Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stillson
    Zdravím
    jak tu již někdo psal a trochu se rozčiloval ohledně komentů (není to jen tu v ČR ale i v zahraničí tyhle rádoby komenty, že hra má 30-60minut).

    1. Hra stojí na Steamu 20euro což ano dá se říci, že je to moc pro lidi kteří v tom vidí 30-60min gameplaye. Ale pro normálního člověka, který si chce hru užít a prozkoumat je to celkem ucházející cena. Protože MGS:GZ toho obsahuje celkem dost.

    2. Těch vašich 30-60minut. Můj první průběh hlavní misí ( což je jedna příběhová ALE dalších 6postraních to už skoro nikdo nezmiňuje) trval kolem 2hodin. Nejsem speedruner a rád si pokud má hra hezké prostředí vše prohlížím atd. A lidi kteří hry proběhnou jen co nejrychleji to jde to je jejich věc. Ale v této hře jde strávit klidně 50hodin. Osobně jsem prošel příběhovou misi několikrát a můžu říci že třeba po 20tém průchodu jsem si všiml další věci, kterou bych při tom vašem 30minutovém průchodu nezareistroval.

    MGS nikdy nebyblo o rychlém projetí. Ale hlavně o detailech, kterých je i v GZ hromada. Jak tu někdo psal slušná AI vojáci se chovají různě ne vždy stejně jako v ostatních titulech. A navíc za těch vašich 40minut pochybuju, že uděláte všecho co hra umožňuje a všechno objevujete.
    Navíc fanoušci si pořád stěžovali, tak KONAMI vydalo MGS:GZ aby zatím něco bylo. Ano nepopírám ve hře chybí hromada věcí z Phantom Pain ale nevadí mi to a o to víc se na TPP těším, protože GZ funguje a hraje se parádně. Grafika je velmi slušná. A když si vezmu že jiná studia (EA,UBISOFT atd.) vydají svoji "hotovou" hru za 50-60euro a je totálně nedodělaná, tak nevim proč tu tak nenávidíte Konami protože Kojima nikdy nevydal nedodělanou hru. Zkuste si zahrát nějaký MGS a uvidíte, že ty hry se liší o dost hrám které vyšli v té době. Bohužel hloupý člověk v této hře vidí jen 30-50minut hry a to je vše. Bohužel v MGS je vždy hromada věcí schovaná a člověk si jich všimne klidně až po letech a až po nějakém 50tém dohrání. Ať už jsou to mechaniky hry nebo třeba nějaký codec,kazeta nebo cokoliv. Bohužel o tomhle MGS je a vždy bylo. Musíte hledat a zjišťovat sami si zavolat aby jste se dozvěděli něco navíc funguje to tak od prvního dílu. Bohužel lidi co jen hrají hru a jdou dopředu a hra je netahá na ručičku tyhle věci nikdy nenajdou pokud to nezkusí sami.
    Ale proto tu je vaše milované LoL,CS,GO a další tupé hry bez příběhu :-)
    • LoL, CS, Dota atd... nejsou o příběhu, ale o kooperaci více hráčů.
      Ale vymlouvat hloupí názor hloupému hráči kterému stačí umělé natahování hry takovou stupiditou jako je hledání kachniček atd... nebudu.
    • del0
      Lepší tupá hra bez příběhu, než tupej cutscénovej tunel bez hry... *15*
  • Hnisavec
    polhodinové demíčko pôvodne za 30 eur...díky Kojima and fook u *10* *13*
    • Jakto? Ja sem myslel ze ty ses zachrance herniho prumyslu, a vono ses zatim jenom obycejne kecal a trol.
      • Hnisavec
        nie som pcčkár, aby som hral každú hovadinu z warezu...za hry platím, takže si rozmyslím, čo si kúpim, ty logik. Keď hra za to stojí, kľudne dám 70 eur ako za Evil Within, Mordor, Alien Isolation atď.
        • Shadow of Mordor kupovaný měsíc po vydání za v přepočtu 16 euro na PC....., zaklínač 3 v předprodeji 28 eur..... to co ty ušetříš na hardwaru za životnost konzole ušetřím na softwaru, nemůžu to sice prodat, ale já nikdy neprodával ani krabicovky
    • Kozy
      Já to vzal za sedm doláčů, za tu cenu paráda.
  • Keyz
    Snad bude příště recenze na nějaký DLC item do hry. Ten člověk to nosí celou dobu tedy nějaká "herní doma" je delší jak zde a stojí to také často slušné prachy.
  • Beztak to bude nakonec "zdarma" k Phantom Pain

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit