P tak?
  • recenze dobra,ovsem hra mizerna,stupidni port,low res textury a nemluve o tom,ze hra ma 3GB a dalsich 25GB zabiraji nekomprimovana 720p videa
  • Výborná video-recenzia :)

    Podľa môjho názoru asi najlepšia skladba je "The only thing I know for real", ktorá hraje počas Raidenovho druhého súboja so Samom (ešte aj to ladenie scenérie a súboja ako z čias Divokého západu je podarené):
    http://www.youtube.com/watch?v=rQzet0GOKNo

    a tiež "It has to be this way" (súboj Raiden vs. Senator Armstrong):
    http://www.youtube.com/watch?v=mhS8oJ_N-Kc
  • Proste dalsi rubacka pro deti, to vazne nevychazi vubec nic jineho nez rubacky a hopsacky? *8*
    • ne, protoze konzole
  • SnakePlisken
    Jo, jediný pravý Snake jsem já! *1*
    • MrSanta
      Tohle je jediný a pravý Snake, cucáci: http://tinyurl.com/qzmhrnn
      *1*
      • Vsak i na nej byla v serii narazka. Tusim ze v druhym dilu.
      • Hanzales
        Hehe, já si ho po přečtení toho vypíchnutého komentu na úvodní stránce představil taky, snad i s tímhle výrazem, než jsem na to kliknul :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit