Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri.sidius
    Hmm vypadá to, že hry jako Deadpool a Blood Dragon inspirovali více lidí k tvobě podobně ujetých her, že by nový trend? No každopádně jen tak dál. *1*
  • Hru mám sice na PS3, ale s recenzí souhlasím, kvalitní video-recenze pro poměrně dost kvalitní spin off série, škoda akorát, že tu nebyla už mnohem dříve :)
  • Autor recenze by mohl udělat vidorecenzi na Lords of Shadow 2. Hraji NG na Prince of darkness a stále nemůžu najít chyby té hry.
  • michelangelocz
    PRASK! Videorecenze jako blesk z cistyho nebe, bez varovani. A je dobra, jako obvykle ☺. Po chvale tohole kousku, nebo i treba zminenyho Devil May Cry, bych si nekterou z nich i poridil – az bude cas (takze nekdy v blize nespecifikovanym nedohlednu).
  • Keyz
    PC verze jak je vidět, je graficky stejná a tedy značně zastará. To je rozhodně pro danou verzi -.

    Tedy nemá to nic navíc. Pouze port s minimem snahy.
    • Dulezite snad je, jak se to hraje a jak je to zabavne, ne? Kdyz si o neumis uzit, tvoje chyba.
    • Stillson
      Nejspíš jsi hru nehrál že? Mohu říct,že KONAMI dělá nejlepší porty. Ať už jde o Castlevanii, tak MGR:R je vynikající pro PC. Hrál jsem obě hry jak na klávesnice+myš, tak na gamepadu Dualshock 4. Ano hry tohohle typu sedí nebo se pohodlněji hrají na gamepadu, ale s klávesnicí jsem neměl sebemenší problém. A graficky hra není rozhodně stejná :-) jako na konzole. Takže tvůj koment je naprosto mimo.
      • Keyz
        Nehrál a není to nutnost. Uviděl bych stejnou technickou stránku jako na videu anebo snad ne? To je ten kec kdy se někdo snaží říci, jak je nutné něco udělat aby jsi to pochopil a jinak to prostě nelze pochopil. Navíc v případě kdy se bavíš o tom jak to vypadá to opravu nemusíš aktivně hrát.
        Musím snad jezdit s Trabantem abych poznal, že to je Trabant?

        Tak jestliže grafická stránka není stejná, tak o to víc to je zoufalé. Když je takto zastaralá. Hnusné textury a střapaté stromy to jasně dokazují. Tam není co řešit. Jasný fakt, jasný závěr. To je výhoda technických záležitostí. Lze to lehce porovnat a je jasný výsledek.

        A ohledně nejlepší firmy pro porty a multiplatformní hry? Osobně mám rád Crysis hry. Rozdíl oproti konzolím zcela jasný a na PC to šlo nastavit, tak aby to jelo na starém stroji a také aby využilo potenciál nového stroje.

        Oba tábory mohly být po technické stránce spokojené.
        • Tvoje priority u her jsou zcela nechutné.Prvně se podíváš na textury a pak jdeš hrát
          • Keyz
            Ale tvůj závěr je zcela špatný.

            Nehrál bych to ani kdyby to vypadalo jinak. Většinou mě nebaví podobné hry.
            Bavil jsem se o technické stránce proto píšu o technické stránce. To je přece jasné.
            • Kdyby to běželo na cryengine 3, tak by jsi to zkusil ne?
  • Super hra a aji dobrá recenze. Ještě bych možná zmínil, že je hra na nejtěžší obtížnost nechutně těžká a nic tak těžkého jsem dlouho nehrál.
  • Díky za podle mého názoru excelentní videorecenzi, čekal jsem sombrero a nezklamali jste ^_^

    Pár drobností:
    - narážka na "PC elitáře" je podle mého názoru nesmyslná, sám za sebe (a za blízké okolí) mohu prohlásit, že i když hrajeme téměř výhradně na PC, tak je nám MGR:R velmi sympatický

    - zvolená hudební ukázka je sice z působivé skladby "Stranger I remain", ale je vybrán podle mého názoru nic neřikající úsek. Celá skladba k dispozici zde:
    http://www.youtube.com/watch?v=8tyc-Efgugs

    Ještě jednou díky moc za videorecenzi.
    • janchor
      Díky za díky, jenom k tomu elitářství viz pár příspěvků v téhle diskuzi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit