Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svou blbost jsi potvrdil už tím, že jsi poslal speed run. Tady není o čem debatovat, není lepší stealth hry než MGS: GZ v současnosti. AI je na dnešní dobu v pohodě. Vždycky v minulosti a i vždy v budoucnosti se objeví ve stealth hře nějaká chybky a nelogičnost, ale tady jich je minimálně. Perfektně nadesignovaná hra.
  • Stealth jak ma byt? Podivej se na tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=HX-sSHISqK4.
    Typek zastreli straznyho tri metry od jinyho a ten v klidu odkraci. Vskutku stealth. Ba co vic, typek obehne kamion kam ta hlucha a slepa straz odkracela a co se nestane? Sice vybehl strazi primo do periferniho videni, ale ta nastesti trpi glaukomem takze nejen ze hned nereaguje, ale dokonce necha toho poloslepeho (rozenej sniper), typka k nemu dojit a nechat se v cutscene sundat. Tohle je stealth jak ma byt?
  • Prečo zmyzlo označenie či je to na PC alebo na hriankovače, to ma preluskať ďalšich x webov aby som ti zistil ??
  • No já jim dám peníze za tohle až v nějakém bundlu s MGS V a může to být sebelepší, protože tenhle obchodní model je zhoubnej
  • To napíšu srozumitelněji:
    Rodič má mít více rozumu než dítě, proto je zvrhlost podporovat a omlouvat takový systém.
    ZA DEMA SE NEPLATÍ. ZA BETU SE NEPLATÍ. TAK PROČ NAJEDNOU TO JE SPRÁVNĚ?

    A aby si někdo nepletl můj postoj... samotnou hru nesoudím, protože je to DEMO.
    O nic jiného mi nejde.
  • presne tak jsem to myslel. vsechno tomu nasvedcuje, pokud clovek cte mezi radky.
  • Tahla hra ukazuje stealth jak má být, opravdový stealth. Tohle je jediná hra, která je opravdu stealth a ne trapné pokusy ala Blacklist apod. Kdyby to bylo o něco delší, tak by jsme se bavili o hře roku a nikdo by tu neprskal. Stejně prskají ti, co to nehráli a převážně postižená pc- rasa.
  • Jako takhle, mně se to taky nelíbí, MGS je jedná z mých oblíbenějších značek, ale jediný, co s tím udělám je, že si to nekoupím/koupím za nižší cenu. Jiný nástroj nemám...
  • Gordar
    Tuhle hru se rozhodne nevyplati kupovat v krabici. Na US PSN storu to stoji 20$ (ps3 verze) coz bych za to asi dal.
  • Treba mam znacku MGS rad a vadi mi tohle zdimani. Navic Kojima propagovanim DEMA ze sebe udelal peknou prostitutku, co jsem koukal na fotky, driv kasparkovani po kramech s bizarne oblecenyma lidma nedelal. Celkove z toho nemam dobry pocit. Moje svobodna vule je to bojkotovat a je mi lito, ze to tak neudelali ostatni.
  • C-BEAM
    myslím, že i samotní indie vývojári cítia, že by sa mala latka posunúť vyššie, samotný fakt, že je niečo indie by určite nemal ovplyvniť hodnotenie. Ale toto si musia vyriešiť novinári, nie je to v moci vývojárov.

    Na druhej strane herná doba a koncentrácia zážitku je hrozne individuálna záležitosť, môžete mať 8h filmovú hru kde tretinu hernej dobu strávite pozeraním filmíkov a ingame animácií a keď vás konečne pustí k hraniu tak zistíte, že sa to hrá vpodstate samé. Ja si napríklad radšej zahrám niečo čo tie filmíky nemá a i keď to má krátku hernú dobu ma to uspokojí, pretože kladie na hráča nepomerne vyššie nároky.
  • Proč? Vždyť Tě nikdo nenutí "demo" kupovat...nevím, jestli to víš, ale máš svobodnou volbu v tom, co si koupíš...
  • Max dve hodiny zabavy za 800 = 3/10 Jestli se rozmuze placeni za dema, tak jsme pekne v hazlu. *16*
  • Totéž si říkám u Gone Home, které dostávalo desítky a PC hry roku...aha, indie hra...
  • To je debilni argument. To jako 4h single kampan COD ma ve skutecnosti 400 hodin, protoze ji spravne mas dohrat 100x? Jestli to Ales dojel za 3 hodiny, tak jenom proto, ze je lama. Bezny hrac ma za hodinu a pul hotovo bez jedinyho zabiti. Kamos to dal za hodku a tri minuty, by the way A to jsem rad, ze jsem mel hru jenom pujcenou, protoze za tohle platit 600-1000 je proste zlodejina a zdimani fans.
    http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=Metal+Gear+Solid%3A+Ground+Zeroes
  • Sachy dohrajes jeste rychleji a hraji se uz tisice let. Delka jednoho hrani neni az tak podstatna.
  • Malleth
    Pravda že to neprezentovali jako plnohodnotnou hru, ale i tak je to podle mě exploit fanoušků Metal Gearu. Nedostali novej díl pěkných pár let, tak po tomhle neskutečně předraženým demu skočej. Nemluvě o lidech, který nesledujou herní novinky a tu "hru" uviděj až v obchodě za 900,-
  • reakce na uživatele Ceto
  • Vždyť v této recenzi to je řešené víc, než u recenze GH. Schválně jsem počítal a z nějakých 130 příspěvků jsem narážky na cenu našel 5x.
    Tady toho máš víc a to jsme na ani ne polovičním počtu příspěvků...takže ne, okey to tady není a právě GH z toho vylezlo velmi dobře...
  • 30€ za demo,pekne. Hlavne kazdy sa ide ppsratc pri codku alebo gone home. Ale je to mgs takze je to okey no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit