Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    polhodinové demíčko pôvodne za 30 eur...díky Kojima and fook u *10* *13*
    • Jakto? Ja sem myslel ze ty ses zachrance herniho prumyslu, a vono ses zatim jenom obycejne kecal a trol.
      • Hnisavec
        nie som pcčkár, aby som hral každú hovadinu z warezu...za hry platím, takže si rozmyslím, čo si kúpim, ty logik. Keď hra za to stojí, kľudne dám 70 eur ako za Evil Within, Mordor, Alien Isolation atď.
        • Shadow of Mordor kupovaný měsíc po vydání za v přepočtu 16 euro na PC....., zaklínač 3 v předprodeji 28 eur..... to co ty ušetříš na hardwaru za životnost konzole ušetřím na softwaru, nemůžu to sice prodat, ale já nikdy neprodával ani krabicovky
    • Kozy
      Já to vzal za sedm doláčů, za tu cenu paráda.
  • Ta "operace" ve vrtulniku byla vazne vtipna. *1* Neco takoveho bych cekal od brakoveho beckoveho filmu a ne od Ackove hry.
    • Hnisavec
      MGS séria je paródia na brak....
  • recenze na placené demo, co tam máme dál?
  • zaplatit za demo? no to bych musel bejt docista zebnutej na palici...a jak tak koukam, tak asi nevite, jak vypada hezka grafika, takhle low res low poly mazanice bez AA a pokrocilejch efektu to urcite neni
    • flash789
      Grafika je pekna, jasne ze jsou hry které vypadaji mozna lip, ale zas takovej propastnej rozdili to není...tedy pokud to nehodnoti clovek co většinu casu u PC travi u benchmarku:)

      PS: mimochodem, co jsou ty tridy grafiky..aha..takovej blbej kec..ok:)
    • Keyz
      Pamatuji jak jsem hrál project igi 2 demo. Něco jako tohle. Velká lokace a grafika na danou dobu dobrá. Jenže bylo to zdarma a nikdo nepsal recenze na demo *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit