Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když vidím tu herní dobu na HLTB, chce se mi brečet. *11* Za pět éček bych si to koupil.
  • Ahoj, ještě jsem nikdy nic z "vesmíru" MSG nehrál. Teď je tohle na PSN+ ve slevě za zhruba 9euro, vyplatí se to koupit ? Nebudu v tom moc tápat, co se příběhu týče apod ?
    • Ty mínuska jsou zato, že jsem ještě nic MGS nehrál ? ;-)
    • Lukyz
      1) Pokud jsi o GZ četl tak víš, že je to hra na cca 2h, ale pokud máš rád znovuhratelnost a výzvy, vydrží s přehledem přes 20h
      2) Nedám za to ruku do ohně, ale co se týká příběhu, nebudeš se absolutně chytat. MGS série má dost komplikovaný příběh a to hlavně díky celkové nekonzistentnosti - hry vycházeli na přeskáčku, skoro každý díl se odehrával v jiné době než ten předchozí + u většiny dílů Kojima tvrdil, že je to jeho poslední a že se sérií končí *1* Je v tom trochu bordel, ale rozhodně to stojí za to *3*

      http://mgs5.ru/wp-content/uploads/MGSTimeline-copy.jpg
    • Ne
  • Jinak samozřejmě jako každý MGS je tohle TOP kvalita, se hrou jsem už strávil kolem 20ti hodin a nemůžu se toho nabažit. Objevuju neustále nové věci. Kdo nehrál nikdy MGS bude tady nejspíš brečet, že je to dvouhodinová hra, demo a podobně, ale ZNOVUHRATELNOST, to je jeden základních pilířů série MGS.
    Doporučuju kombinovat s MGS: PEACE WALKER na emulátoru PSP.
    • Pocuj, aky s akym gamepadom si to hral v emulatore? Ja som to skusal s Xbox360 gamepadom, ale narazil som na jednu vec. Stary dualshock2 mal pressure sensitive tlacidla, co x360 nema. A MGS3 to vyuziva dost, napriklad zasadna vec ako napriklad zobrat rukojemnika: zlahka stlacit a drzat button a ked ho stlacis uplne, tak ho zabijes. U mna to vyzera tak, ze ho zajmem a hned ho podrezem. Da sa to nejako vyriesit? Bez toho je to v podstate nehratelne.
      • Lukyz
        Jo hrál jsem to taky s X360 gamepadem a měl stejný problém. Snažím se hrát vždycky bez konfrontace nepřátel, takže to pro mě zase takový problém nebyl, ale obávám se, že pokud nepoužiješ gamepad z PS3 nebo prvního XB tak to nevyřešíš. Vyloženě jsem to nepotřeboval, ale pokud provedeš CQC grab (kolečko) a budeš ho držet tak nepřítele hned podřízneš, když ho začneš rychle mačkat tak ho pouze omráčíš a když stiskneš a držíš čtvereček tak míříš zbraní a nepřítele použiješ jako štít a poslední je L3 kdy nepřítele vyslechneš. Nevýhoda je, že pokud neprovedeš akci dostatečně rychle tak ho prostě podřízneš - holt je třeba podržet kolečko, ale hned jak začne vytahovat nůž tak rychle stisknout jinou akci. Sry, ale jiný řešení není.
    • Lukyz
      Já osobně prošel PW a PO pouze na YT a to hlavně díky šílenýmu ovládání z PSP. Co bych chtěl ale ostatním doporučit je MGS3: Snake Eater na PS2 - momentálně ho hraju asi po čtvrté na PC přes emulátor PCXS2 - Full HD, Anti-Aliasing a 55FPS (při 60 jede hra už rychleji než je standard). Společně s prvním MGS jde o nejlepší díly série, opravdu doporučuji vyzkoušet. *14*

      EDIT: Začátek hry v emulátoru: https://www.youtube.com/watch?v=fHaqeyois6c
      • Nedávno jsem ho přes emulátor taky dohrál. Výborná hra.
  • Hraju na ATHLON 64x2 (dvě jádra) a GeFORCE 650 se snímkováním 25 - 30 FPS. Používám GeDoSaTo pro Upscaling z 960x540 na 1280x1024 to vše ve středních detailech. Hra je mistrně naprogramovaná a minimální konfigurace je v tomto případě hodně přestřelená, pokud svému PC rozumíte zahrajete si na podstatně nižší konfiguraci. Zhruba 5 - 7 snímků za vteřinu přidá, přepnete-li windows7 do 16ti bitového režimu tedy alespoň na mé konfiguraci,
    • Spades
      Co to máš za dementní sestavu?
      To CPU se k té GPU vůbec nehodí, kup si něco z tohoto století.
      Mám stejnou GPU, akorát NB verzi (která je ještě pomalejší) a s i7 to rozjedu na fullHD na 40FPS.
      Takže GPU není problém, ale to CPU je fakt strašné a doporučuju vyměnit za aspoň i5, popř AMD alternativu.
  • No demíčko kupovať naozaj nebudem, keď tak spolu s plnohodnotnou hrou až vyjde.
    Za MGS som rád, pokiaľ mi nejkej hry bolo ľúto, že nevychádza na PC, bola to práve táto séria.

    Len odhliadnuc od večných hádok PC vs konzole miestnych detí, príliš nechápem lamentovanie nad grafikou. Že to nebude technologická špička sa snáď dalo čakať, keď je to konverzia z konzolí. Podľa mňa ale dobrá hra má byť predovšetkým zábavná a pokiaľ možno vizuálne príjemná, Čo očividne splňuje, tak na čo si sťažovať...
    • Tak to mas smolicku, pretoze toto nebude sucastou Phantom Pain
      • No veď si to v pohode prikúpim k tomu, v akcií na Steame za 5€ *3*
        • Super *3*
  • MARTASLJ19
    Hmmm demo tu dostane 8/10....Za ledva dvojhodinové demo, by som nedal ani korunu....
    • No já dal třeba 1200,- za CRYSIS3 a hrál jsem to hodinu.
  • repcak.petr
    Škoda,že si už někteří neumí vážit kvalit a jen řeší kolik co stojí a hlavně mít vše zdarma jak nějaká socka *1*
    • Co to meleš, to že spousta lidí tu řeší užitnou hodnotu potažmo kvalitu ve vztahu k ceně, je v pořádku, peníze totiž na stromě nerostou. *7*
    • MARTASLJ19
      No hej pristúp teda na takýto trend nech to začnú robiť všetky firmy a budeme kupovať hry za plnú cenu a budú mať dve hodiny....Fakt super platiť za demo, pokračuj a sa ti to splní *1*
      • No tak strasny to neni jak to popisujes, kdyz budeme brat zavadeci cenu na steamu a herni dobu 2 hodiny tak kdyz to vynasobis 4x aby ses dostal na "plnou cenu" tak to mas 8 hodin. Na dnesni dobu to neni nejak extreme spatny kdyz vezmes vpotaz ze se s tim da stravit rozhodne vic casu jak 2 hodky. Kdyz k tomu prihodis to ze hra bezi naprosto paradne (az na ten bug s gamepadem) v porovnani s tema neoptimalizovanyma hrama co dnes vychazi tak je to z myho pohledu OK.
    • Tvůj avatar mi přivodil trauma *1*
    • Hold život.. někdy dost napiču hra
  • Beztak to bude nakonec "zdarma" k Phantom Pain
  • Místo abychom byli rádi, že nám Kojima přinesl MGS konečně i na PC, tak tady zase mnozí jen remcají (někteří aniž by hru vyzkoušeli). Je pravda, že je krátká, ale hratelně to je skutečně zábavná věc, která bezproblémově pokryje úžasně strávených deset až dvacet hodin. Samozřejmě konzument, který hraje střílečky, kde potřebuje jen jít koridorem dál a dál a bezmyšlenkovitě kropit jednoho předem připraveného chudáka za druhým, je skutečně rozhořčen a toto je pro něj hotová tragédie, která nikdy nesmí spatřit světlo světa XD Tohle je taktická špionážní akce, která je sice jen prequelem, ale to skutečně zábavným a znovu hratelným. Tedy alespoň pro mě :-)
    • Keyz
      "Místo abychom byli rádi, že nám Kojima přinesl MGS konečně i na PC"

      To je mi srdečně jedno. Hlavní je jak to přenesl. Platíš za demo.
      Když mluvíš o PC tak bylo zvykem, že tohle bylo vždy zdarma.
      • Demo je část hry, která je ve finální verzi hry znovu, tahle část hry ale ve Phantom Pain být nemá. Z tohoto usuzuji, že označení demo není ten správný termín XD Máš tam pět misí, plus dvě bonusové. Všechny mají své hodnocení, své výzvy, nepřipadá mi to skutečně čistě jako demo.
        • když to vezmu tak je to takovej early access
          • Tvoj mozog je early access, snad sa niekedy dostanes na plnu verziu
    • Jack1947
      Remcají nad grafikou... pokrytci už jim pc zatemnilo mozek lol. Less effects, no diick... *7*
  • Keyz
    Snad bude příště recenze na nějaký DLC item do hry. Ten člověk to nosí celou dobu tedy nějaká "herní doma" je delší jak zde a stojí to také často slušné prachy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit