Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Hmmm demo tu dostane 8/10....Za ledva dvojhodinové demo, by som nedal ani korunu....
    • No já dal třeba 1200,- za CRYSIS3 a hrál jsem to hodinu.
  • TheGGG
    Škoda, že se MGS kdy dostal na PC. Zdejší PCtrolící to stejně neumí ocenit, žádný předchozí díl nehráli a jediné co dovedou je ustavičně p*čovat. Tady brečí, že nebudou platit za krátkou herní dobu a pak vyplácnou v nějaké brakové P2W omalovánce prachy za kostým pro svého g*y trpasličího warriora.
    • Buzeranti zavistlivy a kolko PC veci sa dostalo na PS?
      • TheGGG
        0
        • Takze Call of Duty neni s PC?? Inak paradne si potvrdil LOL
    • attention whore
    • Tak ať neplatí, stejně to dají ještě zadarmo k Phantom Pain.
      • Stillson
        Myslím, že je to i potvrzené, že Phantom Pain bude obsahovat i GZ. Ale pokud má člověk GZ koupené zvlášť, tak dík dohrání atd. bude mít do Phantom Pain nějaké bonusy jako třeba Snakův Sneaking suit a možná nějaké další věci :-)
      • Nedaju. Resp Phantom Pain urcite nebude v sebe obsahovat GZ. Ale mozno budu nejake akcie, kde bude bundle PP+GZ zdarma..
      • TheGGG
        To ti řekl Kojima, nebo ses to dověděl od babky zelinářky?
  • No demíčko kupovať naozaj nebudem, keď tak spolu s plnohodnotnou hrou až vyjde.
    Za MGS som rád, pokiaľ mi nejkej hry bolo ľúto, že nevychádza na PC, bola to práve táto séria.

    Len odhliadnuc od večných hádok PC vs konzole miestnych detí, príliš nechápem lamentovanie nad grafikou. Že to nebude technologická špička sa snáď dalo čakať, keď je to konverzia z konzolí. Podľa mňa ale dobrá hra má byť predovšetkým zábavná a pokiaľ možno vizuálne príjemná, Čo očividne splňuje, tak na čo si sťažovať...
    • Tak to mas smolicku, pretoze toto nebude sucastou Phantom Pain
      • No veď si to v pohode prikúpim k tomu, v akcií na Steame za 5€ *3*
        • Super *3*
  • Hraju na ATHLON 64x2 (dvě jádra) a GeFORCE 650 se snímkováním 25 - 30 FPS. Používám GeDoSaTo pro Upscaling z 960x540 na 1280x1024 to vše ve středních detailech. Hra je mistrně naprogramovaná a minimální konfigurace je v tomto případě hodně přestřelená, pokud svému PC rozumíte zahrajete si na podstatně nižší konfiguraci. Zhruba 5 - 7 snímků za vteřinu přidá, přepnete-li windows7 do 16ti bitového režimu tedy alespoň na mé konfiguraci,
    • Spades
      Co to máš za dementní sestavu?
      To CPU se k té GPU vůbec nehodí, kup si něco z tohoto století.
      Mám stejnou GPU, akorát NB verzi (která je ještě pomalejší) a s i7 to rozjedu na fullHD na 40FPS.
      Takže GPU není problém, ale to CPU je fakt strašné a doporučuju vyměnit za aspoň i5, popř AMD alternativu.
  • Mám originál steam verzi nevím proč ale hned v intru se mi objevuje ikonka myši ve tvaru modrého kolečka (přirovnal bych to k tomu když se načítá nějaký program ve windows a pc nestíhá) takže musím vždy zajet myší do rohu obrazovky aby nebyla moc vidět.Hraju to na gamepadu xbox 360 u žádné jiné hry se mi to nestalo.
    • Stillson
      Ono stačí kliknout někdy ne jen jednou ale třeba 2x a myš zmizí :-) je to tím, že používáš gamepad a třeba pohneš myší nebo tak. žádný velký problém to není
    • A mne sa to obcas stane, ze sa mi objavi bud klasicky kurzor alebo to kolecko, ale ked to slahnem do rohu, je to sice troschu vidiet ale nejak zvlast ma to nerusi.
  • zaplatit za demo? no to bych musel bejt docista zebnutej na palici...a jak tak koukam, tak asi nevite, jak vypada hezka grafika, takhle low res low poly mazanice bez AA a pokrocilejch efektu to urcite neni
    • flash789
      Grafika je pekna, jasne ze jsou hry které vypadaji mozna lip, ale zas takovej propastnej rozdili to není...tedy pokud to nehodnoti clovek co většinu casu u PC travi u benchmarku:)

      PS: mimochodem, co jsou ty tridy grafiky..aha..takovej blbej kec..ok:)
    • Keyz
      Pamatuji jak jsem hrál project igi 2 demo. Něco jako tohle. Velká lokace a grafika na danou dobu dobrá. Jenže bylo to zdarma a nikdo nepsal recenze na demo *7*
  • Jenom upozorňuju zájemce. Je to demo. Dohrajete to za 30-45 minut. Pokud jste fanoušek tak z toho vymáčknete i třeba 3 hodiny a pokud jste šílenec tak i třeba 10 hodin ale nic to nemění na faktu, že kupujete demo. Pokud opravdu po GZ toužíte tak se koukněte po nějaké slevě. Kolem 200kč to má cenu kupovat ale jinak ne.
    • Asi jsem úplný magor, vymáčknul jsem z toho 24 hodin :-D A podle indikátoru v menu jsem splnil něco kolem 50% hry. Většinu z toho času jsem, ale strávil pohráváním si s umělou inteligencí, zkoušením, co všechno to umí a hledáním easter eggů a pásek, zbytek byly pokusy o S - rating ve všech misích.
    • to není demo, ale předehra a úvod do Phantom Pain. To je rozdíl :)
  • recenze na placené demo, co tam máme dál?
  • Nechapem, prečo to kupujete, nakoniec z toho bude štadandard a dema sa budu predavať, možem ocikať cele KONAMI, na PC je kvalitnych titulov celkom dosť, nie sme na tomto zavisly...že, a potom sa nadava na piratov...
    • Ako pravdu povediac, skusil som to a celkom sa mi to pačilo...a čo sa grafiky tyka, kto chce psa biť, palicu si najde a myslim že by sme boli všetci nadšeny, keby viac hier vyzeralo aspoň takto, takže palec hore.Čo sa spoplatnenia tyka, môžme sa tyždeň dohadovať, či je to demo alebo nie je, v každom pripade, nie je to plnohodnotna hra, ale dnes sa aj DLCčka predavaju, že, tak čo by sme chceli...Podla mňa by bolo fer, keby to urobili ako demo s časovym obmedzenim, ako ine firmy...
  • Ta "operace" ve vrtulniku byla vazne vtipna. *1* Neco takoveho bych cekal od brakoveho beckoveho filmu a ne od Ackove hry.
    • Hnisavec
      MGS séria je paródia na brak....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit